Odpowiedzialny biznes

Nagrody trafiają do typerów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
11 października 2009
Nagrody trafiają do typerów

Nie spodziewałem się, że konkurs okaże się aż tak trudny. Nikt nie wytypował prawidłowo dwóch wyników meczów! Dlatego nagrody trafią do tych, którzy byli najbliżej. Zwyciężcą został Mike278, który pomylił się tak samo jak Benchmark, ale był szybszy. Trzecie miejsce Vodafone, a czwarte Pinek. Najlepsi typerzy odezwali sie do mnie i zaczęli na miękko negocjacje dotyczące nagród. Wasze prośby spełniam z przyjemnością.  Mike278 zgodnie z życzeniem trafia do Ciebie firmowy wind-stopper Orange zamiast biletu; Benchmark dostajesz wygrany wind-stopper + dokładam bilet na mecz + serdeczne podziękowania za pomoc przy konkursie. Vodafone otrzymuje drugi bilet na mecz, który był zapowiadaną przeze mnie ekstra niespodzianką. Pinek tym razem czwarte miejsce nie będzie najgorsze dla sportowca i jedzie do Ciebie koszulka reprezentacji. Proszę wyślijcie mi jak najszybciej na e-mail adresy, na które jutro wyślę nagrody. Gratulacje dla wszystkich typerów. Patryjota niestety tym razem się nie udało, ale na pewno będą jeszcze inne konkursy.


Oferta

Tańsze uzależnienie od jeżyny

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 października 2009
Tańsze uzależnienie od jeżyny

Nigdy nie ukrywałem, że jest fanem BlackBerry. Używam go namiętnie, co w domu jest nazywane prościej - uzależnienie. Odczytywanie i wysyłanie e-maili, surfowanie po necie, robienie fotek i rozsyłanie ich po znajomych, a na nudnych spotkaniach BrickBreaker - to jest moje życie z telefonem. Niestety jeżyny nigdy nie były tanią zabawką. Dlatego ucieszyłem się, że producent zdecydował się wprowadzić na polski rynek model posiadający wszystkie potrzebne funkcje, ale zarazem sporo tańszy. Mam na myśli BlackBerry 8520 Curve, który od dziś jest dostępny we wszystkich ofertach Orange dla Firm. Szczegóły znajdziecie tradycyjnie na http://www.orange.pl Telefon polecam szczególnie z usługą BlackBerry BIS. Dzięki niej można bez ograniczeń przeglądać strony internetowe oraz otrzymywać i wysyłać pocztę z maksimum 10 kont bez limitu przesyłanych danych, a wszystko za 19,90 zł netto miesięcznie. Mam nieodparte wrażenie, że przybędzie pozytywnie uzależnionych od jeżyn klientów. Można ich będzie łatwo rozpoznać w tłumie kiedy charakterystycznie, używając dwóch szybkich kciuków, piszą e-maile i sms-y :-)

bb250.jpg


Odpowiedzialny biznes

Wytypuj bilet na mecz

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 października 2009
Wytypuj bilet na mecz

Zbliża się koniec eliminacji do mistrzostw świata, a naszym piłkarzom zostały do rozegrania dwa spotkania. Chociaż mamy już tylko matematyczne szanse na awans, to trzeba wierzyć i kibicować do ostatniego gwizdka sędziego. Wiem, że lubicie konkursy, dlatego nie mogłem sobie odmówić jego zorganizowania. Patryjota nawet "dopominał" się go e-mailowo. Dlatego tym bardziej nie mogę zawieść! Do wygrania są: bilet na mecz Polska - Słowacja w Chorzowie, ciepły polar Orange i reprezentacyjna koszulka Nike. Sam konkurs jest prosty. Proszę Was o wytypowanie wyników meczów, które odbędą się w naszej grupie 10 października, czyli Czechy - Polska oraz Słowacja - Słowenia. Każdy ma po dwa strzały. Wygrywa ten, kto jako pierwszy trafi dwa poprawne wyniki. Jeśli nikomu się nie uda, to nagrody wędrują do tych co będą najbliżej. W przypadku kilku trafień kto pierwszy, ten lepszy. Zabawa trwa od teraz do soboty 10 października do godz. 12.00. Zapraszam do typowania.

Scroll to Top