Oferta

Mniejszy wymiar iPad`a

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 grudnia 2012
Mniejszy wymiar iPad`a

Dziś do naszych cenników Orange Free Set oraz Nowy Business Everywhere z komputerem wprowadziliśmy jako pierwsi na rynku iPad`a mini. Proponujemy wersję białą i czarną z pamięcią 16 GB i 32 GB. Urządzenia Apple są hitem na świecie, co niestety odbija się na dostawach do Polski. Dlatego pierwsza partia iPad`ów mini jest niewielka. Robimy wszystko, co możemy, aby sprzętu przyjeżdżało więcej. Szczegóły znajdziecie tutaj a blogowy test tutaj.

89af060d7e989225a14f75f0bc55ff188da


Odpowiedzialny biznes

Charytatywni blogerzy

Marek Wajda Marek Wajda
03 grudnia 2012
Charytatywni blogerzy

Kominek śpiewa (!), Łukasz z 20 m2 się z nim kłóci, Maciek z Mediafun jest złym dyrektorem, pojawia się wróżka, przymilny kot i ... wiele, wiele innych postaci. Blogerzy technologiczni, marketingowi, kulinarni i lifestylowi połączyli siły i charytatywnie nagrali audio-bajkę "Loko". Już 6 grudnia w Audiotece będziecie mogli sprawdzić jak im poszło. Zobaczcie już teraz jak pracowali a jednocześnie bawili się w studio nagrań.

 

PlayWyłącz głos

U Pawła możecie odsłuchać trailer nagrania. Koniecznie kupcie bajkę, zwłaszcza, że dochód z niej będzie przekazany na cele charytatywne! Napiszcie, która postać podoba się wam najbardziej i którego blogera Wam zabrakło ;)


Oferta

Ulepszona aplikacja Moje Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 grudnia 2012
Ulepszona aplikacja Moje Orange

Kiedy dwa tygodnie temu napisałem o aplikacji samoobsługowej Moje Orange, zwróciliście uwagę, że kłopotem jest konieczność wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Wielu z Was wręcz to oburzyło. Dlatego zdecydowaliśmy się wziąć pod uwagę Wasze oczekiwania i taka zgoda nie jest już potrzebna. W nowej wersji aplikacji, która jest już dostępna w Google Play, daliśmy także możliwość przeniesienia części danych na kartę SD. Przypominam, że Moje Orange działa w oparciu o dane pobierane z Orange on-line i umożliwia: sprawdzanie stanu konta i pakietów dodatkowych, dane o ostatnich 12 fakturach i płatnościach, zarządzanie usługami i pakietami (włączanie, wyłączanie), podgląd połączeń (głosowych, SMS, MMS, data) i ich kosztów oraz możliwość instalacji dedykowanych aplikacji Orange. Korzystanie w Polsce oraz przez Wi-Fi jest bezpłatne i nie obciąża pakietów data. Pamiętajcie, aby korzystać z aplikacji musicie się do niej zalogować używając loginu i hasła przypisanych do konta na portalu orange.pl

5993a1279e564d549f13df544c68bb4d4e5

Scroll to Top