;

Film

Lipcowe premiery w Orange VOD (1)

Beata Giska

9 lipca 2021

Lipcowe premiery w Orange VOD
1

Oscarowy hit – „Co w duszy gra”, mroczny film Marvela – „Nowi mutanci”, szalona komedia – „La Gomera” czy poruszający dramat kostiumowy – „Amonit”. W lipcu, w Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange, czeka na Was mnóstwo dobrego kina. Sprawdźcie, co jeszcze polecamy Wam w tym miesiącu.

Milla Jovovich musi zmierzyć się z armią przerażających potworów i to w obcym, nieprzyjaznym świecie. Czy zdoła wydostać się z tego okropnego miejsca i wrócić do domu? Obejrzyjcie zaskakującą, naszpikowaną efektami specjalnymi produkcję fantasy pt.: „Monster Hunter”, której fabuła opiera się na niezwykle popularnej grze. Film jest dostępny w naszej ofercie od 26 czerwca.

Od 1 lipca polecamy thriller science-fiction pt.: „Nowi mutanci”. To jedna z najbardziej mrocznych produkcji Marvela, w której poznacie pięcioro młodych mutantów, zamkniętych w tajnym ośrodku badawczym i poddanych kontrowersyjnej terapii. Dlaczego tak naprawdę zostali odizolowani od świata? Prawda zaskoczy każdego. W filmie wystąpili m.in.: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy i Charlie Heaton.

1 lipca „Mary Poppins powraca”, a wraz z nią potężna dawka magii! Niezawodna niania musi pomóc nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i spokój. Magiczne zdolności kobiety sprawią, że wszystko stanie się możliwe. W rolę tytułową wcieliła się rewelacyjna Emily Blunt.

Obejrzyjcie także zrealizowaną z rozmachem produkcję pt.: „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. To inspirowana klasyczną baśnią opowieść o dziewczynce, która trafia do magicznej krainy i musi stawić czoła okrutnej władczyni. W tym filmie zachwycą Was nie tylko przepiękne zdjęcia i kostiumy, ale także gra aktorska Keiry Knightley, Helen Mirren oraz Morgana Freemana.

Mamy dla Was również bajkę pt.: „Ralph Demolka w Internecie”, kontynuację topowej animacji Disneya z 2012 roku. Tym razem sympatyczni bohaterowie gier wideo – Ralph i Wandelopa – ruszają na podbój Internetu. Czeka ich szalona i pełna przygód podróż po sieci, której zarówno oni, jak i mieszkańcy Internetu, nigdy nie zapomną.

Polecamy też szaloną komedię kryminalną pt.: „La Gomera”. To historia skorumpowanego policjanta, który musi zrobić wszystko, aby nikt nie dowiedział się o jego „brudnych interesach” na wyspie La Gomera. Postanawia nauczyć się piekielnie trudnego języka miejscowych i tak porozumiewać się z mafią. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Od 2 lipca zobaczcie „Pixie”, czyli komedię sensacyjną, o dziewczynie z przestępczej rodziny, która przez przypadek zadziera z byłym księdzem i przy okazji nieobliczalnym szefem lokalnej mafii. W tej rozbrajającej produkcji brawurowo zagrali Olivia Cooke oraz Alec Baldwin.

Jak zorganizować przyjęcie weselne i nie zwariować? Sprawdźcie w komedii romantycznej „Miłość, ślub i inne nieszczęścia”. Film, w którym wystąpili Diane Keaton oraz Jeremy Irons, będzie dostępny w naszej ofercie od 16 lipca.

Z kolei już 10 lipca obejrzyjcie dramat kostiumowy pt.: „Amonit”, którego akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej Anglii. To niezwykła opowieść o kobietach, pochodzących z dwóch, różnych światów, które dostają szansę na prawdziwe szczęście. Jednak czy odważą się zaryzykować wszystko, aby być razem? W produkcji, w główne role wcieliły się Kate Winslet i Saoirse Ronan.

Z kolei od 17 lipca w Orange VOD znajdziecie nagrodzoną dwoma Oscarami®, doskonałą animację studia Disney/Pixar pt.: „Co w duszy gra”. To niezwykle wzruszająca, przepełniona muzyką historia o życiu, śmierci oraz pasji. Poznajcie nauczyciela muzyki, który chce zostać sławnym jazzmanem. Kiedy wreszcie ma szansę spełnić swoje marzenia, ulega wypadkowi i trafia do zaświatów. Czy ma jeszcze szansę na odmiennie swojego losu?

 

Udostępnij: Lipcowe premiery w Orange VOD
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:00 09-07-2021
  Kolejny fajny wpis. Tylko kiedy to wszystko "obejrzeć" 😉
  Odpowiedz

;

Zielony Operator

Posadźmy razem Las Na Zawsze (2)

Hania Jaworska-Orthwein

9 lipca 2021

Posadźmy razem Las Na Zawsze
2

Chcesz sadzić drzewa, ale nie masz ziemi, wiedzy, ani czasu? Posadzimy je w Twoim imieniu tworząc Las na Zawsze Orange. Włącz się do naszych akcji przekazując niewykorzystane gigabajty lub kupując wybrane akcesoria. To drobny, ale ważny gest dla planety.

Sadzimy wieczyste, naturalne lasy

W te wakacje wielu z nas będzie spędzać je na łonie przyrody: nad wodą, w górach lub w lesie.  Kontakt z naturą jest dla większości z nas bardzo ważny. Ale las ma też inną ważną funkcję – jest naturalnym pochłaniaczem emisji dwutlenku węgla i producentem tlenu. O idei lasów naturalnych pisałam TU, przy okazji akcji Orange Flex, w ramach której wiosną tego roku posadziliśmy 10 000 m2 lasu w Męcikale.

Tym razem naszym celem jest posadzenie jesienią tego roku ponad 3 ha bioróżnorodnego i wieczystego lasu w północno-wschodniej części Polski, w ramach 3 akcji. Partnerem akcji jest i tym razem Fundacja Las Na Zawsze – z jej pomocą będziemy sadzić około 1500 sadzonek na hektar. Takie działanie pozwala drzewu swobodnie rozwijać system korzeniowy oraz korony. Lasy są naszym naturalnym sprzymierzeńcem, a ich sadzenie jest najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym. Zatrzymują wodę, której mamy coraz mniej i tworzą przyjazny mikroklimat, dając nam dobrą energię i chłód w upalne dni. Dla wielu zwierząt i roślin stanowią naturalną ostoję. Potrzebujemy lasów, dlatego chcemy je sadzić i dbać o nie.

Posadzimy las dzięki Twoim niewykorzystanym gigabajtom

Zatem zapraszamy Was do przyłączenia się w ramach akcji Pomagaj Gigabajtami. Dzięki niej chcemy posadzić 13 000 m2 bioróżnorodnego, wieczystego lasu – każde 50 Gb to 1 m2 Lasu na Zawsze.

Włączenie się do akcji jest bardzo proste. Wystarczy przekazać niewykorzystane gigabajty, które pozostają na koncie na koniec okresu rozliczeniowego. Jeśli korzystasz z oferty mobilnej na abonament dla klientów indywidualnych i wybranych klientów biznesowych, wyślij darmowy SMS o treści ODDAJEGB pod numer 80885. Twoje GB zostaną przeznaczone na ten właśnie cel z końcem okresu rozliczeniowego, a dołączenie do akcji Pomagajmy Gigabajtami nie spowoduje zmniejszenia miesięcznego pakietu danych. Usługę wystarczy jednorazowo włączyć, aby przez cały czas trwania akcji zliczały się gigabajty. Akcja potrwa do 30.09.2021r.

Kup akcesorium przyjazne środowisku

O ofercie naszych przyjaznych środowisku akcesoriów pisałam ostatnio TU. Warto pomyśleć o ich zakupie, bo nie dość, że są lepsze dla środowiska, to dzięki nim przyłączacie się również do akcji sadzenia lasu. Za każde kupione biodegradowalne etui, energooszczędną ładowarkę lub inne akcesoria z plastiku pochodzącego z recyklingu posadzimy 1 m2 Lasu Na Zawsze. Akcesoria biorące udział w akcji zostały specjalnie oznaczone i są dostępne w całej sieci salonów oraz w e-sklepie. Akcja potrwa do końca września, a jej partnerami są również firmy BigBen oraz Winner Group WG.

Tu muszę wspomnieć o trzeciej akcji, którą właśnie zakończyliśmy. Dzięki zaangażowaniu  naszych klientów przechodzących na fakturę elektroniczną uzbieraliśmy już 10 000 m2 Lasu Na Zawsze do posadzenia jesienią.

Dziękujemy!

 

Udostępnij: Posadźmy razem Las Na Zawsze
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:09 09-07-2021
  Fajna akcja. Z e-faktury korzystam już kilka lat, GB mogę ponownie oddać. Szkoda że inni operatorzy nie robią podobnych akcji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Hania 09:35 12-07-2021
   Super! Zapraszamy do włączenia się !
   Odpowiedz

;

Sieć

Jesteśmy siecią nr 1 według danych UKE (5)

Wojtek Jabczyński

8 lipca 2021

Jesteśmy siecią nr 1 według danych UKE
5

W piękny wakacyjny dzień przyszła do nas miła wiadomość. Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował dziś wyniki ze swojego oficjalnego speedtestu za pierwsze półrocze tego roku. I w tym zestawieniu sieć mobilna Orange wygrywa we wszystkich aspektach. Mamy najszybsze pobieranie i przesyłanie danych oraz najniższy ping.

speedtest wyniki mobilne

Najszybsi jesteśmy również po zmierzeniu wyników tylko z sieci LTE

Co ważne, narzędzie od UKE weryfikuje warunki, w jakich użytkownicy dokonują pomiarów. Uwzględnia niezależne od samej sieci czynniki, które wpływają na wynik pomiaru, jak np. obciążenie procesora, aktywne łącza VPN, czy to z jakiego typu karty sieciowej korzysta dany użytkownik albo ile urządzeń ma podpiętych w jednym czasie do domowej sieci. Otrzymujemy więc dość miarodajny obraz jakości sygnału.

Cieszymy się z tego wyniku, bo to rezultat wielu lat pracy. Tylko w ostatnich 4 latach zainwestowaliśmy w rozwój sieci mobilnej grubo ponad miliard złotych. Sieć LTE Orange jest dostępna dla niemal całej populacji kraju, rozpoczęliśmy też budowę 5G – ostatnio nasze #hello5G zawitało do Lublina. Stale prowadzimy prace związane z poprawianiem jakości naszej sieci, modyfikujemy to jak korzystamy z zasobów częstotliwości aby dać Wam jak najlepszą usługę w komórkach. Dziś blisko 10 tys. stacji z agregacją zapewnia dostęp do jeszcze szybszego internetu w komórkach niemal 86% populacji Polski. Niemal połowa, bo ponad 4,2 tys. obiektów, obsługuje wszystkie 4 częstotliwości LTE.

A przed nami kolejne sieciowe wyzwania – chociażby aukcja 5G i budowa tej sieci w docelowych pasmach. Będzie się działo! 😊

Pełny raport z badania prędkości znajdziecie na stronach UKE.

Udostępnij: Jesteśmy siecią nr 1 według danych UKE
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  heheh 20:08 08-07-2021
  W teorii? Magia! Wow! Przeciętny klient i tak nie wie o co tu chodzi. A tym co bardziej świadomym tylko podeślę tutaj jedną trasę z Warszawy do Warszawy (przypomnę, że problem ciągnie się od kilku ładnych lat): 1 <1 ms <1 ms <1 ms FUNBOX [192.168.1.1] 2 4 ms 6 ms 5 ms war-bng103.neo.tpnet.pl [83.1.5.111] 3 7 ms 18 ms 9 ms war-r12.tpnet.pl [80.50.146.97] 4 7 ms 9 ms 6 ms 195.116.35.34 5 24 ms 25 ms 24 ms hbg-b2-link.ip.twelve99.net [213.248.96.144] 6 27 ms 25 ms 26 ms hbg-bb4-link.ip.twelve99.net [62.115.119.86] 7 36 ms 58 ms 37 ms war-b3-link.ip.twelve99.net [62.115.118.41] 8 35 ms 37 ms 45 ms valve-ic333070-war-b3.ip.twelve99-cust.net [62.115.11.23] 9 * * * Request timed out. 10 38 ms 38 ms 37 ms 155.133.230.35 Także te pingi do serwera na Speedtest to sobie możecie między bajki włożyć, które opowiadacie. Bo prawdziwa jakość internetu to przede wszystkim routing i peering - a wy chwalicie się testami do serwera, który jest w waszej sieci. To tak, jakbym ja sobie na LAN ustawił interfejs 100GbE, zrobił speedtesta i powiedział, że oferuję 100 Gb/s dla każdego. Po prostu - żenada.
  Odpowiedz
  • komentarz
   ayax 01:16 19-07-2021
   Teraz nawet routing zagraniczny się nieco pogorszył, jakieś 2 miesiące temu było ok, np do 185.253.168.134 i jest takich tras sporo, przeważnie większe pingi niż zwykle. Z tego co wiem to Valve dołączył do tpix openpeering niedawno ale nic nie wiadomo kiedy coś ruszy.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Nikt 23:18 08-07-2021
  A kiedy uruchomicie LTE2600 na wszystkich BTSach i agregację wszystkich pasm w mniejszych miejscowościach? BTSy podłączone do światłowodu i w !NetWorks brak LTE2600. 5G reklamowane, a w mniejszych miejscowościach uruchomiliście dopiero co LTE2100. Kabaret!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:41 09-07-2021
  My nadal czekamy na nowy nadajnik - nadal brak informacji czy bedzie czy nie popołudniu niestety zawsze jest przeciążenie LTE i trzeba zmienic tryb sieci
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:59 09-07-2021
  I tak trzymać! UKE to wiarygodna instytucja więc....gratulacje.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej