;

Oferta

No-limit i 15 GB za 24,50 w Orange na kartę (10)

Piotr Domański

29 listopada 2017

No-limit i 15 GB za 24,50 w Orange na kartę
10

Czasami newsy o promocji nie trafiają we właściwy moment. Bywają także źle napisane.  Potem okazuje się, że informacja o bardzo fajnej promocji dociera do bardzo małej grupy. A szkoda! Tak też chyba było w tym przypadku.

W końcu 24,50 zł za nielimitowane rozmowy, sms oraz 15 GB internetu przez miesiąc w Orange na kartę to kawał dobrej promocji i aktualnie chyba najlepsza oferta na rynku!

Jedyne co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej okazji to wysłać SMS o treści RBL31GB na 80106 i doładować konto kwotą co najmniej 5 zł. I gotowe!

Wydaje mi się, że w porównaniu z rynkiem to bardzo dobra cena. Szczególnie, że pakiet danych jest duży, a kwota, którą płacicie – niewielka. Z drugiej strony – jeżeli korzystacie z naszej oferty dla przenoszących numer do Orange (tej za 28 zł) i minęło więcej niż 12 miesięcy od momentu przeniesienia, przynajmniej moim zdaniem lepiej zostać przy aktualnym rozwiązaniu. Promocja trwa bowiem do 31 stycznia

Jeżeli wejdziecie na stronę rabatypodoladowaniu.pl, gdzie piszemy więcej o akcji, znajdziecie znacznie więcej rabatów. Obecnie możecie zgarnąć 10% rabatu na część asortymentu Euro RTV AGD, niedługo będzie to obniżka cen w sklepie Astratex.pl. Informacje o rabacie otrzymacie także w formie SMS po każdym doładowaniu telefonu. W promocji biorą udział także Wittchen i PizzaPortal, więc szczególnie jeżeli chcecie kupić w najbliższym czasie artykuły skórzane warto regularnie doładowywać konto i śledzić co dzieje się na stronie!

Udostępnij: No-limit i 15 GB za 24,50 w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Koolo 11:39 30-11-2017
  Pozytywne że ostrzegacie korzystających z warunków dla przenoszących numer, mniej że dla lojalnych nadal oferta pozostaje kiepska , szczególnie po likwidacji RWK ... ps. przynajmniej wydłużcie ważność konta (do 365dni) po doładowaniu za 100zł
  Odpowiedz
  • komentarz
   wgw828 14:45 04-12-2017
   Tak jest! Absolutnie popieram. 50 GB za 100 zł. i rok ważności tego bonusowych MB! 100GB za 200 zł i tez rok ważności bonusowych MB. Please! To takie proste. Zapewniam drogie Orange Polska, iż znajdą sie chętni wsrod nas, Klientów! No to jak będzie?! Święta idą! Dla Wszystkich w OFnK, od pomarańczowego Mikołaja! :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    kolejna "dobra zmiana" oszuswtow2 18:48 15-04-2018
    oszukuja nie ma w sprzedazy pakietu doladowanie za 25zl trzeba doladowac za 30 zl lub korzystac z salonu orang lub doladowania przez internet
    Odpowiedz
 • komentarz
  Selim 21:26 30-11-2017
  Szanowny'Orange pragnę poinformować'iz drogie orange powinniście dac pełny no limit za300zł ważne 12miesięcy'czyli 365dni:) czyli wychodzi 25zł miesięcznie:)'włączyć na rok i mieć zgłowy na rok gdyż jest to świetne rozwiązanie o zapominalskich:)'i dac no limit też za600zł też pełny no limit i również no'limit poza'granicami pl:) to'moje'zdanie i innych:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 22:58 01-12-2017
  Oferta, a raczej promocja bardzo fajna. Chociaż obecnie mało korzystam z prepaidów - a mam ich 3, ale....może kiedyś wrócę do starego POPa, mhm....razem już jakieś.......15 lat w jednej taryfie :) I pozostanę jej wierny przez kolejne 15 lat ;p I ta żółta karta SIM z logo IDEA. Ale net w technologi LTE już na niej nie pociągnie ;p
  Odpowiedz
  • komentarz
   htz 01:48 25-12-2017
   siema. też miałem do niedawna żółtą "simkę" z pięknym napisem "Idea" :D w styczniu tego roku zbiegły się dwie sytuacje. zmiana telefonu na taki co wymaga karty micro sim i to że od dłuższego czasu moja karta sim traciła wszystkie kontakty. (ale moja niegdyś nokia N8 miała zawsze gotową kopię kontaktów ;D ). Poszedłem do salonu orange w którym przed laty kupiłem pierwszą ofertę od Idei i pierwszy "kolorowy" telefon. Jaki widok jak obsłudze dosłownie kopary opadły jak przyszedłem prosić o nową kartę sim i rzuciłem na stół mój starter z Idei z kodem PUK to putali gdzie to wykopałem i szkoda że ludzie dziś o takie rzeczy nie dbają :DD Dostałem za free nową karcioche i od razu gotową do aktywacji. Za to szacun wielki. Ale nie ma kolorowo. Po ponad 10 latach bycia w mixie zabrali mi dużo rzeczy. Miałem np. płatność 25zł/m-c plus liczne pakiety plus drugie tyle na karcie co płaciłem. I po latach proponują mi (a to już prawie dwa lata temu było)zaledwie abonament (a ja nie chciałem)lub mixa bez żadnych bajerów dodatków pakietów w cenie i próbowali mnie przekupić jakimś tanim huaweiem czy czym innym z niskiej półki kiedy ja trawię tylko konkretne telefony(SPV E 650->Nokia N82->N86->N8->L1020). Podziękowałem i przesiadłem się ze swoim numerem na POP. Jako że nie jestem uzależniony od marnowania czasu przy FB i pierdołach mam za 24/m-c pakiety 2GB+sms i 120min do wszystkich. I w t-Mobile potrafią za tyle samo dać jednak więcej. A orange....hmm . olewka totalna dla klienta już chyba 15letniego.
   Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 20:35 02-12-2017
  A gdzie są regulaminy tych super pakietów? Jakoś nie mogę ich znaleźć na podanej stronie.. :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 11:05 04-12-2017
  Kody rabatowe nietrafione , no ale darowanemu ....
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr 16:41 19-12-2017
  Witam! Próbuję włączyć tę usługę na 31 dni z rozmowy i smsy bez limitu + 15 GB, ale dostaję odp., że rejestracja nieudana, spróbuj ponownie. Więcej rabatów na rabaty po doładowaniu.pl Czy pomoże ktoś? Pozdrawiam!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Asia 00:24 11-01-2018
   Mam ten sam problem, ale znikąd pomocy.
   Odpowiedz

;

Oferta

Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light (16)

Piotr Domański

29 listopada 2017

Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light
16

Pierwszych szesnaście „inteligentnych” lamp miejskich od Orange rozświetliło podwarszawski Piastów. Powstały dzięki współpracy Orange Polska ze start-upem Quantron oraz firmami BioSolution i JT Weston i działają w ramach bezpiecznego i otwartego środowiska API IoT.

„Proekologiczne i proekonomiczne”

Lampy pozwalają zaoszczędzić co najmniej 60% kosztów związanych z energią elektryczną, w porównaniu z tradycyjnymi lampami sodowymi. Zapewniają także szereg nowych możliwości – zdalne włączanie i wyłączanie, czy też możliwość dołączania nowych elementów tj. dedykowanych sensorów np. zanieczyszczenia powietrza.

W mieście jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia.  Dlatego sformułowaliśmy cel, jakim jest poprawa efektywności energetycznej oświetlenia ulic. To działanie proekologiczne i proekonomiczne. Zdecydowaliśmy się zainstalować 16 lamp przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego.

Tak o przyczynach, dla których miasto zdecydowało się na zainstalowanie nowych energooszczędnych lamp mówił Grzegorz Szuplewski, Burmistrz Piastowa. O lampach opowiedział nam także Michał Ciemiński, Dyrektor Marketingu Rynku Biznesowego w Orange Polska.

Smart City ma sens!

Rozwiązania, które pozwalają na budowę inteligentniejszych miast są w Polsce coraz popularniejsze. Powodów jest kilka – po pierwsze mamy tutaj sporo do zrobienia, bo miasta w których żyjemy bardzo rzadko są „smartne”. Po drugie większość „inteligentnych” rozwiązań pozwala także oszczędzić energię elektryczną. To w naszym kraju bardzo ważne, bo choć energochłonność naszej gospodarki spada systematycznie, to nadal jest dość wysoka na tle innych krajów Europy. Dlatego rozwiązania, pozwalające znacznie ograniczyć zużycie energii są w cenie. Równie ważna jest oszczędność w miejskim budżecie. W materiale padają dość konkretne liczby. Wynika z nich, że rachunek za prąd w choćby w przypadku Piastowa może spać o ponad 2/3.

Lampy (a właściwie „oprawy”, jak się o nich mówi w specjalistycznym języku), które zamontowaliśmy w Piastowie są wodoodporne, radzą sobie z chemią, a także mają wbudowane czujniki GPS, na wypadek, gdyby ktoś chciał je „pożyczyć”, a mówiąc bardziej dosadnie – ukraść. To także podstawa dla innych urządzeń – czujników pozwalających sprawdzać jakość powietrza, kamer monitoringu, czy czujników ruchu. O wszystkim mówi Michał Ciemiński  w nagraniu. Mamy także w ofercie lampy, które można włączać choćby SMS-em lub gdy w pobliżu ktoś przebywa. Dzięki modułowej budowie naszej platformy API IoT wszystko to można nie tylko połączyć, ale także zadbać o bezpieczeństwo i spójność całego rozwiązania.

A te „oprawy” do tylko jedno z wielu  naszych rozwiązań dla inteligentnych miast. Pracujemy nad kolejnymi, które dzięki „modułowości” w budowie platformy będzie mogli szybko wdrażać.

Dlaczego piszemy o tym na blogu? Po pierwsze dlatego, że takie rozwiązania stają się bardzo szybko ważnym elementem naszej oferty. Po drugie – to temat ważny nie tylko dla burmistrzów czy prezydentów miast, lecz także dla biorących w pracach nad budżetami obywatelskimi, czy radnych. To już znacznie większe grono.

 

Udostępnij: Rozświetliliśmy miasto – Orange Smart Light
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  MAURYCY 10:06 29-11-2017
  Operator telekomunikacyjny bierze się za oświetlanie ulic oferując własne oprawy, dobre dobre :-D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:21 29-11-2017
   Oprawy nie są nasze. Reszta jest, choć też nie do końca ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Gosia 22:39 01-12-2017
    Orange kupuje podzespoły komponentów, płytki elektroniczne, plastiki etc. i montuje całość. To chyba tak w skrócie wygląda. O ile całości nie montuje jakiś podwykonawca.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Jacek 16:43 29-11-2017
   Orange nie oferuje opraw, a kompleksowy, bezpieczny system zarządzania oświetleniem ulicznym, z wieloma bardzo interesującymi funkcjami
   Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 10:37 29-11-2017
  Jeszcze bardziej eko były by lampy z panelem słonecznym .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Jacek 16:46 29-11-2017
   No cóż, dziś mogę powiedzieć tylko tyle, że to nie jest ostatnie słowo Orange w zakresie Smart Lights i Smart City :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:00 29-11-2017
    Jacek wie co pisze ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  robert 13:42 29-11-2017
  A po jakim czasie zwraca się koszt zakupu i wymiany lampy? Wiem, że pieniądze to nie wszystko, bo oprawy umożliwiają wprowadzenie w życie nowych pomysłów, ale jednak też są ważne.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 08:03 01-12-2017
   Wszystko zależy od indywidualnego modelu kalkulacji (różne ceny za wiele składników wchodzący w jego skład). Zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem handlowym - z chęcią zrobimy indywidualne wyliczenie :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    robert 09:39 01-12-2017
    Dziękuję, przemyślę i umówię na spotkanie :-)
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr 08:51 07-12-2017
     Zapraszamy :)
     Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 18:31 29-11-2017
  O Mamusiu. To u mnie! W imieniu własnym i mieszkańców bardzo dziękuję ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:41 29-11-2017
   Podziękuj burmistrzowi ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:53 29-11-2017
  Smart lampy - czemu nie....chociaż ja wolałbym byście przysiedli jeszcze nad nowymi funkcjami inteligentnego domu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 19:49 01-12-2017
  Nie rozumiem działania w takich kwestiach prze orange. Po co się pchacie w kwestie wam nie znane? Jest tyle firm z tematyki energo, że nie sposób je nawet zliczyć, które znają się na rzeczy!!! Wystarczy być RAZ w roku na targach w Bielsku Białej - toż to cały "świat" oferujący "wszystko" w tematyce energo-+wszystko! :D Ps. Swego czasu sam Wojtek Jabczyński pisał, że orange "pozbywa się usług", które nie są związane z telekomunikacją; a teraz banki, energia i inne "pierdoły"...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 15:33 06-12-2017
   Orange Polska zna się na bezpiecznej komunikacji - to jest właśnie ten wyróżnik, dla którego łącznie wraz z naszymi Partnerami - ekspertami w pozostałych zagadnieniach - wspólnie zrobiliśmy wyjątkowy produkt. Potwierdzenie tego stanowi nominacja w kategorii Cyfrowy produkt/usługa prze Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji w tym roku.
   Odpowiedz

;

Oferta

Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs (29)

Kasia Barys

28 listopada 2017

Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs
29

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Orange Polska, 60% osób uznaje 4K za technologię przełomową. Coraz więcej osób planuje kupić telewizor właśnie z tą technologią. To dobra wiadomość, tym bardziej, że coraz więcej treści jest dostępnych w jakości 4K. O tym właśnie mówiliśmy na piątkowej konferencji. Klienci Orange TV  w najwyższej jakości obrazu mogą oglądać już kanał Eleven Sports 1, pokazujący rozgrywki czołowych lig w Europie oraz Netflix z słynnymi już serialami m.in. „Stranger things”, „The Crown” czy „Narcos”. Zobaczcie materiał wideo, a w nim co planuje Netflix i Eleven Sports 1 na przyszły rok.

Mam dla was konkurs. Napiszcie, jaki jest waszym zdaniem najlepszy serial dostępny na Netflix i dlaczego. 10 osób, które napiszą najciekawsze odpowiedzi otrzymają darmowy kod dostępu na oglądanie Netflix przez pół roku. Ci, którzy mają dekoder i światłowód oraz odpowiedni tv będą mogli ulubiony serial obejrzeć w jakości 4K. A ci, którzy nie mają, mogą napisać list do Mikołaja. Jeszcze zdąży Wam dostarczyć świąteczną ofertę  od Orange Love właśnie z tv 4K. Konkurs trwa do południa 6.12, wtedy go rozstrzygnę.

Udostępnij: Więcej filmów i sportu 4K w Orange TV – konkurs
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 14:56 28-11-2017
  Moim zdaniem najlepszy serial dostępny na Netflix to "THE CROWN". Pokazuje on historię życia brytyjskiej królowej Elżbiety II. The Crown to jedna z najdroższych produkcji Netflixa. Historia życia angielskiej królowej jest bardzo ciekawa i pełna jest różnego rodzaju intryg i zawrotów akcji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 00:14 30-11-2017
   Wojtku marzę o konkursie w którym będą do wygrania Złote numery w Orange na kartę :) Czemu ja w czasach gdy były specjalne startery że złotymi numerami w Orange go nie kupiłem :( Ech :(
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 06:57 30-11-2017
    Pablo Ty magiku. ;) Może jeszcze RWK i świąteczne doładowanie za 100 pln. ;) Albo numer na życzenie? :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 22:50 01-12-2017
     Mogę też zapłacić za fajny numer 100-200 zł, ale....musi być naprawdę fajny, np 5XX-155-155 ;p
     Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 18:21 28-11-2017
  Najlepszym serialem na Netflix mógł by być '' Ally Mc Beal '' Dlatego , że to najlepszy zagraniczny serial komediowy .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 19:19 28-11-2017
  Narcos. Niepowtarzalny klimat Bogoty ostatnich dwóch dekad ubiegłego wieku. Krajobrazy, dialogi w języku hiszpańskim i fenomenalny Wagner Moura sprawił, że zakochałem się w serialu od pierwszego odcinka! Plata o plomo!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 20:35 28-11-2017
  Ale jak to jeden najlepszy? No jak? Zadanie niewykonalne wręcz. Mają w ofercie masę seriali, i to nie tylko własne produkcje. By skupić się tylko na trochę szerzej pojętej sf/fantasy. Sense8, serial pomysłowy acz w mojej ocenie przekombinowany z bohaterami/tkami, OA gdzie tajemnica pogania tajemnicę, Glitch-gdy zmarli powracają do życia (nie, nie jest to kolejna wariacja na temat apokalipsy zombi), klimatycznie kultowy już Stranger Things wzorowany na latach 80, czy 3 % czyli opowieść do czego prowadzi chęć należenia do elity. Czarne lustro ten chyba nawet dostępny w 4k :) Podróżnicy-podróż w czasie, jednak różna od wizji Wellsa. I dla mnie creme de la creme, numer 1, niezaprzeczalnie najlepszy, przemyślany i skazany na sukces (narastający dźwięk werbli): Expanse. Gdzie obie składowe S-F są równie widoczne (jest fikcja i nauka, dużo nauki) To nie jest filmowa wizja Układu Słonecznego, to w zasadzie ekstrapolacja dzisiejszej techniki, genetyki, rozwoju socjologicznego do postaci jaką ludzkość będzie prezentować za 200 lat. Taka sama poltyka (brudna i nie licząca się z jednostkami), korporacje wciskające się w każdy przejaw życia, mechanika lotów kosmicznych z respektowaniem praw fizyki, czy badania genetyczne. Ten serial to to wszystko i jeszcze więcej. Dużo więcej. To Ekspansja. Po prostu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 21:41 28-11-2017
  House of cards. Nie powtarzalny klimat brudnej polityki, haków spisków, intryg. Dobór aktorów do postaci wyśmienity, każdy z nich wciela sie w postać znakomicie.Po obejrzeniu kilku odcinków nachodzą pytania czy to czasem nie tak wygląda bezwzględny świat wielkiej polityki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  robert 15:08 29-11-2017
  "Ryzyko" przenoszący nas w realia I Wojny Światowej. Jest to opowieść o grupie walijskich górników, budujących podziemne korytarze, dojścia do okopów i cały system komunikacji oraz zaopatrzenia. Są najlepsi i dlatego zostają przydzieleni do rycia korytarzy pod pozycjami wroga. Bywało, że wojna toczyła się pod powierzchnią...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popak 02:03 30-11-2017
  Moim ulubionym serialem jest "The Defenders", ponieważ opowiada on o Herosach, którzy chcą bronić bezbronnych, słabych ludzi przed sterroryzowaniem. Serial pokazuje, że nie zawsze jesteśmy w stanie obronić do końca, jednakże warto podejmować próby pomocy. Polecam!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szatyneczka 13:30 30-11-2017
  Jest wiele fajnych seriali na Netflixie ale dla mniej numerem jeden w tym momencie jest "Mindhunter". Serial opowiada o pracy dwóch agentów specjalnych FBI, którzy próbują zrozumieć zachowania seryjnych morderców. Agenci badają umysły morderców i dzięki rozmowom z nimi rozwiązują bieżące zbrodnie. Serial ciekawy, wciąga i dostarcza wielu emocji. Na mnie wywarł duże wrażenie. Polecam wszystkim!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emilka 04:04 02-12-2017
  The Get Down- moim zdaniem kapitalny serial, w którym przewija się nieustająca ekstrawagancja pulsujących obrazów do których przygrywa dobre disco i wczesny Hip-Hop, w serialu jest też miłość, konflikt pokoleń i głód sukcesu, czyli to co my Kobietki lubimy oglądać. Serial przenosi nas do Nowego Jorku z lat 70tych i ukazuje jego piękne zakątki. Często oglądając ten serial moje ciało wyrywało się do tańca ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  ziemowy 20:20 02-12-2017
  Sense8 to jak dla mnie jeden lepszych seriali własnych Netflixa. Ośmioro bohaterów z różnych zakątków świata zostało połączonych zdolnościami telepatycznymi. Mogą oni wchodzić w swoje ciała i pomagać w sobie nawzajem. Serial pełen jest zwrotów akcji, rozbudowanych pobocznych wątków, zachwyca pięknymi krajobrazami i wspaniałymi ujęciami. Niektóre sceny są po prostu zachwycające - jak wspólne śpiewanie piosenki "What’s Up?" Mimo, że recenzje otrzymał bardzo zróżnicowane, dla mnie to jeden z ciekawszych seriali dostępnych na platformie Netflix.
  Odpowiedz
 • komentarz
  joanna34 12:15 04-12-2017
  13 Powodów - serial o nastolatkach dla nastolatek? Taka właśnie była moja pierwsza opinia po przeczytaniu kilku zdań fabuły. Po kilku odcinkach wiedziałam, jak bardzo moja ocena była błędna, a serial niesamowicie mnie wciągnął. Nastolatka popełnia samobójstwo,a tuż przed śmiercią nagrywa kasety, w których opowiada o powodach swojej decyzji. Kasety po kolei trafiają do wszystkich osób, które przyczyniły się do śmierci dziewczyny. Serial trzyma w napięciu do samego końca, a scena śmerci dziewczyny jest bardzo realistyczna. Serial na pewno nie daje o sobie zapomnieć i na długo pozostaje w pamięci, a to jest chyba najlepsza jego recenzja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Siergiej_Azzip 21:56 05-12-2017
  Najlepszy serial dostępny na Netflixie to z pewnością: "Chłopaki z baraków", choć Netflix odpowiada za produkcję dopiero od 2014 roku. Bardzo specyficzny humor, irracjonalizm i chęć utrzymania w para dokumencie. Serial robiony po taniości, byle jak przez "aktorów" którzy znani są tylko z niego i tak mocno wczuli się w role, że jeżdżą w trasy jak zespół rocka. Nie ma nic bardziej odmużdżającego niż "Chłopaki z baraków" kurde faja. Fabuła jest prosta, dialogi banalne, a żarty bazują na tych samych schematach, ale nie znam drugiego takiego serialu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  buniek 22:18 05-12-2017
  Bojack Horseman to bez dwóch zdań najlepszy serial jaki oferuje Netflix. Animowana historia konia który był gwiazdą sitcomu w latach 90, a po dwudziestu latach jest znany z tego że jest znany. Kreskówka która z jednej strony bawi do łez, a z drugiej nie pozwala zasnąć. Przerysowany świat jest tylko tłem dla poważnych, wręcz egzystencjalnych problemów przed którymi stają bohaterowie. Bojack zbiera wysokie noty za sarkazm i ironię, a mnie zwyczajnie przeraża, bo co można czuć gdy kreskówkowy koń wciągający kreskę koksu mający moralnego kaca pyta o sens związków międzyludzkich. To w jaki sposób twórcy prowadzą to postać, sprawia że raz jej współczujemy, raz jej nienawidzimy, ale nigdy nie jest obojętny to jakiś majstersztyk. Uwaga, serial uzależnia i prowadzi do przemyśleń. Polecam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 10:09 06-12-2017
  Zdecydowanie "Breaking Bad". Nauczyciel chemii który wraz ze swoim uczniem zaczyna wytwarzać metamfetaminę :-) Fałszywa tożsamość, mnóstwo emocji (nie koniecznie pozytywnych) i zmiany życiowych priorytetów "Heisenberga" - świadomie czy nieświadomie - wciąga w te długie jesienne i zimowe wieczory.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Grzechu 11:47 07-12-2017
  Kiedy i w jakiej formie zostaną zaprezentowane wyniki? Pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SA 15:28 08-12-2017
  Przyłączam się do pytania o wyniki :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 13:32 12-12-2017
  hej, przepraszam za opóźnienie, mea culpa. Dziękuję za udział w konkursie. Nagroda jest super, więc na pewno zwycięzcy się ucieszą i będą mogli do woli oglądać ulubiony serial Netflix. Poproszę o adresy do wysyłki nagrody: Krzysztof, Mike278, Szatyneczka, Emilka, Joanna 34, Siergiej, Buniek, Popak, Łukasz i Robert. Gratulacje
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 13:52 12-12-2017
   Dziękuję bardzo. Nagroda zacna. I na ferie dla syna i dla mnie na wolne. I tak mam zamiar powtórnie obejrzeć całe Expanse. ;)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 14:52 12-12-2017
   adresy mamy w komentarzach podawać?
   Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 14:53 12-12-2017
   Ogromnie dziękuje:)
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 15:33 12-12-2017
   Gratulacje :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 21:51 12-12-2017
   Gratulacje
   Odpowiedz
 • komentarz
  Szatyneczka 14:21 12-12-2017
  Dziękuję bardzo :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 14:55 12-12-2017
  Nawet w tym wypadku najlepiej podać nr tel na adres katarzyna.barys@orange.com Wyślę wam vouchery mms
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 10:23 15-12-2017
  hej, proszę o kontakt osoby, które jeszcze nie odebrały nagrody :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Popak 21:25 21-12-2017
  Koledzy, mam pytanie do osób które wygrały Voucher, bo u mnie jest dziwna sytuacja. Po wpisaniu kodu z vouchera, wyświetlił się komunikat o Dostępie Ultra HD na 6 m-cy, jednakże jak sprawdzam saldo Netflix to mam 206 zł, a Premium kosztuje 54 zł, więc potem pobiera z tego salda 206 zł?
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej