Oferta

Mamy iPhone 5!

Marek Wajda Marek Wajda
24 września 2012
Mamy iPhone 5!

Specjalnie dla Was wyjątkowy test iPhone 5 przed polską premierą. Dodam tylko, że miałem go w ręku przed światową premierą (nawet przed aktualizacją systemu) i musiałem milczeć niczym James Bond podczas przesłuchań. Jak sami rozumiecie, ponieważ to ja się nim "bawiłem", test pewnie nie jest całkiem obiektywny ;) iPhone5 jest lepszy, szybszy, większy (ale nie za wielki) - może nie jest to rewolucja, ale napewno duża ewolucja.

PlayWyłącz głos

iPhone 5 będzie dostępny w Orange już w najbliższy piątek, wtedy też poznacie ceny. Jak zapewnia mnie nasz marketing - warto czekać ;)


Oferta

W kasynie o zwierzakach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 września 2012
W kasynie o zwierzakach

Wczoraj w kasynowo-bondowskiej oprawie zaprezentowaliśmy nowe abonamenty, ulepszony Orange Open i telefon Agenta 007. Było elegancko i zarazem nowocześnie. Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego reportażu z wydarzenia, a od poniedziałku ruszamy ze sprzedażą.

 

PlayWyłącz głos


Oferta

Telewizyjny weekend z Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 września 2012
Telewizyjny weekend z Orange

Dziś najważniejszym news`em są nowe animalsy, ale nie zapominam też o cyklicznych promocjach. Jedną z nich są damowe testy jednej z naszych usług. We wrześniu jest nią mobilną TV, którą możecie oglądać za darmo przez cały tydzień. Aby skorzystać powinniście najpóźniej do niedzieli 23 września, do godz. 23:59 wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80200 o treści TV lub wejść przez swój telefon na m.orange.pl/tv i aktywować dostęp. Promocja dotyczy wszyscy klienów, niezależnie od oferty z jakiej korzystają (prepaid, abonament i mix). Proszę pamiętajcie, że darmowy dostęp do mobilnej TV nie obejmuje materiałów premium. Łatwo je rozpoznać, bo mają ceną wyższą niż standardowa. Szczegóły tutaj.

37d1999a4e41fc327fd00e53d13d530beb8

Scroll to Top