Oferta

mPotwór zaprasza do czytania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 marca 2014
mPotwór zaprasza do czytania

Ruszyliśmy z kolejną promocją doładowań Orange poprzez aplikację mobilną mPotwór. Tym razem możecie dostać jeden z pięciu fajnych e-booków. Wystarczy, że doładujecie się dwa razy za 10 zł tego samego dnia i otrzymacie do wykorzystania kod Nexto. Do wyboru macie: Yann Martel „Życie Pi”, Harlan Coben „Wszyscy mamy tajemnice”, Lucinda Riley „Dom orchidei”, Nicholas Sparks „Dla Ciebie wszystko” i James Sallis „Drive”. Promocja jest ważna do wyczerpania kodów promocyjnych. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Jak to działa mPotwór pokazuje krótki film. Aplikację możecie ściągnąć na telefony z Androidem, iOS i Windows Phone.

1d01f594d80037b8e054d7f83550cd54cd9


Odpowiedzialny biznes

Witamy wiosnę w Orange (+konkurs)

Marta Krajewska Marta Krajewska
25 marca 2014
Witamy wiosnę w Orange (+konkurs)

W piątek (21 marca br.) powitaliśmy wiosnę w Orange.  Jak? Zaprosiliśmy dzieciaki i wspólnie zastanawialiśmy się, jak być bezpiecznym w sieci, a potem zajrzeliśmy do Ogrodów Innowacji i sprawdziliśmy, co w trawie piszczy.  Wydarzeniu patronowała Fundacja Dzieci Niczyje, z którą współpracujemy oraz Fundacja Orange. Zobaczcie relację.

A Wy jak uczciliście pierwszy dzień wiosny? Wpisujcie odpowiedzi w komentarzach. Dla najbardziej oryginalnego pomysłu przygotowałam niespodziankę - maskotki Serca i Rozumu oraz podwójny bilet do Multikina na dowolny seans, do wykorzystania na terenie całego kraju.


Odpowiedzialny biznes

Piszemy Raport CSR – cz. 5

Monika Kulik Monika Kulik
25 marca 2014
Piszemy Raport CSR – cz. 5

Za nami dyskusja o zawartości rozdziału „bezpieczna sieć”, w którym opiszemy, co robimy, aby korzystanie z najnowszych technologii  było  proste i wolne od zagrożeń.

Ważnym tematem jest dla Was poprawa bezpieczeństwa dzieci w zakresie korzystania z sieci - tu zarówno kwestie związane z odpowiednimi narzędziami np. bezpieczna przeglądarka, jak i sprawy dotyczące edukacji dzieci i ich opiekunów. Chcecie także, abyśmy opisali stosowane przez nas rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieci i klientów, sposób szybkiego reagowania na sytuacje zagrożenia.

Innym zagadnieniem, na które myślę zwrócić uwagę w Raporcie jest też bezpieczeństwo danych. Z jednej strony to oferta usługi Orange Cloud, która zapewnia back up kontaktów telefonicznych i bezpieczeństwo plików. Z drugiej – zapewnienie bezpieczeństwa danych klientów np. tych przechowywanych w chmurze.

Dziś zaczynamy temat czystego środowiska, czyli jak realizować nasze cele biznesowe z poszanowaniem zasad ekologii, w harmonii ze środowiskiem. Tu mieszczą się wszystkie działania związane z ograniczeniem naszego negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jak i takie rozwiązania, które pomagają efektywniej zarządzać energią i innymi zasobami naturalnymi. Na pewno opowiemy tu Wam, co można zrobić z nieużywanym telefonem i co się z nim dzieje, jak zostanie do nas zwrócony.

Jakie tematy ekologiczne są dla Was ważne w kontekście naszej działalności na rynku?

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651

P.S. Proszę dyskutantów z poprzedniego tygodnia – Maurycego, Nanę, Manyaky o kontakt  na odpowiedzialny.biznes@orange.com w sprawie nagród.

Scroll to Top