Rozrywka

Na Kaszubach spisali się z Kinem Orange

Liliana Kulesza Liliana Kulesza
12 maja 2011
Na Kaszubach spisali się z Kinem Orange

Czy da się połączyć coś fajnego i coś obowiązkowego? Czasami tak, oto przykład. W ubiegłym tygodniu na Kaszubach można było obejrzeć dobry film i wziąć udział w spisie powszechnym. Wszystko dzięki akcji „Spisz się z Kinem Orange”.

Objazdowe kino gościło w 5 kaszubskich miejscowościach (Lipnicy, Luzinie, Cewicach, Brusach i Wielkim Klinczu). Można było zobaczyć filmy związane z Pomorzem: „Miasto z morza” i „Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł”! A przy okazji działały tam mini-kafejki z bezpłatnym internetem, gdzie można było dokonać samopisu. Byli też fachowcy, którzy chętnym tłumaczyli jak to zrobić.

Fajny pomysł? Mi się spodobał, a jakie jest Wasze zdanie? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zajrzyjcie na stronę Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.


Oferta

Zbliża się megaszybki internet

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 maja 2011
Zbliża się megaszybki internet

Już niedługo wprowadzimy na rynek dostęp do internetu w technologii VDSL, dający klientom ultraszybki przesył danych do 40 Mb/s i 80 Mb/s. Zaoferujemy go samodzielnie lub w pakiecie z telewizją i usługami telefonicznymi. To dla nas przełomowa oferta, która pozwoli skuteczniej konkurować na rynku i zdobywać nowych klientów. Tak szybkie łącze otwiera drzwi do świata multimediów i pozwoli w pełni wykorzystać nowe możliwości, jakie damy: telewizję IPTV z pakietami „n” z największą na rynku liczbą kanałów HD, wideo na życzenie na ekranie telewizora i w komputerze, nowoczesny dekoder telewizyjny z możliwością nagrywania programów i telewizję na życzenie, dzięki której nie muszą zdążyć na ulubiony serial w telewizji o konkretnej porze. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych ofert, rzeczywista prędkość internetu będzie maksymalnie zbliżona do wartości deklarowanej i nie będzie uzależniona od liczby innych użytkowników w okolicy. Szczegóły oferty zaprezentujemy 23 maja, a już teraz zapraszam Was na stronę www.megaszybki.net, na której stopniowo będziemy ujawniać kolejne informacje.

Tajemniczy kod na dziś to: 79AGFE56


Sieć

Wolniejsza obniżka MTR za inwestycje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 maja 2011
Wolniejsza obniżka MTR za inwestycje

Dziś otrzymaliśmy od UKE oficjalną decyzję, zgodnie z którą wysokość stawki MTR w sieci Orange, w okresie od 1 lipca 2011 do 30 czerwca 2012, będzie wynosić 15,20 gr/min, a od 1 lipca 2012 - 12,23 gr/min. W zamian za spowolnienie redukcji stawek MTR (początkowo UKE zasugowało możliwy spadek do 9,66 gr/min), zobowiązliśmy się do realizacji inwestycji w obszarach tzw. białych plam 2G i 3G. Nasze nakłady szacujemy na ponad 100 mln zł. Wydanie decyzji było efektem negocjacji z regulatorem i operatorami alternatywnymi telefonii stacjonarnej. Orange, jako jedyny na razie dogadał się z OA. Naszym zdaniem porozumienie inwestycyjne jest najlepszym rozwiązaniem dla rynku i cieszymy się, że zostało zrealizowane. Teraz czekamy na Plusa, Erę i Playa.

Scroll to Top