Oferta

Oglądaj Ligę Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Premium Sport – oferta wyłącznie dla abonentów CANAL+

Kasia Barys Kasia Barys
23 sierpnia 2018
Oglądaj Ligę Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Premium Sport – oferta wyłącznie dla abonentów CANAL+

Kolejna dobra wiadomość dla naszych klientów CANAL+, którzy będą mogli obejrzeć blisko 350 meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Wszystkie mecze sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA będą dostępne na kanałach Polsat Sport Premium. Dla abonentów CANAL+ kanały Polsat Sport Premium do końca roku będą bez dodatkowych opłat. Nowe godziny rozgrywania spotkań w Lidze Mistrzów, czyli 19:00 i 21:00, pozwolą kibicom zobaczyć większą liczbę spotkań, a więcej zespołów z najsilniejszych lig oznacza wyższy poziom rywalizacji i rozgrywanych meczów.

To kolejny raz, kiedy klienci CANAL+ otrzymują dostęp do najlepszych sportowych emocji. Fajnie, że na koniec wakacji możemy zrobić klientom CANAL+ taką miłą niespodziankę.

Komentarze

mike278
mike278 18:45 23-08-2018

Gratisy zawsze mile widziane, chociaż w tym przypadku nie dla mnie. 🙂

Odpowiedz
emitelek
emitelek 20:20 23-08-2018

Ciekawe jaka cena po nowym roku? Tego już nie podajecie? Takie UPC podało…, niestety… zdenerwowali ludzi 😉

Odpowiedz
  MAURYCY
  MAURYCY 20:49 23-08-2018

  Na szczęście w upc też narazie otwarte okno więc oglądam meczyki. A ponadto tvp nabyło prawa na jeden mecz środowy z każdej kolejki, więc zawsze to coś za free. Dużo sobie polsat zażyczył za samą LM, jak dla mńie nie warte tych pieniędzy.

  Odpowiedz
Mik
Mik 20:22 23-08-2018

Do końca roku, a co potem? Czy to przynęta do złapania nas na wędkę, jaka będzie później oferta?

Odpowiedz
  Michal
  Michal 12:37 27-08-2018

  Oczywiście, że przynęta. Canal + ma prawa do Premier League i Ekstraklasy tylko do końca sezonu 18/19. Na początku przyszłego roku jest przetarg na transmisję w Polsce. Biorąc abonament na 2 lata, nikt nie jest w stanie zagwarantować Ci, że w sierpniu przyszłego roku będziesz obydwie ligi oglądał.

  Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 23:41 23-08-2018

Fajna niespodzianka. Jeśli operator w trakcie trwania umowy będzie chciał podnieść nam cenę abonamentu to zawsze mamy prawo rozwiązania umowy bez żadnych kosztów.

Odpowiedz
Pan Pikuś
Pan Pikuś 12:44 24-08-2018

Aj… A już myślałem że bez opłat przez cały sezon. I zgadzam się z przedmówcami, że cena w UPC jest za wysoka.

Odpowiedz

Oferta

WYNIKI! Super konkurs z Samsungiem! Do wygrania świetne smartfony

Kasia Barys Kasia Barys
20 sierpnia 2018
WYNIKI! Super konkurs z Samsungiem! Do wygrania świetne smartfony

Lato w pełni, niektórzy z Was właśnie teraz wybrali się na urlop, ale wakacje powoli zbliżają się do końca. I właśnie nasz kolejny konkurs z Samsungiem to tego nawiązuje. Składa się on z dwóch części, z pierwszą rusza teraz. Zadanie macie proste - pokażcie nam zrobione przez siebie zdjęcie, które najlepiej pokazuje zakończenie wakacji. Macie czas od dzisiaj od godz. 13:00 do końca dnia 31 sierpnia. Do wygrania są telefony Samsung Galaxy A6 i Samsung Galaxy A6+. O obu tych telefonach pisał już Piotrek, gdy wprowadzaliśmy je do oferty w tekście "Najwyższa średnia półka od Samsung – A6 i A6+". Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nich więcej zajrzyjcie właśnie tam.

Odpowiedzi na zadanie konkursowe udzielajcie w formularzu pod wpisem.

Proszę zaglądajcie na blog, bo niedługo wystartujemy z drugą odsłoną konkursu. Wtedy do wygrana będzie  fantastyczny Samsung Galaxy Note9. Zobaczcie jak o nim opowiadają Wojtek i Olaf.

Regulamin konkursu

Wyniki! 17:45 06.09.2018

Z wynikami uwinęliśmy się tym razem nieco szybciej niż zwykle. Koniec wakacji nie jest łatwy do uchwycenia w obiektywie, jednak bez wątpienia sztuka ta udała się najlepiej Tadkowi, który dodał swoje zdjęcie 2018-08-31 o godzinie 23:59:43. Czyli w ostatniej chwili ;-) Trafia do niego smartfon Samsung Galaxy A6+. Druga nagroda - Samsung Galaxy A6 trafia do autora pięknego zdjęcia przyrodniczego  - Zbigniewa, który dodał swoje zdjęcie 2018-08-31 o godzinie 18:57:30. Skontaktujemy się z Wami drogą mailową.

Wszystkich Was zapraszam do udziału w konkursie, w którym można wygrać Samsung Galaxy Note9.

Swoją drogą, obejrzyjcie recenzję A6 przygotowaną przez Michała:

 

[runcontest edition="koniec-wakacji-z-samsung" start="2018-08-20 13:37:00" end="2018-08-31 23:59:59" regulations="https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2018/08/media/Regulamin-konkursu-Koniec-wakacji-z-Samsung_20082018.pdf"]

Komentarze


Sieć

Tak się robi Internet Rzeczy! Jak to działa #6

Piotr Domański Piotr Domański
16 sierpnia 2018
Tak się robi Internet Rzeczy! Jak to działa #6

Pewnie czytaliście komunikat prasowy o tym, że innogy Stoen Operator ruszył z laboratorium, w którym będzie testować rozwiązania, mające na celu sprawić, że liczniki energii staną się  „inteligentne”.  Łączność dostarczamy my, interfejs do obsługi urządzeń Integrated Solutions - firma z grupy Orange. W całość zaangażowane są także dwa inne przedsiębiorstwa – PySENSE i Telit.

Widzieliście już jak wygląda takie miejsce, jednak by powstało potrzeba jest praca wielu ludzi, firm i zastosowania zaawansowanych urządzeń.

Orange Polska

my zapewniamy łączność opartą o jedną z 11 różnych technologii i rozwiązań. Bazują one na testowanym rok temu LTE-M i NB-IoT, a także innych – choćby LoRa. CAT-M1, o którym mówię w tym odcinku to jedna z kategorii urządzeń w ramach szerszego LTE-M.

Integrated Solutions

dba o to, by dane, które będą spływać z liczników prezentowane były w sposób zdatny dla osoby, która zajmować się będzie zarządzaniem całym tym systemem. Czyli przeanalizuje dane, złoży je w całość i jeszcze wyświetli w taki sposób, by można było coś z nimi zrobić, a nie tylko przyjąć do wiadomości.

PySESNE

ta polska firma dostarcza i integruje różne technologie bezprzewodowe, wykorzystywane przez urządzenia, które widzieliście w trakcie nagrania. Obsługiwały one między innymi technologie LTE CAT M1 oraz LTE NB-IoT (choć to oczywiście nie wszystkie).

Więcej na temat tych rozwiązań przeczytacie w tekście: „Jak się wykluwa Internet of Things”

Telit

to globalny dostawca technologii IoT.  Dostarczył zestawy ewaluacyjne, oprogramowanie i niezbędną wiedzę umożliwiając stworzenie pełnego środowiska laboratoryjnego dla aplikacji Internetu Rzeczy. Lecz to nie wszystko. Telit zapewnił również dostęp do platformy deviceWISE, dzięki której można zarządzać urządzeniami, zbierać dane i udostępniać je do innych systemów wykorzystywanych przez innogy Stoen Operator

innnogy Stoen Operator

oni mają najpoważniejsze zadanie – muszą sprawdzić czy to wszystko razem zadziała dobrze. Albo nawet jeszcze lepiej ;-) Co więcej, pracują cały czas, by w oparciu o możliwości, które daje technologia stworzyć rozwiązania, które dadzą coś dobrego ich klientom.

Internet Rzeczy i magia

Każdy taki test to dość skomplikowana układanka, z wykorzystaniem sprzętu wartego tysiące złotych. Te większe lub mniejsze urządzenia, to zaawansowana technologia, tak zminiaturyzowana, że z zewnątrz widzimy wyłącznie obudowy i układy scalone. Mimo to, uwierzcie na słowo – tu dzieje się magia. A jak pisał Arthur C. Clarke, jeden z największych popularyzatorów nauki - „Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii”. Tak do refleksji, szczególnie gdy za jakiś czas urządzenia, z którymi pracujecie,  same zaczną dzielić się swoimi spostrzeżeniami i informować Was o zmianach w otoczeniu.

Oczywiście byliśmy na miejscu, by pokazać Wam to laboratorium.

Zapraszam do oglądania!

Jeżeli macie komentarze, uwagi, pomysły, koncepcje itp. – dawajcie znać w komentarzach. Tym razem wyszło krócej niż zawsze – chcieliśmy sprawdzić bardziej dynamiczną formę.

Na koniec dział ogłoszeń różnych.

Jeżeli chcecie sami realizować takie projekty i budować Internet Rzeczy – jest na to metoda, a nawet dwie! Trwa obecnie nabór do Orange FAB, naszego programu akceleracyjnego dla start-upów. Więc jeżeli macie małą firmę lub start-up i pracujecie nad rozwiązaniem związanym z Internetem Rzeczy wejdźcie czym prędzej na stronę orangefab.pl. Jeżeli nie macie nic poza swoją wiedzą i umiejętnościami – nie zrażajcie się. Koledzy z Integrated Solutions szukają właśnie takich ludzi ;-)

Komentarze

Scroll to Top