Oferta

Mobilny Internet po liftingu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 września 2010
Mobilny Internet po liftingu

Dziś nowości w dwóch odsłonach i teraz trochę o zmienionej ofercie Orange Free, która startuje od jutra. Po pierwsze będzie taniej, bo już od 19 zł miesięcznie. Po drugie także w technologii CDMA. Po trzecie w pakiecie z dostępem stacjonarnym, czyli do każdej opcji Orange Freedom dokładamy OFree 39,5 za 19 zł (start planowany w przyszłym tygodniu). Po czwarte Szczęśliwe Godziny, czyli nielimitowany dostęp do netu od północy do 8 rano w cenie abonamentu. Przy przedłużaniu umowy klienci dostaną dodatkowe GB na transfer, bezpłatną skrzynkę MultiBox Gold i rabat na zakup modemu lub netbooka. W ofercie tylko SIM automatyczna zniżka 10 proc. na cały okres umowy z wyjątkiem OFree 39,5, w którym rabat to 25 proc. na 6 lub 24 miesiące w zależności od długości umowy. Szczegóły znajdziecie tutaj


Oferta

Justyna zna się na doładowaniach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 września 2010
Justyna zna się na doładowaniach

Konkurs, który z pozoru mógł wydawać się dość łatwy pokazał, że czasami nasze przypuszczenia nijak mają się do rzeczywistości. Większość z Was mocno przestrzeliła typowanie, zbyt optymistycznie podchodząc do wydatków prepaidowców. Prawda jest taka, że zdecydowanie najpopularniejszym zasileniem jest 5 zł. Potem są 25, 10, 50, 100, 40 i 200. Dwa najniższe nominały to dobrze ponad połowa wszystkich kupowanych doładowań. Najbliżej poprawnych procentów była Justyna (#96) i to ona dostaje "100" na swoje konto. Drugie miejsce i "50" trafia do szperacza87 (#89), trzecie z "25" zgarnia feodor (#83). Gratulacje. Lauretów proszę o e-mail z numerem telefonu, który mamy doładować. A już jutro obiecane newsy z nowymi ofertami Orange.


Odpowiedzialny biznes

Naszym okiem – XX Forum Ekonomiczne w Krynicy

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
10 września 2010
Naszym okiem – XX Forum Ekonomiczne w Krynicy

Grupa TP od kilku lat bardzo aktywnie uczestniczy w Forum Ekonomicznym w Krynicy. W tym roku bezpośrednio śledziłem przebieg konferencji, poważne dyskusje o gospodarce, wystąpienia sławnych gości, ale też kuluarowe życie podczas tego wydarzenia.

Dzięki kamerze blogowej mogę podzielić się z Wami spostrzeżeniami z Krynicy. Zapraszam do obejrzenia filmu. Dajcie też znać co sądzicie o takich konferencjach. My uważamy, że duża polska firma musi być obecna tam, gdzie dyskutuje się o kierunkach rozwoju naszej gospodarki.

Scroll to Top