Oferta

Limitowane doładowanie z bonusem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
31 maja 2009
Limitowane doładowanie z bonusem

Niedzielny news dla tych, co odwiedzają saloniki prasowe Kolportera. Tylko tam, już od jutra wszyscy użytkownicy prepaid i mix będą mogli kupić limitowaną serię doładowań o nominale 35 zł z bonusem 60 minut do wykorzystania w sieci Orange. Doładowanie będzie w formie wydruku z terminala. Przedłuży ważność konta o miesiąc na połączenia wychodzące i 9 miesięcy na przychodzące. Aby doładować konto wystarczy wpisać z klawiatury telefonu: *125*14-cyfrowy kod#  [zadzwoń] albo od razu zadzwonić pod bezpłatny numer *500. Nie ma możliwości doładowania się poprzez sms. Pakiet 60 minut otrzymacie automatycznie, a potwierdzenie przyjdzie sms-em. Uprzedzając Wasze pytania, 35 zł + 60 minut łączy się ze wszystkimi promocjami i uprawnia do otrzymania dodatkowych bonusów, za wyjątkiem tych promocji, które wymagają wysłania sms-em kodu doładowania pod jakiś numer. I jeszcze jedna ważna sprawa, nowy nominał nie zmienia stawek w Nowym Orange Go. Szczegóły znajdziecie od jutra w regulaminie na www.orange.pl


Oferta

Wkrótce HTC z Androidem w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 maja 2009
Wkrótce HTC z Androidem w Orange

W przyszłym tygodniu wprowadzimy do oferty smartfona HTC Magic. Moim zdaniem lepszego od G1 telefonu internetowego z systemem Google Android. Będziemy go sprzedawać ze specjalnie przygotowanymi planami taryfowymi w ramach oferty Orange dla Firm. Klienci biznesowi prócz tradycyjnych usług, dostaną też pakiet 1 GB na transmisję danych. Na użytkowników indywidualnych HTC Magic będzie dostępny w istniejących już planach taryfowych z opcją dokupienia oferty Orange Free. Szczegóły podamy 4 czerwca na wspólnym evencie HTC i Orange.

HTC Magic

 


Odpowiedzialny biznes

Co na to Adam Smith?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 maja 2009
Co na to Adam Smith?

Centrum im. Adama Smith`a przedstawiło kolejny raport dotyczący rynku telekomunikacyjnego. CAS odzywa się rzadko, ale kontrowersyjnie i zawsze zaprasza dziennikarzy, aby się tym pochwalić. Może jest w tym metoda na zaistnienie, może na coś innego. Nie wiem, ale jestem pewny, że imię Adama Smith`a w nazwie http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Smith zobowiązuje do rzetelności, wiedzy i ponadprzeciętnej refleksji. Tego wyraźnie brakuje. Najpierw wspomnę słynny raport o rzekomej szkodliwości rebrandingu Idei na Orange, zakończonej biznesowym sukcesem, czy promowanie bramek GSM, jako remedium na wysokie ceny F2M, których legalne używanie może być dyskusyjne. Teraz CAS wzięło się za podział TP, odkrywając najpierw m.in. że firma jest monopolistą i nie została sprywatyzowana. Dalej sugeruje podział na lokalne spółki oraz pozostawienie jednej dużej zajmującej się połączeniami międzymiastowymi i międzynarodowymi. Grzmi też, że gdyby TP miało konkurencję, to nie ograniczałoby inwestycji. Co więcej dziś regulator w wypowiedzi dla PAP zasugerował, że mogliśmy się twórczo przyłożyć do tego raportu, co jest kompletnym absurdem. Jak to wszystko czytam, mam wrażenie, że żyję w zupełnie innym matrixie. Na szczęście do realu sprowadzają mnie nie pigułki, ale kolejne promocje naszych konkurentów na broadband; informacje, że nasi rywale muszą ograniczać inwestycje, zwalniać pracowników i ciąć koszty oraz newsy o konsolidacji firm telekomunikacyjnych, które je wzmacniają i rozwijają. Ciekawe co na to wszystko powiedziałby Adam Smith? 

Scroll to Top