Oferta

Mistrzostwa świata w pokerze

Marek Wajda Marek Wajda
22 sierpnia 2012
Mistrzostwa świata w pokerze

Lubię oglądać rozgrywki pokera. Może nie ma tam widowiskowych akcji, ale na pewno są wielkie emocje, gra na całego oraz mnóstwo psychologii. Nie raz ktoś ze słabszymi kartami wygrywa. Na zachodzie najlepsi zawodnicy mają status celebrytów. W Polsce, gdzie poker nie jest tak rozpowszechniony, najbardziej znani pokerzyści, to ci, którzy już wcześniej byli celebrytami. Najbardziej znany to pan znany z kolorowych włosów, niezliczonej liczby żon i dzieci z nietypowymi imionami - Michał Wiśniewski.

Od dzisiaj na antenie Orange sport będzie można podziwiać i uczyć się od najlepszych. W każdą środę i czwartek o godz. 23:00 będzie można oglądać rozgrywki World Series of Poker. To najbardziej prestiżowy cykl turniejów, w których zawodowcy grają przy jednym stole z amatorami, ten cykl określany jest nieoficjalnymi Mistrzostwami Świata.

 

6a73b74811565d9dadc7360b753208d3044


Rozrywka

Słuchaj i oglądaj Fatboy Slima

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
22 sierpnia 2012
Słuchaj i oglądaj Fatboy Slima

Mam dla Was kolejną okazję by muzycznie bawić się z Orange. Tomek pisał Wam niedawno, że na naszych profilach (Orange Polska, Orange Warsaw Festival i SiR) na Facebooku trwa zabawa, dzięki której możecie wygrywać vouchery do portalu Deezer, a tam wybierać i ściągać muzykę - czeka 18 mln utworów.

Znajdziecie tam również przeboje Fatboy Slima, którego już 31 sierpnia będziecie mogli zobaczyć i posłuchać również w Multikinie. Punktualnie o 20:00, w ponad 600 kinach na całym świecie rusza „Fatboy Slim – Worldwide Cinema Dance Party”, czyli specjalny pokaz zarejestrowanego 2 czerwca w Brighton koncertu „Big Beach Bootique”.

 

W Polsce będziecie mogli go zobaczyć w Multikinie w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Łodzi, w Poznaniu - Multikino Poznań 51 i Starym Browarze, Radomiu, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Sopocie, Szczecinie, w Warszawie w Multikinie Ursynów i w Złotych Tarasach, Włocławku, we Wrocławiu w Multikinie Arkady oraz w Zabrzu.

Chcecie tam być? To napiszcie dlaczego. Najciekawsze wypowiedzi premiujemy zaproszeniem na koncert :o)


Oferta

Czy tak powinien wyglądać nowy iPhone?

Arek Piasek Arek Piasek
22 sierpnia 2012
Czy tak powinien wyglądać nowy iPhone?

9bf95ce15cdbbfe9bb1ee462b051cda1512Dziś z lekkim przymrużeniem oka o iPhone. To telefon specyficzny – jedni go kochają, inni nienawidzą. Ci, którzy ze sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka się naśmiewają, z reguły dogryzają też jego użytkownikom. Najczęściej za to, że zgodnie z obiegową opinią, wykorzystują oni iPhone’y głównie do fotografowania posiłków za pomocą aplikacji typu Hipstamatic czy Instagram i raczenia tymi zdjęciami swoich znajomych na Facebooku.

Powstrzymam się od oceny czy takie dogryzanie jest uzasadnione, czy nie. Nie mogłem się jednak powstrzymać od śmiechu po obejrzeniu filmiku stylizowanego na reklamę nowego iPhone’a. Zapraszam do obejrzenia – zdecydowanie coś w tym jest...

Scroll to Top