Sieć

m – Flirt

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 lutego 2011
m – Flirt

Pamiętacie jeszcze "flirt towarzyski"? W epoce przedcyfrowej ta prosta gra była nieodłącznym elementem prywatek i spotkań w gronie znajomych. Potem nastąpił cyfrowy boom, który przyniósł niezliczone możliwości nawiązywania znajomości - od czatów, poprzez serwisy randkowe, aż po video randki. Teraz można flirtować także przy użyciu telefonów komórkowych.

Aplikacja FlirtMi umożliwia nawiązywanie kontaktu z innymi użytkownikami. Funkcja geolokalizacji wyszukuje osoby znajdujące się w pobliżu. Użytkownicy wybierają osoby spełniające określone kryteria i zapraszają je do czatowania. Dla niezdecydowanych dostępna jest funkcja "Rosyjska ruletka", która losowo wyszukuje osoby do rozmowy. Twórcy aplikacji spieszą z pomocą także tym, którym brakuje tematów do rozmowy - funkcja "Lodołamacz" podsuwa gotowe wypowiedzi. Czatować można z kilkoma osobami jednocześnie. Aby rozpocząć mobilny flirt, należy zainstalować aplikację w telefonie komórkowym obsługującym Javę. Na razie FlirtMi jest dostępny dla użytkowników sieci Plus i Play, ale wkrótce ma pojawić się u pozostałych operatorów oraz w sklepie Ovi. Koszt to 2,46 PLN za dwa tygodnia korzystania z aplikacji oraz opłaty za smsy (0,62 PLN).

Źródło: Telepolis

Co sądzicie o takim sposobie nawiązywania znajomości? Jesteście zwolennikami nowych technologii czy wolicie raczej tradycyjne sposoby? ;-)


Oferta

Przypominajka, jak zdobyć Motorolę Defy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 lutego 2011
Przypominajka, jak zdobyć Motorolę Defy

Przypominam, że trwa konkurs, w którym możecie wygrać 15 Motoroli Defy. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Wszystkie szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie http://defy.orange.pl/ Do zabawy i tym samym chęci przytulenia smartphone`a, zgłosiło się już sporo z Was (prawie 1800 osób). Dla mnie nic dziwnego, bo telefon jest naprawdę niezły. Zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują urządzenia nie tylko nowoczesnego i dającego sporo frajdy, ale odpornego na różne przygody. Testerzy będą mieli co opisywać. Oczywiście nie jest to typ "pancerny" i niezniszczalny. Jednak trochę wody, czy kurzu Defy nie zaszkodzi. Ostatnio znajoma opowiadała mi jak jej Nokia klasycznie zanurkowała w wannie, na dosłownie chwilkę i niestety wyzionęła ducha. Chyba powinienem jej zaproponować udział w tym konkursie, skoro tak bardzo lubi zabierać telefon ze sobą do łazienki :-)


Sieć

WP najpopularniejszym polskim serwisem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 lutego 2011
WP najpopularniejszym polskim serwisem

Aktualizując się weekendowo z ciekawych informacji przeczytałem na Wirtualnych Mediach ostatnie zestawienie Google, które pokazuje najbardziej popularne strony w necie. A tutaj liderem wśród polskich internautów był YouTube, nieznacznie tylko wyprzedzając wp.pl. Za nimi są onet.plnk.pl, allegro.pl, Facebook i Wikipedia. Pewnie domyślacie się, że piszę o tym by zwrócić Waszą uwagę na sukces Wirtualnej Polski, która należy do Grupy TP. Portal wskoczył na pierwsze miejsce wśród polskich serwisów (242 na świecie). Ale nie tylko tym możemy się pochwalić. Z operatorów komórkowych najczęściej odwiedzaną stronę ma Orange (20 miejsce i 2 miliony uu), za nami są Era (45 i 1,3 mln uu), Plus (64 i 1,0 mln uu) i Playmobile (73, 990 tys. uu). Ponadto wśród najchętniej odwiedzanych serwisów przez polskich internatów znalazły się jeszcze wp.tv; bloog.pl; aleseriale; nocoty; teleshow, nasygnale; tosiewytnie; newiarygodne. Co je łączy? Wszystkie należą do WP! A skoro zaczął się weekend i mamy więcej czasu to zachęcam do surfowania. Ciekawe, gdzie Wy najczęściej wchodzicie? To, co ja lubię znajdziecie w polecacanych.

Scroll to Top