;

Obsługa i Relacje z Klientami

Mówisz nju mobile – myślisz fajnie (7)

11 czerwca 2019

Mówisz nju mobile – myślisz fajnie
7

Powiedzieć, że komunikacja marketingowa nie jedno ma imię, to nic nie powiedzieć. Można na przykład tak: „liczba gigabajtów w ramach Limitu wydatków na transfer danych, określonego w Regulaminie planu nju podstawowy… ulega zwiększeniu, natomiast kwota, po przekroczeniu której opłata za transfer danych nie jest naliczana, nie ulega zmianie”… lub prościej: „w nju gigabajty pięknie rosną”.

 

 

To ważne rzeczy. Jak i gdzie rozmawiać z klientem? Czy tak jak lubi i rozumie, czy przez paragrafy? Tam gdzie on jest, czy tam gdzie nam wygodnie? Łatwo czy skomplikowanie. Detale? Raczej klucz do zrozumienia i sukcesu. A dlaczego o tym przy nju?

 

Okazją jest Konkurs Twórców Reklamy (KTR), gdzie nju znalazł się w trójce najlepszych kampanii zrealizowanych na platformach Facebook’a i dostał brązową statuetkę w kategorii The Best of Facebook + wyróżnienia za: branded entertainment, use of social platforms, social activations i design. Wyróżniona kampania udowodniła, że z pomocą kreatywności nawet regulamin może wyjść poza schemat i nudę.

 

 

Na Instagramie – wybrany ze względu na popularność wśród młodszej grupy klientów – nju przez kilka miesięcy publikował posty, które w prosty, obrazkowy sposób tłumaczyły zasady oferty. W ten sposób kolejne paragrafy regulaminów zostały przetłumaczone z języka prawniczego na obrazkowy. Jak się okazało nie tylko z sukcesem komunikacyjnym, ale też branżowym.

 

Udostępnij: Mówisz nju mobile – myślisz fajnie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:55 11-06-2019
  Super. Najprawdopodobniej niebawem przejdę z Orange do Nju :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 10:45 12-06-2019
  Mówisz Nju Mobile, myślisz Oj żeby tam nie grzebali za mocno spece od taryf i marketingu. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 11:42 12-06-2019
   Dobre :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 17:10 12-06-2019
   @mike,otóż to. Niech nic nie poprawiają!
   Odpowiedz
  • komentarz
   wwwwwwwwwwww 09:57 16-06-2019
   I nic przecież nie poprawili - dalej jest za 29zł nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i 10GB (a potem więcej odpowiednio bodajże po 6 - 12 i 24 miesiącach). Nic a nic nie poprawili - sprawdzałem na stronie nju i nic nowego (jeśli chodzi o ofertę) nie ma.
   Odpowiedz
 • komentarz
  123 00:21 13-06-2019
  Rysiu lepiej powiedz mi jak mam zamienic nr dodatkowy aby stal sie nr glownym. niestety ale nie interesuje mnie rozwiazanie tj przechodzenie na prepaid i znowu na postpaid. za duzo mam do stracenia a znowu walczyc reklamacjami nie mam juz zamiaru.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 10:55 30-06-2019
  fajnie BYĆ w Orange i Nju xD :)
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Jak niedosłyszący słyszą muzykę? Przyszłość jest dziś #10 (1)

Marta Krajewska

11 czerwca 2019

Jak niedosłyszący słyszą muzykę? Przyszłość jest dziś #10
1

Często nie uświadamiamy sobie, z jakimi ograniczeniami zmagają się na co dzień osoby niedosłyszące, niewidome, lub o ograniczonej sprawności ruchowej. To co dla nas jest oczywiste – pokonanie krawężnika, usłyszenie informacji na peronie, czy zdążenie na  właśnie odjeżdżający autobus, wymaga od nich dużo większego wysiłku, niż od osób sprawnych. Podobnie jest z zabawą – chcąc dobrze się bawić, muszą zadbać o swój komfort. Dlatego postanowiłam sprawdzić, jak niedosłyszący słyszą muzykę?

Udostępnij: Jak niedosłyszący słyszą muzykę? Przyszłość jest dziś #10
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:53 11-06-2019
  Super ze myślicie zawsze o tej grupie społecznej. Tak trzymać. Gratulacje :)
  Odpowiedz

;

Oferta

W weekend ruszyły kolejne rowery od Orange (1)

Piotr Domański

10 czerwca 2019

W weekend ruszyły kolejne rowery od Orange
1

Mieszkańcy Polkowic na Dolnym Śląsku otrzymają do dyspozycji 50 jednośladów. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych podobnych projektów to rowery czwartej generacji. Oznacza to, że nie wymagają stacji dokujących, wystarczy je zostawić w wyznaczonych strefach po zakończeniu jazdy. Rower nie wymaga też ładowania – wszystkie elementy wymagające dopływu prądu napędzane są z baterii ładowanej dynamem. Co więcej, ku wielkiemu smutkowi amatorów cudzej własności wyrwanie modemu GPS nie powoduje, że roweru nie da się znaleźć.

Podobne projekty Orange Polska i Roovee realizowały wspólnie między innymi w Olsztynie, Ostrołęce, Stalowej Woli, Dusznikach-Zdroju.

Udostępnij: W weekend ruszyły kolejne rowery od Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 21:45 10-06-2019
  ZApraszamy do Kielc, mamy skutery, hulajnogi, brakuje tylko rowerów :)
  Odpowiedz