Oferta

Mamy szczęśliwy dzień

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 lipca 2009
Mamy szczęśliwy dzień

Przez weekend rozmawialiśmy na blogu m.in. o Nowym Orange Go. Przedstawiliście kilka ciekawych pomysłów, ale na taki nie wpadliście. Od dziś w ofercie NOG mamy usługę Happy Day, dzięki której dostajecie specjalną nagrodę tylko za to, że doładowaliście konto. Niespodzianka to darmowe godziny, tyle że trzeba je wykorzystać w 24 godziny od chwili doładowania. Ich liczba zależy od wartości doładowania. To odpowiednio 25 zł - godzina; 50 - 3 godziny; 100 i więcej - 6 godzin. Można je wykorzystać na połączenia do Orange i na numery stacjonarne. Aby skorzystać z Happy Day należy doładować konto kwotą co najmniej 25 zł, wysyłając pod numer 600 SMS-a zawierającego niewykorzystany 14-cyfrowy kod doładowujący. Opłata, jak za zwykłego SMS-a zgodnie z cennikiem. Potwierdzenie usługi przyjdzie zwrotnym SMS. Szczegółowe informacje, jak zawsze w regulaminie na stronie www.orange.pl.


Oferta

Nowy pakiet w Orange POP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 lipca 2009
Nowy pakiet w Orange POP

Od dziś w Orange POP mamy kolejny duży pakiet minut na połączenia w sieci i na stacjonarne. W POPMinuty za 12 zł jest 120 minut, czyli wychodzi 10 gr/min. Trzeba je wykorzystać w 30 dni. Nie jest to promocja, jak w przypadku POPGadane i po wakacjach pakiet zostanie. Aby go włączyć wystarczy wysłać SMS-a pod numer 545, w treści wpisując MINUTY (opłata jak za standardowy SMS). Można też aktywować poprzez wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/online lub pod bezpłatnym numerem *500. Dla ułatwienia jeszcze „pakietowo-usługowa” ściąga.

tabela_orange.jpg


Oferta

Jesienią bardzo szybka neostrada

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 lipca 2009
Jesienią bardzo szybka neostrada

Ostatnio media, zwłaszcza internetowe rozpisywały się, że od 1 października zaproponujemy neostradę o prędkości 10 i 20 Mb/s. Podały też ceny 260 zł i 300 zł za miesięczny abonament, czerpiąc informacje z opublikowanych przez nas za wczasu cenników. To wszystko prawda. Komentarze zwłaszcza dotyczące cen, były łatwe do przewidzenia, bo czytającym umykała kluczowa informacja, że takie stawki są przy umowie na czas nieokreślony. To oznacza, że z automatu są najwyższe. Ile będzie kosztowała najszybsza neo w kontraktach powiemy przed startem komercyjnym. Teraz mogę zapewnić, że sporo mniej, a do tego możemy dodać ekstra promocje. Rozwiązanie znacie doskonale, bo obecnie przedłużając lub podpisując umowę, można dostać drukarkę lub nawigację satelitarną. Dodam, że przygotowujemy się, aby dostępność neo 10 i 20 Mb/s była możliwie duża. W zależności od miejscowości i konkretnej lokalizacji szacujemy, że nawet 70 proc. klientów będzie mogło z niej skorzystać. Sam jestem ciekawy, jakie będzie zapotrzebowanie na tak szybki net.

Scroll to Top