Oferta

Moc prezentów od bloga Orange

Michał Rosiak Michał Rosiak
21 grudnia 2012
Moc prezentów od bloga Orange

Nasza aktywność w okresie świątecznym będzie ograniczona – nie samym blogiem człowiek żyje. Ale żeby osłodzić Wam nieregularne wpisy mamy dla Was moc prezentów!
W poniedziałek 24 grudnia na blogu korporacyjnym pojawi się pierwszy zestaw pytań związanych z nasza platformą blogową. Kolejne pytania będziemy dopisywać w tej samej notce 27, 28 i 31 grudnia. Nie będzie jednak stałej, więc będziecie musieli być czujni, bo premiowani będą najszybsi uczestnicy naszej zabawy. Codziennie, pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na pytania w komentarzu, otrzyma od nas pakiet prezentów. Żeby budować napięcie komentarze publikować będziemy ok. godz. 20. Nagrodzimy również drugą w kolejności osobę – otrzyma Orange’owy zegarek.

W każdym pakiecie do wygrania będzie szalik piłkarskiej reprezentacji Polski oraz komplet dwóch zegarków a dodatkowo nagrody dnia.

2fe0b1ca422abca37a0416a3202a3fbd8fa
24 grudnia do wygrania multimedialna książeczka z serii Kiko, Niko i Sokrates. Dziecko może ją czytać i oglądać piękne ilustracje, słuchać bo to także fantastycznie udźwiękowiony audiobook a także bawić się w proste gry.
27 grudnia do Waszych rąk może trafić voucher na audiobooka Loko nagranego przez blogerów raz z autografem kota - Pawła Lipca, pomysłodawcy akcji oraz wróżki Eneki czyli Agaty Chmielewskiej.
28 grudnia książka nie tylko dla kobiet czyli Powiedz mi to jutro.
A w ostatni dzień tego roku książka Rewolucja social media, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o social mediach ale boisz się zapytać.

Jak widzicie, prezenty są wyborne więc bądźcie czujni!

Spokojnych Świąt i Najszczęśliwszego Nowego Roku życzą: Jarek, Marek, Rysiek, Wojtek i cała redakcja blog.orange.pl.


Odpowiedzialny biznes

Elektronika na Gemini 3

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
21 grudnia 2012
Elektronika na Gemini 3

W samotnym pływaniu od wieków nie zmiania się jedno, naprzeciw siebie stają żelgarz ze swoją siłą woli i oceany z ich siłami natury. Dzis człowiek ma jednak potężnego sojusznika jakim jest mowoczesna technika. Dzieki niej ma kontakt ze światem i wielu sytuacji czy niebezpieczeństw jest w stanie może uniknąć czy też je przewidzieć.

Jako partner technologiczny rejsu wyposażyliśmy Gemini 3 w dwie anteny satelitarne Inmarsat Fleetbroadband Sailor 500 i 250, instalacje zasilające do urządzeń komunikacyjnych, panele słoneczne będące dodatkowym źródłem energii oraz system zasilania sytememów komunikacji i łączności Mastervolt.

Zapewniliśmy też satelitene połączenia głosowe i transmisję danych oraz routing pogodowy, czyli stałe przekazywanie danych meteorologicznych, ich analizę, konsultacje i 24-godzinne wsparcie. Dzięki temu kapitan może utrzymywać stałą łączność satelitarną ze swoim teamem, kontrolującą rejs International Sailing Federation (ISAF) i całym światem.

Zobaczcie zresztą sami, naszym przewodnikiem po skomplikowanych zakamarkach elektroniki Gemini 3 jest Robert Janecki (Jabes), routier rejsu 360°.

 

PlayWyłącz głos


Oferta

Bonami za usługi w Orange na kartę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 grudnia 2012
Bonami za usługi w Orange na kartę

Jeszcze w tym roku w wybranych punktach sprzedaży 1-Minute, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay i Relay Services znajdziecie specjalne bony na usługi dostępne w ofertach Orange na kartę. To zupełnie nowy sposób sprzedaży i sam jestem ciekawy, jak się sprawdzi. Na początek możecie skorzystać z: pakietu 1000 minut do Orange ważnego 14 dni za 10 zł, pakietu 600 SMS do Orange ważnego 30 dni za 6 zł oraz pakietu 500 MB ważnego również 30 dni za 15 zł. Aby kupić usługi nie musicie mieć środków na koncie. Wystarczy wziąć bon,  podać go sprzedawcy przy kasie i zapłacić w standardowy sposób. Na paragonie otrzymacie wydrukowany 8-cyfrowy unikalny kod aktywacyjny oraz numer, na który należy wysłać kod, by aktywować usługę. Szczegóły tutaj. Przy okazji zachęcam Was do głosowania na Orange w konkursie na jednym z moich ulubionych blogów, czyli Antyweb. A już wkrótce świąteczno-noworoczny konkurs

07d1cddd5de82ac2baeda79c82ac7ac4256 641a2d8cd54af2a028c3a55af9a67c44bdf dc9b3b5600058ca54831d050670bc540d9e

 

 

Scroll to Top