Oferta

Motorola Defy do testowania i wygrania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 lutego 2011
Motorola Defy do testowania i wygrania

Pamiętacie konkurs, w którym mogliście testować Motorolę Flipout, a najlepsi testerzy zostali jej szczęśliwymi właścicielami?  Brało w nim udział ponad 5 tys. osób. Pomysł świetnie wypalił, dlatego zapraszam do powtórki. Tym razem do testowania i wygrania będzie Motorola Defy. Rejestracja do konkursu zaczyna się od 23 lutego, ale już teraz powiesiliśmy stronę przedstartową. Zasady zabawy nie zmienią się. Najpierw trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe (kusiło mnie, ale nie mogę go podać). Z nadesłanych odpowiedzi komisja wybierze 20 najlepszych, a ich autorzy dostaną telefony do testów, których wyniki będą publikowali na blogach. Ci, co zrobią to najlepiej (15 osób) zatrzymają Motorole na zawsze. Zbierajcie już wiedzę i pomysły dotyczące wykorzystania telefonu. Na pewno się przydadzą.

moto-defy.jpg


Sieć

Nie wyświetla się strona www – sprawdź ustawienia DNS

Marek Krupa Marek Krupa
18 lutego 2011
Nie wyświetla się strona www – sprawdź ustawienia DNS

W ostatnich dniach w internecie pojawiły się informacje o problemach z otwieraniem witryn internetowych. Większość użytkowników podejrzewało winę operatorów.

Jak się jednak okazało problem dotyczy routerów zakupionych na własną rękę i nie posiadających predefiniowanych ustawień serwerów DNS.

Osobom borykającym się z opisaną sytuacją proponujemy wprowadzenie poniższych serwerów DNS :

dla internetu Orange Freedom:

preferowany - 217.116.100.65 alternatywny - 79.163.127.70

dla użytkowników Neostrady:

preferowany - 194.204.152.34 alternatywny - 194.204.159.1

niezależne np.  DNS Google:

preferowany - 8.8.4.4 alternatywny - 8.8.8.8

W jaki sposób w danym modelu routera wprowadzić adresy DNS znajdziecie w instrukcji dołączonej przez producenta.

Życzę wszystkim miłego weekendu.


Oferta

iPad na próbę w salonach Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 lutego 2011
iPad na próbę w salonach Orange

Od najbliższego poniedziałku, w ramach promocji Business Everywhere Standard z tabletem, zaoferujemy na próbę iPada Wi-Fi + 3G. Do wyboru będą trzy wersje iPada: 16, 32 i 64 GB. Oferta dostępna jedynie w salonach firmowych Orange. Promocja tablet + BE pozwali kupić urządzenie na dwa sposoby: wyższy abonament miesięczny za usługę równa się niższa cena iPada lub niski abonament droższy tablet. Kto jak woli i potrzebuje. Szczegóły po weekendzie.

Scroll to Top