Oferta

Mamy dla Was 4 GB, a już za 4 lata…..

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 czerwca 2018
Mamy dla Was 4 GB, a już za 4 lata…..

Dzisiaj nasi piłkarze dali z siebie wszystko. Chociaż polska drużyna odpada z rozgrywek, Mundial toczy się dalej. Dla kibiców, którzy do końca wspierali naszą reprezentację mamy pakiet 4 GB. Za 4 lata czekają nas kolejne mistrzostwa i kolejna szansa na wygraną.

Aby zyskać dodatkowe 4 GB, wyślij SMS o treści MUNDIAL pod numer 233 (opłata za sms zgodna z cennikiem twojego planu taryfowego). Pakiet należy aktywować w ciągu 24 godzin od publikacji informacji. Jest ważny przez 3 dni. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na fanpage Orange na Facebooku.

Kibicujcie dalej swoim ulubionym drużynom, zaglądajcie na nasz blog i fanpage na Facebooku po zakończeniu kolejnych rund meczy i zgarniajcie dodatkowe GB.

Komentarze

Łukasz
Łukasz 19:56 28-06-2018

Dziękujemy za 4 GB 😉

Odpowiedz
mike278
mike278 20:18 28-06-2018

A już za 4 lata podobna kompromitacja? 😉

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 20:23 28-06-2018

Dziękujemy 🙂 Przed nami za 2 lata Mistrzostwa Europy 🙂

Odpowiedz
Gonzo
Gonzo 11:38 29-06-2018

Fajnie, że macie taki gest co roku ale szkoda, że tylko 3 dni ważność i w tym roku sms jest płatny na odebranie bonusa.
Proszę o poprawienie działania czatu z doradcą, obecnie często czat nie ładuje się, konsultanci są zajęci i nie ma systemu kolejkowego tylko trzeba łączyć się na nowo i wypełniać pola imię, nr tel- powinien być system kolejkowy i oczekiwać na Doradcę, czat powinien być całą dobę i opcja załączania screen.

Odpowiedz
  Marta Cieślak-Krajewska
  Marta Cieślak-Krajewska 13:42 29-06-2018

  Opłata za sms jest zgodna z cennikiem planu taryfowego, czyli to cena „zwykłego sms”. Dodatkowe GB rozdajemy po każdym meczu polskiej reprezentacji, więc to w sumie dodatkowe 9 dni na ich wykorzystanie. Promocja będzie trwała do końca Mundialu, zaglądaj na blog Orange i fanpage Orange na Fb. Co do czatu – dzięki za uwagi. Przekażę je do zespołu, który zajmuje się tym obszarem.

  Odpowiedz
   DJ
   DJ 13:04 16-07-2018

   Czy pierszej kolejności pobierane są dane z tego dodatkowego pakietu 4 GB czy też dane które posiada się w ramach wykupionego abonamentu?

   Odpowiedz

Sieć

Dołączyły do ZUŚ, będą miały światłowód

Marta Krajewska Marta Krajewska
27 czerwca 2018
Dołączyły do ZUŚ, będą miały światłowód

Stepnica, Marianowo, Drawno, Stare Czarnowo i Kozielice to nie tylko urokliwe miejscowości w województwie zachodniopomorskim, ale także gminy, które wczoraj dołączyły do Zachodniopomorskiej Unii Światłowodowej (ZUŚ). Już 11 gmin i powiatów w tym regionie będzie współpracować z Orange Polska przy realizacji inwestycji światłowodowych.

ZUŚ pomoże, ZUŚ doradzi

Największą korzyścią z udziału w unii jest usprawnienie komunikacji pomiędzy samorządem i inwestorem. Czemu to takie istotne? Przedstawiciele samorządu wiedzą, w którym miejscu potrzebna jest sieć, jak usprawnić inwestycję albo czy uda się ją zrealizować z innymi inwestycjami gminnymi.

Współpraca w ramach ZUŚ to także dostęp do publicznych e-usług i rozwiązań Smart City. A tutaj mamy sporo do zaoferowania. W kilku polskich miastach wdrażamy obecnie system inteligentnego oświetlenia miejskiego, inteligentne rowery, ławki (we współpracy ze startupem SEEDIA - odcinek GS z ich udziałem zobaczycie poniżej), monitoring miejski, parkingi (we współpracy z NaviParking) i monitorowanie jakości powietrza. Dobrym przykładem tworzenia Smart City jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (więcej na temat przeczytacie w komunikacie prasowym).

Podłączamy domy i szkoły

Na terenie województwa zachodniopomorskiego Orange Polska realizuje inwestycję współfinansowaną ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Do 2020 roku światłowód dotrze do ponad 55 tys. gospodarstw domowych i 83 szkół w tym regionie.

Podłączyliśmy już pierwszą szkołę, w Skwierzynie. Jesteście ciekawi, jak wygląda proces podłączania? Zobaczcie materiał Piotrka.

Gdzie jeszcze działamy

To kolejna po Lubuskiej, Pomorskiej i Mazowieckiej, Unia Światłowodowa. Do tej pory przystąpiło do nich w sumie 160 gmin.

Światłowód Orange dociera już do 100 miast w Polsce, a korzysta z niego ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Planujemy, że do 2020 roku z naszego światłowodu skorzysta nawet 5 mln gospodarstw domowych. Więcej przeczytacie w komunikacie prasowym.

Komentarze


Oferta

Najnowsza Nokia dotarła do Orange

Piotr Domański Piotr Domański
27 czerwca 2018
Najnowsza Nokia dotarła do Orange

Przyznaję, że już od pewnego czasu czekałem na wejście Nokii 8 Sirocco do naszej oferty. Weszła już 3, weszła 5, była 8 dual SIM, więc naturalne było dla mnie to, że i Sirocco się u nas pojawi. I jest, flagowiec wśród nowych smartfonów Nokia, a dokładnie jego krótka seria.

Ładna ta flagowa Nokia

Ma delikatnie zagięty ekran, 5,5 cala i lekko zaokrąglona, lecz nadal bardzo wyrazista obudowa ze stali nierdzewnej. Osobiście taki wygląd smartfona dużo bardziej mi się podoba, niż różnego rodzaju udziwnienia. Trzeba zwrócić jednak uwagę, że choć ramki ekranu są bardzo wąskie, to jest to nadal wyświetlacz w proporcjach 16:9. Swoja drogą, telefon nieco przypomina mi swoim układem moją ostatnią Nokię. No dobrze, jestem niepoprawnym fanem marki ;-)

Na metalowych plecach Nokia 8 Sirocco znajdziecie czytnik linii papilarnych, a powyżej niego dwuobiektywowy aparat – jeden z nich szerokokątny, z matrycą  12 MP, drugi – teleobiektyw 13 MP.

Ile koni pod maską?

Nokia 8 Sirocco to jednak chyba przede wszystkim dobre parametry techniczne. Telefon nie ma nakładek producenta, a telefon wyposażony jest w 6 GB RAM i ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835. Do tego dołóżcie 128 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 3260 mAh. Uwagę trzeba zwrócić także na standard łączności LTE CAT 12, która wraz z coraz większą częścią pasma radiowego idącą na 4G LTE nabiera na znaczeniu.

Flagowa Nokia w Orange

Nokia trafiła do Orange w bardzo dobrej cenie. Flagowe 8 Sirocco możecie kupić z ceną rozłożoną na 24 miesiące, lub 36 w przypadku Orange Love. Przy Planie Podstawowym płacicie wszystko od razu. Tradycyjnie także, przedłużający umowę nie płacą (poza wcześniej wspomnianym Podstawowym) nic na start. Ciekawie prezentuje się wtedy Plan Optymalny - za telefon zapłacie 130 zł. Podobnie w wersji dla decydujących się na nową umowę. Plan Optymalny to tylko 399 na start i 114 zł co miesiące. Jedynie o 499 zł na start więcej zapłacicie w planie Standardowym, a 100 zł różnicy „zrekompensują” Wam niższe opłaty za abonament. To coś, dla wszystkich, którzy nie potrzebują dużo internetu.  Jest także Orange Love! A w Orange Love zapłacicie za ten telefon 87 zł miesięcznie przez 36 miesięcy i 0 zł na start. Zarówno dla tych którzy decydują się na nową umowę jak i dla przedłużających.

Komentarze

Scroll to Top