;

Inne

Stwórz swój Emoji i wygraj Samsung Galaxy S9 (192)

Piotr Domański

3 kwietnia 2018

Stwórz swój Emoji i wygraj Samsung Galaxy S9
192

Czas na ostatnią odsłonę konkursu w którym możecie wygrać Samsung Galaxy S9. Tym razem będzie o Emoji. Jeżeli nie wiecie jeszcze o czym piszę spójrzcie na to jak skorzystał z nich Wojtek.

 

Mam nadzieję, że już wszystko jasne – to animowane „naklejki”, które możemy przesyłać. Tworzymy je przy pomocy Samsung S9, skanując naszą twarz. To świetna zabawa i bardzo dobry efekt końcowy. Zajrzyjcie na stronę Samsung, by sprawdzić jak to działa.

Tym razem mamy zadanie, dla każdego, kto czuł się mocny na zajęciach plastycznych. Stwórz – na kartce, sztaludze czy w programie graficznym (lub w jakiejkolwiek innej formie) swój awatar i pokaż, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać Samsung Galaxy S9 z świetnym systemem animowanych Emoji!

W komentarzach nie można dodawać jednak grafik, dlatego plan jest prosty – zdjęcie, animację, rysunek umieszczacie na ogólnodostępnym profilu na Twitterze, Instagramie, Facebooku, czy jakimkolwiek innym medium społecznościowym, a w komentarzach pod tym wpisem zostawiacie nam link. Czas na odpowiedź macie do 9 kwietnia do 23:59. Regulamin jest pod tym linkiem.

Powodzenia!

Aktualizacja [16:00, 11.04.2018]

Tym razem nie zazdrościłem jury. Przejrzałem część Waszych odpowiedzi i wszystkie były świetne. W takich sytuacjach żałuję, że nie mamy 10 czy 20 telefonów do wygrania. Na całe szczęście decyzja nie znalazła się na moich barkach. Jury za najlepszą uznało pracę tektyw opublikowaną 9 kwietnia. Za ciekawą formę, kreatywne podejście do tematu i pomysł, który wyróżnia się na tle pozostałych. Gratulacje! Prosimy o kontakt na adres konkursblogorange@kamikaze.digital.

Jeżeli nie widzieliście, zaczęliśmy już kolejny konkurs 😉

Aktualizacja [16.04.2018, 12:00]

Reklamacje, które spłynęły po ogłoszeniu laureata trzeciej odsłony konkursu sprawiły, że jury jeszcze raz przyjrzało się zwycięskiej pracy. Zasięgnęło opinii kilku prawników, przeanalizowało sytuację i uznało, że niestety praca @tektyw została zamieszczona niezgodnie z regulaminem konkursu i dlatego nie powinna być brana pod uwagę przy wyborze zwycięzcy. Cała sprawa rozbija się o sformułowanie „portal społecznościowy”, które zawarte zostało w punkcie 5.4.4 regulaminu. Bo choć nie można odmówić blogowi statusu medium społecznościowego, to jednak nie jest on portalem społecznościowym. Jury opierało się tutaj między innymi na opinii nr 5/2009 Grupy Roboczej ds. ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych powołanej na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 24 października 1995 r. Zdefiniowała ona tam sieciowe serwisy społecznościowe jako „platformy komunikacyjne on-line umożliwiające osobom fizycznym przystępowanie do nich lub tworzenie sieci użytkowników o wspólnych upodobaniach.”

Zgodnie z tą opinią sieciowe serwisy społecznościowe posiadają pewne cechy wspólne:

 • użytkowników zachęca się do przekazania danych osobowych w celu stworzenia opisu swojej osoby lub swojego „profilu”;
 • sieciowe serwisy społecznościowe obejmują również narzędzia, które umożliwiają użytkownikom przesyłanie swoich własnych materiałów (treści generowanych przez użytkowników, na przykład fotografii lub wpisu do pamiętnika, pliku muzycznego lub wideo lub łączy do innych stron);
 • możliwe jest “tworzenie sieci kontaktów towarzyskich” dzięki wykorzystaniu narzędzi, które pozwalają stworzyć każdemu użytkownikowi listę kontaktów oraz za pomocą których użytkownicy mogą wchodzić w interakcje.

Słownik języka polskiego określa serwis, portal społecznościowy jako „serwis internetowy współtworzony przez społeczność internautów o podobnych zainteresowaniach, który umożliwia kontakt z przyjaciółmi i dzielenie się informacjami, zainteresowaniami itp.”

Blog na którym @tektyw opublikował swoją pracę nie spełnia kryterium regulaminowego, jakim jest umieszczenie na portalu społecznościowym. Chodzi tutaj szczególnie o fakt, że społeczność nie ma oprócz komentowania postów możliwości publikacji własnych materiałów, możliwości tworzenia profili i narzędzi do utrzymywania kontaktu z innymi użytkownikami.

Inna sprawa – że pozostali uczestnicy konkursu zamieszczając swoje prace na portalu społecznościowym mogli być ograniczeni ustaloną przez portal maksymalną rozdzielczością zdjęcia, których to ograniczeń nie było blogu. W ten sposób warunki publikacji zwycięskiej pracy mogły być w nieuzasadniony sposób preferencyjne w stosunku do pozostałych uczestników.

Bardzo przepraszamy wszystkich uczestników konkursu, łącznie z @tektyw za błąd jury. Kolejną, najwyżej ocenioną pracą jest dzieło @NowyJa, zamieszczone na niebudzącym żadnych zastrzeżeń Instagramie. Gratulacje! Prosimy o kontakt. Zgodnie z regulaminem skontaktujemy się także bezpośrednio ze wszystkimi, którzy napisali reklamacje.

Udostępnij: Stwórz swój Emoji i wygraj Samsung Galaxy S9
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 12:34 03-04-2018
  Ostatnia szansa ;p
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mateusz 13:32 03-04-2018
   W dodatku nie takie łatwe zadanie :P
   Odpowiedz
  • komentarz
   BalBi 22:38 09-04-2018
   https://mobile.twitter.com/AlbertBerent/status/983442823067430914/photo/1 Jednak takie Emoji to trochę lepsza wersja samego siebie, fajnie by było zobaczyć moc i potencjał Galaxy S9, bo S4 którego posiadam od wielu lat już przestaje powoli służyć
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 13:38 03-04-2018
  A wiemy kto wygrał drugą część konkursu?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 13:40 03-04-2018
   Nie, zgodnie z regulaminem wyniki podamy do 5 kwietnia. Niestety Święta zaburzyły doskonale naoliwiony mechanizm ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pan Pikuś 13:45 03-04-2018
    Życie ?
    Odpowiedz
   • komentarz
    miejmy nadzieje 14:11 03-04-2018
    no wszystko zalezy od gustow jurorow... i pewnie zas wygra jakis rock, choc i tak wszyscy teraz potajemnie sluchaja czegokolwiek z elektroniki!
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 14:27 03-04-2018
     O gustach muzycznych się nie dyskutuje. O uzasadnieniu wyboru konkretnego utworu już można ;-) A my nie gadajmy o poprzedniej edycji, tylko o nowej!
     Odpowiedz
     • komentarz
      AWF 17:44 05-04-2018
      Z tego co wiem drugim pytaniem było "Dlaczego ta piosenka", a wygrał komentarz wyjaśniający jaki jest dźwięk w S9, czyli... komentarz nie na temat. Jestem zażenowana.
      Odpowiedz
      • komentarz
       zażenowany 18:12 05-04-2018
       do AWF: Gruby Rycho uzasadnił przecież obrazowo, dlaczego ta piosenka: Pink Floyd "Money". Jestem zażenowany faktem, że wypowiadasz się na temat, którego najwyraźniej nie ogarniasz rozumem.
       Odpowiedz
       • komentarz
        AWF 23:34 05-04-2018
        Gdzie uzasadnił? Nie widzę. Przeczytałam opis głośników i dźwięku, nie uzasadnienie wyboru. Radzę ci jeszcze raz przeczytać zadanie konkursowe i skonfrontować je z odpowiedzią, bo to ty nie ogarniasz.
        Odpowiedz
        • komentarz
         zażenowany 17:45 06-04-2018
         Ależ ty żenująco tępa jesteś :( Można próbować tłumaczyć ci elementarne sprawy, tylko po co, skoro i tak nie rozumiesz? Zwycięzca odpowiedział na oba pytania konkursowe wyczerpująco. Co tu roztrząsać? Naucz się czytać dłuższe teksty ze zrozumieniem, wróć do podstawówki i tyle. _______ "Galaxy S9 może się pochwalić potężnymi głośnikami stereo AKG działającymi w systemie Dolby Atmos. JAKI utwór Twoim zdaniem najlepiej zabrzmiałby na nich i DLACZEGO?" _________ (jaki? - Pink Floyd-"Money"), (dlaczego?): bo "AKG odkrywa odtwarzanie polegające na braku zależności pomiędzy nutami i brakiem środka tonalnego, dzięki temu dźwięki słychać w trzech wymiarach, harmonizacje, okresowość i naturalne odgłosy w tle muzyki. Trójwymiarowy efekt akustyczny jest elastyczny" ______ Pewną pomocą mogłoby być odsłuchanie utworu, ale pewnie ze słuchem też masz problemy, skoro główka nie pracuje, jak powinna :P
         Odpowiedz
         • komentarz
          Piotr Domański 22:33 08-04-2018
          Rozumiem, że emocje buzują, jednak bardzo proszę o zachowanie minimum kultury. Przez lata na blogu udawało się omijać flejmy, burze i inne trudne sytuacje znane z internetu, dlatego proszę o ograniczenie się do merytorycznej dyskusji. Wyzwiska nic do niej nie wnoszą.
          Odpowiedz
      • komentarz
       what 18:13 05-04-2018
       Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Ale dlaczego akurat ten utwór?! Nie widzę uzasadnienia wyboru piosenki, tylko interpretacje głośników. A przecież 50% - precyzyjne i jasne uzasadnienie wyboru utworu. To w końcu chodziło o to żeby opisać głośniki i je zachwalać, czy uzasadnić czego byśmy na nich posłuchali. Podkreślam: 50% - precyzyjne i jasne uzasadnienie wyboru utworu 30% - ciekawa forma odpowiedzi, 20% -poprawność językowa. Zawsze to samo :(
       Odpowiedz
      • komentarz
       what 18:21 05-04-2018
       Komisja powinna wytypować jeszcze jednego zwycięzcę konkursu w odsłonie II, tym razem z uzasadnieniem wyboru utworu i to byłoby sprawiedliwe.
       Odpowiedz
     • komentarz
      rr 13:49 06-04-2018
      Skoro o gustach muzycznych się nie dyskutuje tylko o uzasadnieniu, to ja się pytam gdzie jest uzasadnienie wyboru tego a nie innego utworu. Jest tylko opis pracy głośników. Wyszło na to że ten konkurs to lpia, albo jury nie zna regulaminu co jest jeszcze bardziej przykre
      Odpowiedz
   • komentarz
    zatem 17:52 04-04-2018
    Mam nadzieję, że mój pomysł się spodoba, bo póki co nie odsłuchaliście całości zadania:)))
    Odpowiedz
 • komentarz
  pytajnik 13:24 04-04-2018
  Pytanie do Organizatora: jak pogodzić jeden wymóg regulaminowy 5.4.3. "Uczestnik zobowiązuje się podpisać odpowiedź swoim pseudonimem, uniemożliwiającym identyfikację Uczestnika (w szczególności jego imienia i nazwiska)" z innym: 5.4.4. "Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia lub grafiki umieszczonego publicznie na ogólnodostępnym portalu społecznościowym, do którego odnośnik znajdzie się w w.w komentarzu"? Przecież portale społecznościowe wymagają, by w profilu podawać PRAWDZIWE dane użytkownika? Ja rozumiem, że nick użyty w podpisie do zgłoszenia TUTAJ nie ma być przykładowo imieniem i nazwiskiem zgłaszającego, ale przecież jeśli umieści on link do swojego profilu, to zidentyfikowanie użytkownika nie będzie absolutnie żadnym problem! Nie rozumiem tego :( Chcę się upewnić przy okazji, bo w regulaminie nie widzę zakazu: jeden użytkownik w każdej turze może zamieścić więcej, niż jedno zgłoszenie?
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 20:02 04-04-2018
   Dobre pytania :) Nad pierwszym już kiedyś się zastanawiałem. Co prawda na fb, Instagramie można zmienić swoją nazwę np. na KochamOrange, ale czy to ma sens???
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 20:53 04-04-2018
    O proszę, chyba można zgłosić i 100 prac :) Nie ma żadnego zapisu mówiącego o limicie. To biorę się do pracy :) Żartuje, nie mam na to aż tyle czasu. Mój mały "Avatarek" ciągle mnie potrzebuje, jak nie butla z mlekiem, to zmiana pampersika, jak nie spacerek, to kąpiel :)
    Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:09 05-04-2018
   Ten zapis dotyczy wyłącznie nicka wykorzystywanego na blogu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    davids27 20:41 07-04-2018
    Mam pytanie ile Awatarów mogą umieścić do tego konkursu pod swoim Nickiem. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 22:27 08-04-2018
     Nasze przeoczenie, ale w regulaminie nie ma ograniczenia. A co nie jest zabronione jest dozwolone ;-)
     Odpowiedz
 • komentarz
  miki_s9 20:48 04-04-2018
  Pierwsi mają zawsze najgorzej, ale ktoś musi zacząć tą zabawę. Mój nowy avatar wygląda tak: https://www.instagram.com/p/BhKLEahnU6P/
  Odpowiedz
 • komentarz
  rosalie92x 20:51 04-04-2018
  Moja praca konkursowa: https://www.instagram.com/p/BhKMIoyACwk/?taken-by=rosalie92x
  Odpowiedz
 • komentarz
  jarek.ka 23:31 04-04-2018
  Moj aVaTaR > https://www.instagram.com/p/BhKeXYvhcX9/?taken-by=jarek.ka
  Odpowiedz
 • komentarz
  mareksasuke 09:51 05-04-2018
  https://twitter.com/MarkWasinski/status/981801445170216960
  Odpowiedz
 • komentarz
  ChaosIsPink 19:55 05-04-2018
  Projekt awatara przedstawia, to kim jestem, gdy na dłużej uda mi się wyrwać z uścisków korpo – czyli takim wędrowniczkiem, który w każdej wolnej chwili przemierza Polskę - jak się da, to zazwyczaj na piechotę. Awatar jest zupełnym zaprzeczeniem mojego wyglądu i stylu życia w mieście i byłby rozpoznawalny tylko dla moich najbliższych (czyli tych, którzy są na mojej liście kontaktów), ponieważ tylko oni wiedzą o moim „drugim życiu”. W przyszłości byłyby dostępne dwie animacje: 1) awatar chodzi w miejscu – oznaczałby, że jestem w drodze (i proszę mi głowy nie zawracać), 2) awatar pali fajeczkę, którą wyciąga zza pazuchy – oznaczałby relaks, odpoczynek (i u mnie wszystko OK, nie martwcie się o mnie). Rysunek jest do obejrzenia na Twitterze: http://tiny.pl/g2h65
  Odpowiedz
 • komentarz
  czerwo2007 19:43 06-04-2018
  https://twitter.com/czerwo2007/status/982310451420844032
  Odpowiedz
  • komentarz
   haha 11:09 08-04-2018
   REGULAMIN: "Biorąc udział w Konkursie, Uczestnik jednocześnie oświadcza, że jest wyłącznym twórcą odpowiedzi konkursowej oraz że przysługują mu pełne autorskie prawa majątkowe do odpowiedzi konkursowej wraz z ewentualnymi zezwoleniami na rozpowszechnianie wizerunków osób utrwalonych na zgłaszanej odpowiedzi konkursowej." ---------- Czy ten warunek jest spełniony w przypadku, gdy obrazek pożyczony z netu został tylko lekko przerobiony? https://img0.etsystatic.com/102/0/12350575/il_340x270.903692002_f35q.jpg
   Odpowiedz
 • komentarz
  Dawid27 21:59 06-04-2018
  Chciałbym wygrać S9 dla mojej kochanej żony , 29.05 obchodzimy 8 rocznicę ślubu. https://mobile.twitter.com/dawids27/status/982345770039853056/video/1
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hoho 11:39 07-04-2018
  Praca konkursowa pod adresem https://www.reddit.com/user/pljamal/comments/8ah1p5/konkursowy_avatar/?st=JFP6RJXM&sh=2e3be741
  Odpowiedz
 • komentarz
  JJ 11:48 07-04-2018
  https://twitter.com/jarekmalocha/status/982554981621469184?s=21
  Odpowiedz
 • komentarz
  totoro 18:04 07-04-2018
  Mój potężny awatar: https://bit.ly/2GIiwHj ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  subung 14:46 08-04-2018
  Moja skromna osoba i moje awatarowe odzwierciedlenie ;) https://www.instagram.com/p/BhT1BOGAHld/?taken-by=mateusz.rd
  Odpowiedz
 • komentarz
  Awatar_Awatara 18:13 08-04-2018
  Mój awatar, aż się prosi, żeby wprowadzić go w XXI wiek za pomocą Samsunga Galaxy S9 z systemem animowanych Emoji. https://twitter.com/awatar_awatara/status/983013309447368704
  Odpowiedz
 • komentarz
  PunkGirl 19:26 08-04-2018
  Link do awatara: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=605872156432689&set=a.605871893099382.1073741829.100010297301970&type=3&theater Pamiętajcie o kliknięciu w zdjęcie, bo fb ucina kawałek.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Awatorski 19:35 08-04-2018
  https://twitter.com/jarekmalocha/status/982554981621469184?s=21
  Odpowiedz
 • komentarz
  Siemka 21:22 08-04-2018
  https://instagram.com/p/BhUijAgHbAI/ Oto mój avatar :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mateusz 00:02 10-04-2018
   Twój profil jest prywatny.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Siemka 21:23 08-04-2018
  https://instagram.com/p/BhUijAgHbAI/ A oto moj pomysł na avatar, ktory oczywiście ma byc przedstawieniem mnie :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Superbohater(-ka) 00:59 09-04-2018
  Tylko SuperKobieta wykorzysta SuperMoc Samsunga Galaxy S9. ;) Mój awatar: https://tinyurl.com/y9d9nezd
  Odpowiedz
 • komentarz
  Avatorro 08:03 09-04-2018
  Mój Awatar prezentuje się w ten sposób: https://avatorro.tumblr.com/post/172750493274/konkurs-orange-mój-avatar
  Odpowiedz
 • komentarz
  SimDaBala 08:41 09-04-2018
  https://twitter.com/SimDaBala1/status/983231982858571776. "Zdigitalizowałem" rysunek mojego syna, który mnie sportretował. PS. Tak, posiadam prawa autorskie do tego dzieła. Jednak kwota transakcji jest objęta tajemnicą handlową. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  pietruhad 09:03 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhVxWsVhsIj/ Oto ja. Miłośnik nauki, elektroniki i nowoczesnych technologii. Mój aktualny awatar nie jest stworzony specjalnie na ten konkurs. Ewoluował powoli i to już chyba wersja ostatetczna do wglądu wszędzie tam, gdzie jestem. Stworzony całkowicie na smartfonie od fotografii począwszy, przy pomocy Snapseed i Superimpose. Chociaż nie sądzę, aby akurat animowane awatary miały być moją ulubioną funkcją smartfonów, to jednak cała reszta i owszem, jest wykorzystywana w 100%. Już niemal zapomniałem, co to jest PC. Wstawiam, "bo tak". Ta edycja jest zapewne z góry ukierunkowana na płeć zwaną piękną i wygra coś zwiewnie pastelowego typu " oto prawdziwa ja, ulotna i delikatna dusza niczym rosa o poranku". ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oskar Wybitny 11:34 09-04-2018
  Mam nadzieję że jeszcze się załapię to mój nowy avatar: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1994452720871075&l=24a4513f76 P.S - Nie jestem za chudy ale walczę, walczę :D Pozdrawiam Marek
  Odpowiedz
 • komentarz
  pietruhad 11:44 09-04-2018
  Pobawiłem się namiastką tej funkcji. https://youtu.be/krIzN9Qkl-A
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kuźma 12:38 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhWLS9dnHLW/ Posiadam Samsunga j5 (ktory jest fantastyczny ale juz swoje lata ma) i aż zżera mnie ciekawość jak bardzo funkcjonalny jest Samsung S9!!!!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewlit 12:42 09-04-2018
  Cala ja https://www.instagram.com/p/BhWL6FSFE-H/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aga 13:47 09-04-2018
  https://twitter.com/lEskarinal/status/983309954592509953
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paqu 13:47 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhWTgLrD4bS/ ???
  Odpowiedz
 • komentarz
  Celabril 13:55 09-04-2018
  W sieci każdy ma wiele twarzy, można pokazać się z wielu stron i tylko od nas zależy, którą stronę osobowości pokażemy danego dnia. Już teraz mamy niemal nieograniczone możliwości, a emotkowe funkcje Samsunga S9 pozwolą osiągnąć nowy poziom w pokazywaniu twarzy, tej, którą akurat wybierzemy. Na moim awatarze widać dwie - tę pozytywną i tę bardziej mroczną, zimną, którą pokazuje nielicznym i tylko tym, którzy naprawdę na to zasłużyli. Wam pokażę tę sympatyczną - sami zdecydujcie, która to ;) https://twitter.com/tuniszewski/status/983310782657155074
  Odpowiedz
 • komentarz
  davids27 14:04 09-04-2018
  2 x Avatar https://twitter.com/dawids27/status/983314390685450240?s=19
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mariusz Krzyżanowski 14:12 09-04-2018
  Ponieważ wychowałem się w Poznaniu, to trochę jestem taka Pyra ;-) No, ale w sercu kwitnie miłość do meksykańskiej muzyki, ole! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2118958751705949&set=a.1718625548405940.1073741828.100007755331645&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Helka 14:27 09-04-2018
  Dwie prace :D może się uda :') Moja pierwsza praca https://twitter.com/NellElenNelly/status/983319542049984513 a tu druga https://twitter.com/NellElenNelly/status/983320303085477888
  Odpowiedz
 • komentarz
  panienkaZokienka 15:57 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhWiQXFgsis/?taken-by=dzoana87 moja propozycja awatara
  Odpowiedz
 • komentarz
  epfzi 17:34 09-04-2018
  Avatar, który zgłaszam jako główny do konkursu, powstał bardzo dawno temu i służy mi od lat w różnych miejscach internetu. Chciałem, by był maksymalnie PROSTY, a przy tym odzwierciedlał dokładnie mnie, przy zachowaniu wszakże pewnej tajemniczości. Ciekawostką może być sposób, w jaki go stworzyłem: rysunek powstał ręcznie tuszem kreślarskim na kalce technicznej, a podstawą do jego wykonania była fotografia, którą śmiało nazwę prehistorycznym selfie. Rzecz w tym, że selfie wykonane „na czuja” aparatem na kliszę, w dodatku bez możliwości podglądu, więc efekt końcowy ujrzałem dopiero po zapełnieniu całej rolki, jej późniejszym wywołaniu i zrobieniu odbitek. W porównaniu z dzisiejszą techniką zdjęć cyfrowych z podglądem w czasie rzeczywistym i możliwością dodawania efektów „w locie”, była to naprawdę benedyktyńska robota... https://www.instagram.com/p/BhWsvP3li7R/?taken-by=epfzi DZIŚ jestem bardzo pogodnym człowieczkiem i mam głębokie przekonanie, że WSPÓŁCZESNY avatar, który najlepiej odda moją wesołą naturę, mógłby wyglądać tak: https://www.instagram.com/p/BhV1XqfFGUV/?taken-by=epfzi (pogodny nastrój nie wyklucza czasem diabolicznego wyglądu i takiegoż zachowania, dlatego na różne okazje przygotowałem też inne wersje tego samego avatara - póki jeszcze nie mam Samsunga Galaxy S9, używam takich właśnie emoji, oddających moje nastroje w danej chwili: https://www.instagram.com/p/BhV2EYeljQs/?taken-by=epfzi) Cóż, nie było limitu, jak przyznał Piotr gdzieś wyżej ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Besik 17:46 09-04-2018
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2080278008883654&id=100007044253593&set=a.1407262866185175.1073741829.100007044253593&source=48
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mirella 18:01 09-04-2018
  Jestem kolorową dziewczyną, szaloną i nietuzinkową. Ze mną nie można się nudzić! Stąd też mój emoji jest niezwykle barwy i zakręcony! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1398792206933258&set=a.632861440193009.1073741825.100004074773564&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  leniwapianka 18:04 09-04-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216301404872094&set=a.3547197962965.2167521.1363033677&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  leniwapianka 18:08 09-04-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216301504674589&set=a.3547197962965.2167521.1363033677&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Carnival 18:23 09-04-2018
  Mój skromny Awatar - z dystansem do siebie :) P.S. Specjalnie na konkurs. https://twitter.com/NightOfCarnival/status/983376939300868097
  Odpowiedz
 • komentarz
  davids27 18:26 09-04-2018
  Mój Avatar zrobiony przez moją żonę i córeczkę bardzo podobny. https://twitter.com/dawids27/status/983326414236717057?s=19
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgorzata Chwiła 18:43 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhW1UNRA6zJ/?taken-by=m.chwila
  Odpowiedz
 • komentarz
  małgo 18:48 09-04-2018
  poprzedni wpis był błędny podaję link jeszcze raz https://www.instagram.com/p/BhW1UNRA6zJ/?taken-by=m.chwila
  Odpowiedz
 • komentarz
  servitor 18:51 09-04-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150239832846283&set=pb.642096282.-2207520000.1523292469.&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  LukCost 18:58 09-04-2018
  https://twitter.com/CostLuk/status/983386928006516737
  Odpowiedz
  • komentarz
   LukCost 22:50 09-04-2018
   Dla przypomnienia, bardzo proszę pamiętać o kliknięciu w obraz, gdyż na podglądzie jest on ucięty.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ananke 18:58 09-04-2018
  Razem, bo Emoji i awatary to tak na prawdę nasze własne emocje, ambicje i marzenia. https://www.instagram.com/p/BhW28aqHLWf/?taken-by=necessitass
  Odpowiedz
 • komentarz
  Matrix213 19:01 09-04-2018
  Zauważyłem, że większość z publikowanych prac to grafiki komputerowe, więc postanowiłem narysować swój awatar. Zajęło mi to ponad 4 godziny, ale mam nadzieję, że było warto. A oto wewnętrzny ja: https://www.instagram.com/p/BhW0KWogfRZ/?hl=pl
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hipsterek 19:05 09-04-2018
  Witam, Oto moja praca konkursowa - avatar ? https://instagram.com/p/BhW3iV2n-9G/
  Odpowiedz
 • komentarz
  FanGW 19:50 09-04-2018
  Cóż tu napisać, niech mój awatar sam za siebie przemówi :D https://www.instagram.com/p/BhU6yRRBtBF/?hl=pl&taken-by=magik6995
  Odpowiedz
 • komentarz
  StubbornOwl 20:06 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhW-bYMHO_6/ Ahh sprzęt tyle razy mnie zawodził tworząc tę pracę że już miałem rezygnować ale się jakoś udało... Chciałbym wygrać i nie mieć już problemów ze sprzętem dzięki s9 ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   StubbornOwl 23:38 09-04-2018
   wrzucam jeszcze zdjęcie ;) https://www.instagram.com/p/BhXWz0rHea3/?taken-by=_stubbornowl_
   Odpowiedz
 • komentarz
  goska_wl 20:15 09-04-2018
  https://twitter.com/goska_wl/status/983407268686426112
  Odpowiedz
 • komentarz
  zkk11 20:20 09-04-2018
  Mój animowany awatar. Chyba nawet podobny :) https://youtu.be/XSNKznZqCMY
  Odpowiedz
 • komentarz
  Moro 20:28 09-04-2018
  https://anankemoro.tumblr.com/image/172765569535
  Odpowiedz
 • komentarz
  Cicha Woda 20:32 09-04-2018
  Mój awatar: pic.twitter.com/MwwlTqc9sj
  Odpowiedz
 • komentarz
  subung 20:42 09-04-2018
  Moja druga praca na konkurs :) https://www.instagram.com/p/BhXDFq9gk7v/?taken-by=mateusz.rd
  Odpowiedz
 • komentarz
  HearMeRoar 20:51 09-04-2018
  Mój Emoji pokazuje moją podwójną naturę https://www.instagram.com/p/BhXDvDplcU-/?taken-by=martynakonkursowa Zdjęcie pod tytułem: A tak będę wyglądać jak faktycznie wygram tego S9 :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  pupu 21:04 09-04-2018
  Mój awatar (jeszcze w klimacie wielkanocnym) https://drive.google.com/file/d/1Jylo2iwbs2bFUbYkmTpMI6LkUOS_Eg2Y/view
  Odpowiedz
 • komentarz
  YoungLoveDream 21:17 09-04-2018
  Kiedy jedzenie jest jednym z Twoich przyjaciół! https://twitter.com/younglovedream/status/983422670300700672
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo1883 21:19 09-04-2018
  Moja praca na konkurs: https://www.instagram.com/p/BhXCZsJl84z/ Jestem pasjonatem życia, tego co smaczne i dobre, a przede wszystkim zdjęć w dobrym nie tuzinkowym stylu wykonanych ze smakiem. Dla takich chwil i zdjęć idealnie wykorzystam możliwości aparatu Samsung Galaxy S9!!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcia29 21:22 09-04-2018
  Mój avatar tu, stworzony własnoręcznie na potrzebę profilowego na FB i faktycznie używany tam przez 7 lat jako profilowe (do zeszłego roku, kiedy zdecydowałam się zmienić na zwykłe zdjęcie): https://www.facebook.com/photo.php?fbid=103513296356536&set=a.142882935752905.21339.100000935995206&type=3&theater
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marcia29 21:28 09-04-2018
   ołówkiem na papierze
   Odpowiedz
 • komentarz
  Skubi 21:26 09-04-2018
  https://twitter.com/miamorebae/status/983425391967850496 awatar konkursowy, mam nadzieję, że przyciągnie uwagę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Xardas 21:36 09-04-2018
  Mój avatar najlepiej prezentuje się na gifach obrazując mnie i moje niektóre sytuacje i przemyślenia :D https://mobile.twitter.com/lawendowy_sen/status/983097747241930753?s=20
  Odpowiedz
  • komentarz
   Xardas 21:39 09-04-2018
   https://mobile.twitter.com/lawendowy_sen/status/983099426582552576?s=20 https://mobile.twitter.com/lawendowy_sen/status/983098840143233024?s=20
   Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 21:41 09-04-2018
  Biorąc pod uwagę poziom moich zdolności rysunkowych poniższy avatar to głośne wołanie o pomoc :D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416256878823350&set=a.151709125278128.1073741828.100013171238936&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  butones awatares 21:45 09-04-2018
  Moja propozycja butonawatara jest taka: https://www.instagram.com/p/BhXJ7NHAGjg/?taken-by=zatem
  Odpowiedz
 • komentarz
  mihal 21:48 09-04-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=358428167986308&set=a.167926630369797.1073741828.100014573830159&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Brykiet drzewny 21:51 09-04-2018
  U mnie imprezka na europejskim poziomie:) https://goo.gl/cedA5x
  Odpowiedz
 • komentarz
  Eddie75 21:52 09-04-2018
  Człowiek wschodu https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153244544243835&l=af0fda0dcb
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kami Mami 21:56 09-04-2018
  Moja praca konkursowa https://instagram.com/p/BhXLeiKhdCY/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jasminee 22:01 09-04-2018
  Dlaczego to ja powinnam wygrać galaktyczny telefon? Odpowiedź kryje się na rysunku. Wystarczy go powiększyć i spojrzeć na oczy - Samsung Galaxy S9 i ja to gwiazdorski duet. https://mobile.twitter.com/SylviaJasmine23/status/983433891368316928
  Odpowiedz
 • komentarz
  NowyJa 22:02 09-04-2018
  Mój nowy plastusiowy awatar! https://goo.gl/BFJVFg
  Odpowiedz
  • komentarz
   tata 15:49 16-04-2018
   Gratuluję! Plastusie górą! ;)
   Odpowiedz
  • komentarz
   KingaYoungLoveDream 20:33 16-04-2018
   Pomysłowe. Gratulacje :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Encorio 22:03 09-04-2018
  Mój analogowy awatar czekajacy na "ożywienie" przez Emoji Samsunga Galaxy S9 :D https://twitter.com/jakubja70439490/status/983434161376636928
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dziadova 22:08 09-04-2018
  Ołówkiem, kredkami, aparatem, a może w przyszłości też Samsungiem? W każdym wypadku, fajnie, że można tworzyć coś nowego: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=441802716240254&set=a.268768080210386.1073741826.100012315871651&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Olga 22:08 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhXMxPPnVIu/?taken-by=zakrecona__99
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maxter28 22:12 09-04-2018
  W poniższym odnośniku jest pokazane jak mój avatar wygląda w prawdziwym życiu. https://www.instagram.com/p/BhXM6x9hp17/
  Odpowiedz
 • komentarz
  r.o.b.a.k 22:13 09-04-2018
  Moja klasyczna propozycja: https://www.instagram.com/p/BhXNcEvAcaG/?taken-by=r.o.b.a.k
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maxter28 22:19 09-04-2018
  Poniżej prezentuję Emoji postaci z mojej ulubionej bajki z dzieciństwa Dragon Ball. Praca została przeze mnie narysowana. https://www.instagram.com/p/BhXNt-lh7iG/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kubinho10 22:22 09-04-2018
  I ja wrzucam moje cyfrowe oblicza! Jestem autorem wszystkich zdjęć oraz animacji :) https://twitter.com/Kubinho1010/status/983435210472742912?s=17
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwek7 22:25 09-04-2018
  Czasami swe emocje przelewam na papier, fajnie byloby dla odmiany przelać je elektronicznie do telefonu ;D https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30441792_1891055767573364_192088349274537984_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cb52732f2b094e76f315227c6b76f406&oe=5B5B10C9
  Odpowiedz
  • komentarz
   Sylwek7 16:29 10-04-2018
   oczywiście zdjęcie dodałem na facebooka bo wczoraj chyba zły odnośnik do zdjęcia skopiowałem https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1891055764240031&set=a.1891048084240799.1073741827.100000068789231&type=3&theater
   Odpowiedz
 • komentarz
  Arec 22:25 09-04-2018
  https://www.facebook.com/argolaszewski/posts/1625198210908883
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maxter28 22:27 09-04-2018
  Poniżej znajduję się avatar średniowiecznego ryzerza. Ta postać kieruje się odwagą i lojalnością. https://www.instagram.com/p/BhXOe2thqPW/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kawoliwa 22:31 09-04-2018
  Moja praca konkursowa, technika wykonania: linoryt https://www.instagram.com/p/BhXOpCsDz0H/?taken-by=kawoliwa
  Odpowiedz
 • komentarz
  szczerbinho 22:33 09-04-2018
  Link do mojego avatara: https://www.instagram.com/p/BhXPwsYnt8n/
  Odpowiedz
 • komentarz
  AMEN 22:34 09-04-2018
  GALAXY AMEN S9 - Dziś wchodzę do Waszego Świata, aby sięgnąć po nagrodę - SAMSUNG GALAXY S9. Link do rendera pracy konkursowej: https://twitter.com/Galaxy_AMeN/status/983439414473969669
  Odpowiedz
 • komentarz
  AMEN 22:36 09-04-2018
  kilka zdjęć z etapu pracy nad GALAXY AMEN S9 : https://twitter.com/Galaxy_AMeN/status/983442207142236160
  Odpowiedz
 • komentarz
  cheescake_bake 22:36 09-04-2018
  Wszystkie funkcje w jednym miejscu ;) https://www.instagram.com/p/BhXP7ergFxZ/
  Odpowiedz
 • komentarz
  RedQueen 22:41 09-04-2018
  Oczywiście umalowana: https://www.instagram.com/p/BhWmEHfg7V5/
  Odpowiedz
 • komentarz
  mihal 22:42 09-04-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=358438557985269&set=a.167926630369797.1073741828.100014573830159&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kapi09 22:43 09-04-2018
  MOJA WYMARZONA KOLEKCJA EMOJI Z SAMSUNG GALAXY S9 - https://drive.google.com/file/d/1lDPWB7GxSk8RrTR5nEAGxrP2N5L8OhOn/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  matsal 23:04 09-04-2018
  ---> https://twitter.com/matijuPL/status/983450345786535936 <--- Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  IQ 23:08 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhUk768nX4d/ Przedstawiam Wam moją pracę konkursową czyli avatarową incepcje! Mój własny avatar sam stworzył swojego Samsungowego avatara ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 23:11 09-04-2018
  Oto moja pierwsza propozycja awatara: https://web.facebook.com/photo.php?fbid=594617610890567&set=a.561606624191666.1073741826.100010270000293&type=3&theater Od razu wyjaśnię: nie, to nie jest osoba łapiąca stopa obok drogowskazu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Max 23:13 09-04-2018
  Oto mój awatar: https://bit.ly/2JzC7v9
  Odpowiedz
 • komentarz
  Cwaniak 23:13 09-04-2018
  Oto moja praca https://www.instagram.com/p/BhXAaVahQCR/?taken-by=suchygrafik
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 23:14 09-04-2018
  Mój drugi, ascetyczny awatar ("minimal art" - cudzysłów ma znaczenie!): https://web.facebook.com/photo.php?fbid=594611714224490&set=a.561606624191666.1073741826.100010270000293&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  MappyOne 23:18 09-04-2018
  Mój awatar w formie gifa z krótką historią :) https://twitter.com/Mappy_One1/status/983452575935729664
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kubinho10 23:20 09-04-2018
  Jeszcze moje anty-emoji: https://kubinho10.tumblr.com/post/172770384007
  Odpowiedz
 • komentarz
  woitech 23:22 09-04-2018
  Ludzie chcą zmieniać się w emotikony, ale co jeśli emotikony też mają uczucia i swoje potrzeby, wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom stworzyłem to: https://twitter.com/w_chrobak/status/983454848975859714
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewelina K. 23:23 09-04-2018
  Moja praca na konkurs, boho blondynka: https://www.instagram.com/metaphora.potfora/ Pozdrowienia!
  Odpowiedz
 • komentarz
  pannaaadrianna 23:28 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhXUKpynHeD/?hl=pl&taken-by=pannaaadrianna Kreatywny a zarazem nowoczesny awatar, tak jak ja i najnowszy S9!
  Odpowiedz
 • komentarz
  darek 23:34 09-04-2018
  SUPER WY-TWÓR-CA https://www.instagram.com/p/BhXUyxvgcue/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewelina K 23:34 09-04-2018
  Może trochę szarżuję, ale wrzucam jeszcze swoją bohaterkę. Pierwszą Damę Przypału: https://www.instagram.com/p/BaXVQOGBiN2/?taken-by=metaphora.potfora Nieodłączna bohaterka moich prac :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tektyw 23:39 09-04-2018
  Poniżej linki do moich Awatarów w pełni wykonanych ze znaków ASCII Gdyby nie narzucana przez stronę czcionka i jej rozmiar to taki awatar dałoby się nawet umieścić w komentarzu. wersja CV: http://podrozniczymiszmasz.pl/wp-content/uploads/2018/04/Avatar-ASCII.gif :) wersja luz: http://podrozniczymiszmasz.pl/wp-content/uploads/2018/04/Avatar-ASCII2.gif Polecam powiększyć zdjęcie do rzeczywistych rozmiarów.
  Odpowiedz
  • komentarz
   oburzony 18:42 11-04-2018
   dlaczego wygrala praca, ktora zostala wygenerowana sama przez skrypt gotowy na stronie, a nie przez autora? to oburzajace!
   Odpowiedz
   • komentarz
    k0sa 19:05 11-04-2018
    haahah, nie brałem udziały w tym konkursie, ale chyba jury nawet nie zdaje sobie sprawy, że zrobienie tego "awatara" zajmuje 2 sek (;. Wrzucenie zdjęcia na stronkę które przerabia zdjęcia na ascii i wciśnięcie "convert" :D. Współczuje wszystkim który musieli się naprawdę napracować.
    Odpowiedz
    • komentarz
     aja 21:29 11-04-2018
     to ta sama osoba na tych dwóch avatarach?
     Odpowiedz
     • komentarz
      jarek.ka 11:43 12-04-2018
      Pewnie jeszcze jakiś znajomy królika. Ludzie tu rysunki robili co zabiera na pewno z parę godzin, ja tutaj https://www.instagram.com/p/BhKeXYvhcX9/?taken-by=jarek.ka Robiąc GIFa, a którego Insta nie przyjmuje musialem zainstalaowac 2 apki zeby to skonwertowac, a sama produkcja gifa... lacznie mi dwie godziny zajeło... ale jak widac króliki dobrze sie maja...
      Odpowiedz
      • komentarz
       jarek.ka 11:53 12-04-2018
       U mnie była grafika GIF, z której wyszło video na insta, bo inaczej sie nie dało tego avatara wrzucić https://www.instagram.com/p/BhKeXYvhcX9/?taken-by=jarek.ka
       Odpowiedz
    • komentarz
     Brykiet drzewny 17:32 13-04-2018
     @k0sa Ale to nie był konkurs na najbardziej zapracowaną osobę. Zresztą na świecie tak jest, że najmniej otrzymuje ten, który napracował się najwięcej, a ten który sobie ułatwił pracę i się "nie narobił, a zarobił", otrzymuje najwięcej.
     Odpowiedz
 • komentarz
  Panna M. 23:49 09-04-2018
  https://bit.ly/2IFiali
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 23:54 09-04-2018
  Moja praca w formie filmu --> https://www.instagram.com/p/BhXX9ojB931/ Podobizny zostały ręcznie namalowane, a następnie zeskanowane na komputer. Kolejnym krokiem było stworzenie filmu, który odtworzyłem na telefonie, co też nagrałem. Dopiero wtedy mogłem zmontować ostateczny klip :) Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki YT i nie wymaga uznania autorstwa.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pablosson 14:12 10-04-2018
   "5. 4 . 4 . Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia lub grafiki " Sorry ale twoja odpowiedź nie jest zgodna z regulaminem. Równie dobrze inni mogli by nagrać filmiki, a nie ograniczać się do zdjęć czy rysunków. To byłaby zwyczajna zniewaga w stronę innych uczestników.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ch666999 23:55 09-04-2018
  https://www.instagram.com/p/BhXZKsBHnsV/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pablosson 14:17 10-04-2018
  Szanowny organizatorze. Zgodnie z regulaminem: "5. 4 . 4 . Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia lub grafiki..." pracą konkursową może być tylko grafika bądź zdjęcie. Natomiast kilka osób wysłało filmiki, które nie są zgodne z tą częścią regulaminu. Ja oraz zapewne inne osoby również mogłyby zrobić filmiki, które są ciekawsze od zdjęć/grafik. Byłoby to jednak sprzeczne z regulaminem i nie fair w stosunku do innych uczestników, którzy ograniczyli się do poprawnej formy - zdjęcie/grafika. Bardzo proszę o wzięcie tego pod uwagę i nagrodzić osoby, które przestrzegają formy zamieszczonej w regulaminie. PS inna część regulaminu "Stwórz – na kartce, sztaludze czy w programie graficznym". Program graficzny to nie program do obróbki filmów. Dlatego takie prace powinny być zdyskwalifikowane.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mateusz 14:37 10-04-2018
   Jak już coś cytujesz to rób to do końca. "Stwórz – na kartce, sztaludze czy w programie graficznym (lub w jakiejkolwiek innej formie) swój awatar". Zresztą zanim nagrałem film napisałem do organizatora czy również może to być film. Dostałem pozytywną odpowiedź
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pablosson 15:31 10-04-2018
    W takim razie organizatorzy wprowadzili wszystkich w błąd. Dlaczego zamieścili taki fragment: "5.4.4. Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia lub grafiki umieszczonego publicznie na ogólnodostępnym portalu społecznościowym, do którego odnośnik znajdzie się w w.w komentarzu na stronie " Ja oraz zapewne inni użytkownicy zostali wprowadzeni w błąd przez co ograniczyli się do formy zdjęcia/grafiki. Uważam to za bardzo nie fair play. Regulamin powinien być bardziej skonkretyzowany. Również miałem nagrywać film (napisałem już nawet cały scenariusz), lecz zrezygnowałem z tej formy właśnie przez punkt w regulaminie. Uważam, że organizatorzy powinni być konsekwentni w tym co zrobili z regulaminem.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Mateusz 09:12 11-04-2018
     Ten zapis o jakiejkolwiek formie dał mi do myślenia, dlatego skontaktowałem się z organizatorem. Pozostawiając temat regulaminu, nie rozumiem dlaczego używasz innego nicka, skoro brałeś udział w zabawie.
     Odpowiedz
    • komentarz
     HaloPolskaVita 13:17 11-04-2018
     poziom prac zrobionych metodą VIDEO - jest tak żenujący, że nie wiem czym się przejmujesz tak na prawdę. Na palcach jednej reki mógłbym wyliczyć prace, które mogły by wygrać - zgodnie z regulaminem - za kreatywność i formę w oko w padło mi kilka propozycji i wszystkie są zrobione w programach graficznych, przy których ludzie prawdopodobnie spędzili nie jedną godzinę. Nie mniej jednak - życzę powodzenia wszystkim uczestnikom!
     Odpowiedz
 • komentarz
  ciekawy 15:59 11-04-2018
  Gratulacje dla Zwycięzcy, ale jak się ma zapis z regulaminu? "5.4.4 Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia lub grafiki umieszczonego publicznie na ogólnodostępnym portalu społecznościowym, do którego odnośnik znajdzie się w w.w komentarzu na stronie" Tektyw zamieścił swoje (swoją drogą świetne) prace na stronie innej niż na ogólnodostępnym portalu społecznościowym... Reklamacja została wysłana. Bo skoro jest regulamin chyba wszystkich powinny obowiązywać jego postanowienia, w szczególności laureatów...
  Odpowiedz
  • komentarz
   DArek87 16:06 11-04-2018
   ja już nawet nie biore udziału w tych konkursach bo ni jak mają się te wybory zwycieskich prac do regulaminu
   Odpowiedz
  • komentarz
   masz_racje 16:11 11-04-2018
   Co by nie było, masz racje. Regulamin określił to jasno :/
   Odpowiedz
  • komentarz
   RobertN 16:30 11-04-2018
   Przecież ta praca została po prostu wygenerowana na podobnej stronie jak ta --> http://picascii.com/ http://www.degraeve.com/img2txt.php i http://ascii.mastervb.net/ i wiele wiele innych
   Odpowiedz
   • komentarz
    Antoni1978 17:18 11-04-2018
    no no, ładnie, jedni się natrudzili by stworzyć swoje prace a tu ktoś wygenerował sobie jednym kliknięciem swoją wygraną;D
    Odpowiedz
   • komentarz
    XtracerX 18:02 11-04-2018
    dokładnie, nagroda powinna trafić do twórcy takiego generatora a nie osoby która sobie wygenerowała taki kod, dla mnie to słabe i 0 w tym kreatywności jak i trudu.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:03 11-04-2018
   Temat jak najbardziej do przeanalizowania. Dzięki.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Rafalala4 17:49 11-04-2018
    Autor na 200% wygenerował zdjęcie, widać to po zapisie liczb, cyfr i znaków, generator tworzy to na podstawie kontrastu, odcieni, widać, że w miejscach najjaśniejszych generator wygenerował znaki ".... i ,,,,,,, " widać to na czole avatara, odblasku z okularów czy białym kołnierzyku, sprawdźcie sobie, według mnie taka forma jest dozwolona w tym konkursie, ale ni jak ma się do kreatywności i pomysłowości, które to jury powinno brać pod uwagę przy wyborze. Dla mnie taka praca na tle pozostałych prac nie powinna wygrać, ale decyzja należy do jury, pozdrawiam.
    Odpowiedz
 • komentarz
  haloORANGE 16:34 11-04-2018
  no i mamy nadzieję, że zwycięska praca zostanie wyłoniona zgodnie z regulaminem i zostaną pominięte prace nie spełniające wymogów regulaminu, zwł te dzięki którym jesteśmy w stanie "namierzyć" autora po imieniu i nazwisku. Czy to tu - czy to po kliknięciu linku. pkt 5.4.3. regulaminu cyt"Uczestnik zobowiązuje się podpisać odpowiedź swoim pseudonimem, uniemożliwiającym identyfikację Uczestnika (w szczególności jego imienia i nazwiska). Ponadto, w treści komentarza.Uczestnik zobowiązany jest nie podawać swoich danych osobowych. "
  Odpowiedz
 • komentarz
  tektyw 17:44 11-04-2018
  Niesamowite szczęście i radość! Bardzo dziękuje za docenienie mojej pracy, dokładnie taki był zamysł aby praca wyróżniała się formą wykonania i pomysłem na tle innych. Jestem prze-szczęśliwy i już się z Państwem kontaktuje!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Serwis 18:40 11-04-2018
  Praca miała zostać dodana na serwis społecznościowy, a zwycięska praca nie znajduje się na jakimkolwiek serwisie SPOŁECZNOŚĆIOWYM.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablosson 19:09 11-04-2018
   Nie popadajmy też w skrajność. Po prostu miało to być miejsce w którym można udostępnić pracę. Facebook, Twitter, blogi, google drivie czy inne strony tego typu do tego służą.
   Odpowiedz
  • komentarz
   tektyw 19:19 11-04-2018
   Kolego, dla Twojej wiedzy BLOG to też "medium społecznościowe". Jest ogólnodostępny i można na nim prowadzić dwukierunkową interakcje. Dla Twojej informacji wklejam tutaj klasyfikacje hasła "media społecznościowe" ze znanej i popularnej encyklopedii (wikipedia.org): "Technologie mediów społecznościowych przybierają różne formy, m.in. blogów, sieci biznesowych, projektów zespołowych, biznesowych sieci społecznościowych, forów dyskusyjnych, mikroblogów, portali umożliwiających udostępnianie zdjęć, a także recenzowanie produktów/usług (...)." jeśli potrzebujesz mogę Ci podesłać wiele innych źródeł głoszących jednoznacznie że blog to medium społecznościowe. Tutaj praca została wrzucona na bloga podrozniczymiszmasz.pl, którego osobiście prowadzę. a w komentarzy został przesłany bezpośredni odnośnik (link) do pracy. BTW chętnych zapraszam do odwiedzin bloga. pozdrawiam.
   Odpowiedz
 • komentarz
  :( 19:29 11-04-2018
  Praca nie zamieszczona na serwisie społecznościowym. "zdjęcie, animację, rysunek umieszczacie na ogólnodostępnym profilu na Twitterze, Instagramie, Facebooku, czy jakimkolwiek innym medium społecznościowym".
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 19:46 11-04-2018
   Tak jak pisałem wcześniej - na pewno przyjrzymy się sytuacji. Zgodnie z regulaminem wpłynęła reklamacja na wynik konkursu i na pewno (podobnie jak inne wcześniejsze) zostanie wzięta pod uwagę. Pragnę jedynie zwrócić uwagę, że przy ocenie konkursu nie był brany pod uwagę nakład pracy, lecz kreatywność i ciekawa forma. Wydaje mi się również, że traktujemy uczestników konkursu bardzo w porządku - wszystkie odpowiedzi są jawne, kryteria oceniania również. W sytuacji gdy zwycięska praca narusza regulamin (a kto śledzi tego bloga, wie, że taka sytuacja raz się wydarzyła) jury nie ma problemów ze zmianą swojej decyzji. Jak będzie w tej sytuacji - nie wiem. Na pewno zrobimy jednak wszystko, by maksymalnie szybko ustosunkować się do reklamacji. Proszę jednak tylko o powściągnięcie emocji.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Drake 20:19 11-04-2018
    Według regulaminu ocenialiście tak: 60% - kreatywność, b. 40% - ciekawa forma. Odnosząc się do pracy konkursowej laureata można jak najbardziej stwierdzić, że forma, w jakiej przedstawił swoją propozycję jest ciekawa ale nie można powiedzieć tego o kreatywności, ponieważ kreatywność to nic innego jak twórczy proces, który odnosi się do całości wykonanej pracy. Autor nie wykazał się tutaj niczym nowym, po prostu wygenerował zdjecie co zajęło mu to może parę sekund, a mógł chyba wziąć sobie to zdjęcie i w programie graficznym wygenerować SAM taki kod, a nie iść na łatwiznę, więc drogie jury według Was kreatywność to nic innego jak wciśnięcie jednego przycisku"generuj"? Można na wiele sposobów przedstawić kreatywnie temat i widać to po bardzo wielu pracach, ale jak ktoś ogranicza się do małego nakładu pracy w postaci kliknięcia jednego przycisku to dla mniej jest to równoznaczne ze skopiowaniem czyjegoś pomysłu z internetu, bo przecież ktoś taki generator stworzył tak? Oczywiście, nie musicie brać pod uwagę trudu, jak i czasu który poświęcił uczestnik konkursu, ale wypadałoby to docenić przy wyborze laureata! Bo przecież dla Was uczestnicy poświęcają swój czas, by stworzyć swe niepowtarzalne dzieło.
    Odpowiedz
   • komentarz
    orangeZONE 23:44 11-04-2018
    kiedy możemy liczyć na decyzję odnośnie oficjalnego wyniku konkursu po uwzględnieniu reklamacji?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 08:21 13-04-2018
     Zgodnie z regulaminem na ustosunkowanie się do reklamacji mamy 14 dni roboczych. Pewnie zajmie to mniej czasu, bo pracuje nad tym kilka mądrych głów.
     Odpowiedz
   • komentarz
    miki9s 17:38 12-04-2018
    Ostatnie konkursy prowadzone na Blogu są bardzo fajne, ale....uważam że powinny być prowadzone w 100% przez redakcję Bloga a nie Agencję zewnętrzną :) Uważam że ludzie którzy pracują w Orange są bardzo kreatywni i subiektywni co do oceny, w szczególności Pan Rzecznik.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Ananke 19:51 11-04-2018
  Szczerze mówiąc konkurs wygląda jakby był nie wiem.. ustawiony? Ludzie się starają, niektóre prace były naprawdę dobre, a komisja wybiera pracę, która nic sobą nie reprezentuje... wygenerowaną automatycznie w 2 sekundy, a i obrazki tego typu znane są od dawna. Było wiele lepszych prac, naprawdę pomysłowych i wykonanych starannie, a widząc pracę Pana tektyw parsknęłam z lekka śmiechem uznając, że jakiś leń koniecznie chciał mimo wszystko wziąć udział w konkursie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  poprzednicy_maja_racje 20:59 11-04-2018
  Zwyciezca konkursu mógł skorzystac z wielu miejsc aby umiescic pliki i trzymac sie kluczowo regulaminu, bo jednak miał gdzie to zrobić (w miejscu gdzie uczestnik konkursu umiescił pliki czli adres bloga, znajduje sie informacja o profilu Facebook, Instagram) a zdecydował sie wrzucic na swoj serwer i podać odnośniki. W analogicznym przypadku dyskwalifikacji powinny podlegać również prace umieszczane na dysku google drive, ponieważ to usługa do przechowywania plików
  Odpowiedz
 • komentarz
  tektyw 21:38 11-04-2018
  Napiszę jeszcze raz, praca wrzucona została na serwer bloga, a to też jest medium społecznościowe (czytaj wyżej). Nie każdy musi używać faceooka, istagramu czy innych twitterów. Nie było takich wymogów w regulaminie. Moja praca to też zdjęcie „*.gif” to nic innego jak forma graficzna, czyli wszystko jest zgodne z regulaminem. „Stwórz – na kartce, sztaludze czy w programie graficznym” taką prace można stworzyć „na piechotę” albo za pomocą programów graficznych - czyli wszystko zgodnie z treścią zadania. I ostatnie kreatywność to pojęcie bardzo szerokie, więc np. to że jako jedyny wpadłem na taką formę wykonania awatara, a wszyscy inni rysowali lub tworzyli animacje, może oznaczać tylko tyle, że byłem bardzo kreatywny, bo wyszedłem poza schemat waszego myślenia i tego co ZASUGEROWAŁ (a nie nakazał) organizator. Nikt nie powiedział, że aby być kreatywnym trzeba umieć malować itp. Sam proces myślenia i szukanie innego pomysł to też kreatywność. Tacy jesteście teraz zapoznani z regulaminem, a większość pewnie otworzyła go po raz pierwszy dopiero po opublikowaniu wyników i teraz szukacie kruczków. A każdy z Was pisze z innego nicku niż wrzucał prace, bo boi się publicznej oceny czy jakiś kontrargumentów… proszę was idźcie walczyć dalej i realizujcie swoje pomysły, a ocenę pozostawcie jury. Bo zapewniam Was że wszystko jest 100% zgodne z regulaminem konkursu. Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   XtracerX 00:17 12-04-2018
   pomysł miałeś dobry, ale zamiast go wykonać to poszedłeś drogą cwaniaka, gdyby jury wiedziało, że istnieją takie generatory to jestem przekonany, że nawet nie wzięliby twojej pracy pod uwagę, ale niestety dowiedzieli się o tym po fakcie i teraz mają bolączkę co z Tobą zrobić, ja osobiście nie gratuluję Ci, bo nie ma czego, no może pomysłu i tyle w temacie, ale fakt jest faktem, że są prace, które deklasują twoją pod względem kreatywności.
   Odpowiedz
   • komentarz
    tektyw 09:36 12-04-2018
    Nie mogę się z Tobą zgodzić bo idąc Twoim tokiem rozumowania z tego i poprzedniego komentarza, można stwierdzić że nagroda powinna trafić to twórcy photoshopa / edytorów wideo / wynalazcy komputerów / kredek / mazaków / papieru ect., bo większość uczestników skorzystała z tego typu rozwiązań i są to narzędzia - takie same jak jakiś generator o którym piszesz. Każdy miał prawo użyć do wykonania pracy czego chce, liczył się pomysł, a sam przyznałeś że był dobry. Kreatywność to nie to samo co umiejętność. A to w jaki sposób wykonałem moją pracę wiem tylko ja, więc proszę nie osądzaj. pozdrawiam
    Odpowiedz
    • komentarz
     XtracerX 10:30 12-04-2018
     nie porównuj nawet tego generatora do żadnego programu graficznego typu Photoshop itd bo obrażasz teraz te wszystkie osoby, które z niego skorzystały i coś pokazały, okraczyłeś sie do jednego kliknięcia, dla mnie jest to porównywalne z pobraniem zdjęcia z neta metodą kopiuj-wklej. Takie działanie z pewnością nie zasługuje na główna nagrodęi się nie dziw ze nie masz sprzymierzenca bo nik nie lubi takiego cwaniakowania , tym bardziej na etapie graficznym konkursu
     Odpowiedz
  • komentarz
   pablo1883 09:39 12-04-2018
   Rozumie Cię! Gdybym prowadził rozpoznawalnego bloga sam bym nie wrzucał na swoje profile jak Instagram, Twitter czy Facebook konkursu, bo po co zaburzać ogólną harmonię profilu który skupia się na podróżach. Świetnie ze zwiedzasz i się tym dzielisz!
   Odpowiedz
 • komentarz
  orangeZONE 22:00 11-04-2018
  praca ASCI - bo o niej głównie mowa - z kreatywnością nie ma nic wspólnego. Tutaj mamy do czynienia z cwaniactwem. Ten temat jest chyba jasny. Co do portalu społecznościowego proszę zapoznać się z definicją co to potral społecznościowy. Na pewno nie będzie to prywatny BLOG jak ma to miejsce w przypadku kilku wpisów w tym konkursie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Serwis_społecznościowy cyt JEST TO "serwis internetowy, który służy do budowania sieci społecznych oraz stosunkach społecznych, które opierają się na podobnych zainteresowaniach, wspólnym życiu zawodowym lub prywatnym, itp.[1] Umożliwia kontakt ze znajomymi oraz dzielenie się informacjami, zainteresowaniami, itp." na blogu co najwyżej ja, ty czy kolega możemy skomentować post, lecz nie możemy dodawać swoich postów/zdjęc/filmów/wpisów - znajomych rozmawiać prywatnie z nimi, tworzyć grup itp. Zakładam, że organizatorzy konkursu to ludzie wykształceni, którzy definicje pojęć zawartych w regulaminie poznali, a Ci którzy cwaniakują teraz na forum w obronie "błędów" jakie popełnili powinni mieć nauczkę na przyszłość po prostu... i dać szanse lepszym. Ludziom którzy na prawdę wybili się wśród uczestników KREATYWNOŚCIĄ zwł w odniesieniu do SAMEJ NAGRODY jaką jest SAMSUNG GALAXY S9
  Odpowiedz
  • komentarz
   tektyw 23:18 11-04-2018
   1. Już napisałem, że nie sama praca decyduje o kreatywnosci. Jak ktos ładnie maluje albo ma opanowany program graficzny to też można mu zarzucić, że "tylko" użył narzedzi (program, ołówek, itp.) i swoich wyuczonych umiejętności, a nie kreatywnosci. Widocznie Jury uznało sam pomysl za kreatywny i oryginalny na tle innych, tak jak jest napisane w ogloszeniu wyników. 2. Blog to też jeden z rodzajów mediów społecznościowych, wystarczy pogooglowac. Pozatym wiadomo że głównie chodziło o wrzucenie pracy w ogolne dostepne miejsce. 3. Z mojej strony to na tyle bo dyskusja zmierza w stronę zawiści, a do tego podważane są moje i Jury kompetencje. Wiadomo że sprzymieżeńca tu nie znajde, bo nagroda była tylko jedna, więc dziekuje i do zobaczenia w milszej atmosferze.
   Odpowiedz
   • komentarz
    orangeZONE 12:00 12-04-2018
    1. Naginasz juz całkowicie swoj totalny brak racji. Malowanie w programie graficznym to jedno, ale jak program nie koniecznie graficzny maluje za ciebie to drugie. 2. Przecież ludzie wrzucili Ci tu definicję ogólno pojętego portalu społecznościowego + każdy głupi wie, że Twój blog to nie potral społecznościowy. Mogę się tam zarejestrować? wrzucic foto?film? współistnieć wirtualnie razem z moimi znajomymi i dzielić się tam swoim zyciem z całym światem? proszę Cię. 3. Dyskusja ma na celu wyjaśnienie wątpliwości co do twojej wygranej.
    Odpowiedz
 • komentarz
  pietruhad 08:03 12-04-2018
  Nie rozumiem jurorów. Jak można na siłę doszukiwać się kreatywności w czymś wymyślonym i zrobionym bez odrobiny samodzielności i co nawet nie może być awatarem ze względów technicznych? Ten brak logiki i konsekwencji w zgodności z regulaminem jest doprawdy żenujący.
  Odpowiedz
 • komentarz
  reklamacja 08:13 13-04-2018
  OFICJALNA REKLAMACJA w formie elektronicznej na wynik konkursu została w dniu dzisiejszym wysłana do Państwa na adres mailowy podany w regulaminie. Zostanie także wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej z biura kancelarii radców prawnych. Oczekujemy niezwłocznej reakcji Organizatora konkursu na wniesioną reklamację zarówno droga mailową jak i tutaj na forum. pozdrawiamy serdecznie.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 08:22 13-04-2018
   Tak jak wcześniej pisałem, wszystkie reklamacje zostaną na pewno przeanalizowane.
   Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 11:08 13-04-2018
  Widzę co konkurs z telefonem do wygrania to tylko gorzej. Trolle jak z onetu i gazety najechały na tego bloga :-) Dobrze że uczestnictwo w konkursach nie jest obowiązkowe :-P Aha pewnie szanowna redakcja bloga ma z was niezłą bekę, czemu się oczywiście nie dziwię, bo od samego czytania tego wszystkiego się odechciewa, a co dopiero rozpatrywać takie reklamacje. Orange robi konkurs dając jakiemuś szczęśliwcowi coś za darmo a potem musi się tłumaczyć z własnego wyboru bo ktoś uważa inaczej :-D Polacy polacy...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mateusz 12:39 13-04-2018
   Masz racje i nie. W końcu regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. A tutaj został nagięty. Ponadto uczestnicy są poirytowani, gdyż zwycięska praca jest co najwyżej efektem sprytu (choć dla innych to już cwaniactwo). Równie dobrze sam mógłbym wrzucić swoje zdjęcie do aplikacji Prisma i mieć super artystyczny avatar. Samo zadanie polegało na stworzeniu, a nie na wygenerowaniu. A ja jeszcze dodam, że organizator wprowadził mnie w błąd, pozwalając stworzyć wideo, choć jeden z punktów regulaminu narzucał formę "zdjęcia lub grafiki". Niestety ten punkt mi umknął, ale wydaję mi się, że organizator powinien znać najlepiej regulamin, który napisał. Zwyczajna szkoda, że straciłem czas na stworzenie czegoś innego niż pozostali.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Nie_chce_oceniac 13:27 13-04-2018
    Mateusz, Maurycy, Nie chcę oceniać ale dla mnie wygląda że zawrzało bo organizator nie uwzględnił regulaminu który sam stworzył. Być może ta trzecia odsłona konkursu powinna zostać powtórzona, co by komisja wiedziała np. jak rozumieć serwer www na którym są zamieszczone pliki czy dysk google że to nie medium społecznościowe i użytkownicy by nie popełnili błędu co do rozumienia regulaminu i zapisów w nim zawartych. Dużo wątpliwości zostało tu przedstawionych i wygląda że większości są zasadne.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 19:55 13-04-2018
   @MAURYCY traktujemy wszystkich z taką samą atencją. Przy każdym konkursie proszę o uspokojenie emocji, czasem moderacja nie wpuszcza jednego czy dwóch komentarzy, gdy zaczyna lecieć "mięso". Ale cały czas mamy nadzieję, że przeważająca większość bawi się przy tym konkursie doskonale, tworząc prace konkursowe i rywalizując o kolejne urządzenia. Podobnie mam nadzieję, że "starzy" blogowi wyjadacze, nawet jak nie bawią się z nami to jednak patrzą na to wszystko przychylnym okiem ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  zrozpaczonaJoannaDark 13:42 13-04-2018
  Dużo szumu będzie bo: do wygrania jest jeden z najlepszych ( jak nie najlepszy - niektórzy wola mniejsze wersje ) telefonów na rynku - nie z pierwszej setki ale z pierwszej trójki... a może nawet numero UNO. Nagroda jest "wartościowa". Do tego złamane zostały 2 punkty regulaminu... z czego jeden związany z portalem społecznościowym napewno!!! bo to coś na czym została umieszczona praca konkursowa to pożal się boże strona wordpresa która w żadnymj aspekcie portalem społecznościowym nie jest!!! moim zdaniem powinny nastapić dwa rozwiązana - dyksfalifikacja zwycięzcy i ogółoszenie nowego - którzy przynajmniej spełnia wymogi konkursu lub/i powtórzenie konkursu. Ciekaw jestem finału :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  hahahaczyk 14:31 13-04-2018
  czytam czytam i tylko śmiech mi się na usta ciśnie. Miałem się nie wypowiadać, bo moja praca leży na profilu społecznościowym podpisanym z imienia i nazwiska i też byście się do mnie przyczepili, że łamie regulamin, bo można zidentyfikować moją osobę. A to już ktoś tu wypomniał że jest to zakazane, tylko że w regulaminie chodziło o nick w komentarzu a nie profil. Ale co z tego przecież regulamin można naciągnąć... I mimo to że organizator zaproponował to medium społecznościowe we wpisie, jako miejsce wrzucania prac, to jestem pewny, że wasz lament byłby tak samo żałosny jak teraz. Byleby tylko dostać drugą szanse... Szukacie dziury w całym, Wybrali pracę która im przypadła do gustu i co z tego że Wam nie! Wam nie musiała haha. Poszedł na łatwiznę / był sprytniejszy / a może nawet zrobił to nieświadomie. kto to wie. Udało mu się i Tyle. Takie trollowanie i hejt do niczego nie prowadzi, pozdrawiam! aa co do mojej poprzedniczki, to co jak powtórzą konkurs to też ci z Was, którzy nie wygrają, złożą reklamacje że organizator złamał regulamin bo powtórzył konkurs?, bo przecież nie ma w regulaminie zapisu o takiej możliwości haha never ending story... więcej luzu łakomczuszki pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mateusz 14:47 13-04-2018
   Mylisz się. W czasie konkursu Piotr napisał, że zapis tego punktu o imieniu i nazwisku dotyczy tylko bloga, a nie portalu społecznościowego. Wypowiedź 17:09 05-04-2018
   Odpowiedz
 • komentarz
  Black84 19:14 13-04-2018
  Hahaha to sie uśmiałem :D dobre:D:D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Olek 22:40 13-04-2018
  Przeczytajcie sobie definicję portalu społecznościowego dostępnego na wikipedii - dowiecie się, że strona, na którą została wrzucona zwycięzka praca takim portalem/serwisem nie jest. Co do kreatywności/cwaniactwa się nie wypowiadam - dla mnie żenujące jest podejście organizatorów, którzy byli informowani o zainstniałej sytuacji przed ogłoszeniem konkursu a mimo to wybrali taką pracę. Nie zdziwię się, jeżeli ktoś nie wytrzyma i pójdzie z tym "wyżej". pozdrawiam uczestników.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 23:08 13-04-2018
   @olek, tak jak wspomniałem - weźmiemy pod uwagę każdą reklamację. I tak jak wspomniałem - oceniany nie był nakład pracy lecz efekt końcowy. Pozdrawiam,
   Odpowiedz
   • komentarz
    wtf 00:37 14-04-2018
    Nie mówimy o nakładzie pracy tylko o złamaniu regulaminu.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Olek 12:36 14-04-2018
    rozumiem Piotr - i nie mówię tutaj o "nakładzie pracy" ale odpowiedz mi proszę, co gdyby 27 osób SKORZYSTAŁO z podobnej strony w celu stworzenia kodu ASCII z obrazka *.jpg aby wygenerować swój avatar? oceniali byście co? któremu z nich lepiej się małpki poukładały robiące za cienie? tutaj ta kreatywność jest śliska jak śluz ślimaka, tam ktoś dał nawet przykład kreatywności idąc tym tokiem rozumowania, że równie dobrze można było dać zrobienie grafikowi taki avatar, zapłącić mu grosze, kupic prawa autorskie do pracy i też taka osoba była by przecież kreatywna ( jak to sam autor laureat powiedział ) bo wymyślił sposób na to by wygrać - ale ja osobiście czepiam się tego całego portalu - takie prace z mety powinny być odrzucane ( w końcu regulamin to regulamin ) a nie dość, że w ocenie wielu mamy do czynienia z cwaniactwem to jeszcze ktoś defacto sobie walnął darmowa reklame jakiegoś pożal się bloga, który no ni cholere portalem społecznościowym nie jest i nigdy nie będzie! pozdrawiam szanowną redakcję.
    Odpowiedz
  • komentarz
   tektyw 10:45 14-04-2018
   Olek to poczytaj sobie sam, gwarantuje Ci że jak wpiszesz w google hasło "media spolecznosciowe definicja" to we wszystkich wynikach na pierwszej stronie (dalej nie chcialo mi się już przeglądać) gdzie będą definicje, znajdziesz informacje że blog to jest jeden z wielu rodzajow mediów spolecznosciiwych. Nawet na wspomnianej przez Ciebie Wikipedi, tylko przeczytaj wiecej niż pierwsze dwa zdania. Albo mylicie decinicje i robicie to celowo chcąc mi zaszkodzic i na siłę przekonać organizatorow do swojej zakrzywionej wersji. Albo wasz pesel zaczyna sie od zera i nie wiecie, że definicja mediów spolecznosciowych powstala znacznie wczesniej niż wasz fejsbook insta czy nawet Wy sami. A wowczas w sieci królowały blogi itp. Nie ważne! każdy potrafi myśleć, a dostep do informacji o których pisalem jest, UWAGA, jawny i banalnie prosty, wiec zachecam do edukacji. Nie wiem dlaczego, ale chyba przez pozorną anonimowość ludziom w sieci jakoś łatwiej przychodzi robienie z siebie... lekko mówiąc niemądrych. Miałem już tu nic nie pisać, bo po co? ale no parodia taka, ze sie nie da :) a zastraszanie Jury to już w ogóle nadaje sie na osobna opowieśćc o patologi i hipokryzji w internecie. Wyzywacie mnie od cwaniaków, a sami przepraszam jak sie zachowujecie? Jak to nazwać jak nie cwaniactwem!? Człowiek w koncu wygrał coś wiecej niz dwie dychy w zdrapce, a tu takie bezpodstawne hamstwo. Tyle w temacie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 22:15 16-04-2018
    Ech trochę mi Ciebie szkoda. Ale nie przejmuj się, co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Ludzie to hieny, ale....pozdrawiam i trzymaj się :)
    Odpowiedz

;

Oferta

Stówka na start w Orange na kartę (31)

Piotr Domański

2 kwietnia 2018

Stówka na start w Orange na kartę
31

Jak to szło? „Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać”! Sprawa jest prosta, więc nie będę się rozpisywał. Wszyscy, który między 28 marca a 31 maja aktywują dowolny starter Orange, lub przeniosą numer do Orange na kartę mogą zgarnąć bonus – 100 zł na rozmowy do wszystkich sieci, ważne przez 30 dni. By odpalić bonus wystarczy wysłać darmowy SMS o treści BONUS pod numer 815. O promocji pisał już Wojtek na Twitterze, ale jeszcze nie wspominaliśmy o tym na blogu, więc najwyższy czas.

P.S. jeżeli chcecie więcej GB pamiętajcie jeszcze o naszej akcji na 20-lecie 😉

Udostępnij: Stówka na start w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 09:45 03-04-2018
  Bonus jak najbardziej miły - chociaż wolałbym chyba dostać no limit na rozmowy i smsy na miesiąc :) ;p
  Odpowiedz
  • komentarz
   Nick 09:53 03-04-2018
   Na SMS i internet wyda się dodatkowo więcej niż 25 zł za no-limit z 50 GB internetu (50GB i rozmowy + SMS za 25 zł / m-c to standardowa oferta w Orange).
   Odpowiedz
  • komentarz
   Buk3213 19:09 09-04-2018
   No dokladnie
   Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 11:18 03-04-2018
  Inni za przeniesienie numeru na kartę dają dużo więcej i na dłużej ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tomasz 15:09 03-04-2018
  Super macie promocje - jestem z Wami prawie 11 lat, płacę terminowo w taryfach biznesowych przez cały czas umowy. Ale żaden konsultant nie zadzwoni z jakąś propozycją przedłużenia umowy. Mogę sobie co najwyżej wybrać coś ze strony, ale skoro na kartę mam usługi za 25 zł (z VAT) a w taryfie biznesowej 34,99 (a z VAT ponad 40zł) za takie same usługi to stawiam pytanie, na kim zależy Orange?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotrekk85 17:49 03-04-2018
   A masz zgodę na marketing wyrażoną? Pewnie nie jak nikt nie dzwoni.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:50 03-04-2018
    Niestety to jedna z częściej spotykanych sytuacji.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Tomasz 21:32 03-04-2018
     Zgodę marketingową oczywiście mam. Ostatnio to ja sie Was prosiłem o przedłużenie jednej z usług. Wtedy miałem obiecany kontakt dotyczący kolejnych usług. Niestety konsultanci Orange jakoś nie chcą zadzwonić i zaproponować oferty choćby zbliżonej do tej którą dziś proponujecie w taryfie prepaid. A przy moim stażu, przy terminowych opłatach to jest przecież standard postepowania w innych firmach, że dba sie o klienta. Ale nie u Was.
     Odpowiedz
   • komentarz
    Tomasz 21:26 03-04-2018
    Oczywiście ze mam taką zgodę wyrażoną. Co zresztą widać na fakturach.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Skutki Playa 09:14 04-04-2018
  Orange zmniejsza ilość Internetu dostępnego w pakietach rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich oraz GB. Zmiana obowiązuje od 4 kwietnia 2018 roku. Dotyczy ona pakietów dla nowych klientów oraz tych ze stażem do 1 roku. Dotychczas mieli oni dostępny pakiet 15 GB. Został on zmniejszony do 10 GB. Zmiana dotyczy pakietu za 12 zł na 7 dni i pakietu za 25 zł na 31 dni, zarówno w wersji cyklicznej, jak i jednorazowej.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:21 04-04-2018
   Zmiana dotyczy wyłącznie klientów korzystających z wersji jednorazowej, a nie cyklicznej jak napisałeś. Choć faktycznie, dotyczy tych którzy są z nami krócej niż rok. W praktyce nie obejmie większości naszych klientów korzystających z tych usług - albo są z nami dłużej niż rok, albo też korzystają z wersji cyklicznej. Cenimy tych, którzy chcą się z nami wiązać na dłużej ;-) A jeżeli chodzi o jakość sieci - są nowe dane speedtest.pl jakiś specjalnych zmian tam nie widać.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Tomasz 11:24 04-04-2018
    "Cenimy tych, którzy chcą się z nami wiązać na dłużej " - widzę dokładnie po mojej ofercie przedłużenia umowy po prawie 11 latach bycia w Orange. Nowy klient na kartę ma zdecydowanie lepsze warunki....
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 15:29 04-04-2018
     Tomasz - a co Cię tak trzyma przy tym abonamencie? Jakoś nie mogę zrozumieć brania abo w komórce, skoro nie ma żadnych "gratisów"... (a może są?...) :/
     Odpowiedz
     • komentarz
      Tomasz 15:43 04-04-2018
      Generalnie nic mnie już nie trzyma w Orange - przed chwila to ja znów zadzwoniłem i po 11 latach otrzymałem ofertę za 43 zł brutto (nolimit+10GB). Pusty śmiech mnie ogarnął....
      Odpowiedz
      • komentarz
       Łukasz 17:26 05-04-2018
       za 29,95 masz no-limit albo 45 zł opcja bez telefonu masz no-limit i 20 GB internetu w T-Mobile.Po co przepłacać tra tralala
       Odpowiedz
       • komentarz
        Piotr Domański 17:38 05-04-2018
        A za ile masz światłowód i TV? A nie poczekaj... ;-) A w temacie, o którym pisał @Tomasz. Czy masz tylko jeden plan mobilny u nas? Czy może coś jeszcze? Na jakim planie Ci zależy?
        Odpowiedz
        • komentarz
         Tomasz 18:03 05-04-2018
         Jaki światłowód? U mnie nie macie zamiaru go świadczyć, mimo ze o to Was przecież prosiłem, a z okien widzę największe centrum biznesowe w Gdańsku, ba w sąsiednim bloku jest podobno już światłowód. U mnie nie. A LTE dla mojego biznesu to jedynie opcja backupowa, a nei łącze podstawowe. Co ważne - miałem usługi internetu biznesowego w Orange od czasów SDI, ale już go oczywiście nie mam, bo oferta 10Mbit/s to śmieszna jest. A teraz interesowało mnie przedłużenie jednego biznesowego planu komórkowego z ewentualną opcją zakupu ratalnego telefonu. Ale skoro Wam nie zależy na stałych klientach - cóż zmieniam sieć. ps. wczoraj prosiłem o kontakt kogoś z DUK, ale przecież nie przesadzajmy, lepiej jest pozyskać klientów na kartę za 25zł, niż utrzymać klienta biznesowego. @Łukasz - mam ofertę z kilku sieci - im zależy na klientach.
         Odpowiedz
         • komentarz
          Piotr Domański 18:12 05-04-2018
          @Tomasz, jeżeli chodzi o światłowód, to sytuacje, o której piszesz na ogół wynikają z dwóch rzeczy. a) jeszcze gdzieś nie dotarliśmy, ale mamy plany b) nie możemy gdzieś dotrzeć z powodów administracyjnych... jak to opisywał kiedyś Wojtek w tym tekście: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/prezesie-spoldzielni-prosze-pozwol-mieszkancom-miec-swiatlowod/. Mój mail to piotr.domanski2@orange.com, zresztą kiedyś z tego co pamiętam do mnie pisałeś. Zobaczę jak wygląda u Ciebie kwestia światłowodu.
          Odpowiedz
          • komentarz
           Tomasz 18:20 05-04-2018
           Dziś mnie już nie interesuje ten światłowód. Dziś mam u Waszej konkurencji łącze 250 Mbit/s z opcją przejścia na 500 Mbit/s. Za podobne pieniądze do tego co Wy proponujecie. Szkoda mi już czasu na zabawy z Orange w tym temacie. No i na 100% nie ma problemu z administracja wspólnoty. W przyszłym tygodniu zlecam przeniesienie tego numeru komórkowego o którym tutaj piszę. W weekend jedynie musze policzyć czy zrywać umowę, czy czekać do jej końca.
           Odpowiedz
      • komentarz
       Łukasz 17:30 05-04-2018
       Telefon na abonament obojętnie jaka ta oferta w dzisiejszych czasach jest nieopłacalna
       Odpowiedz
       • komentarz
        Tomasz 18:13 05-04-2018
        Prywatnie nieopłacalne, ale biznesowo co i owszem - kwestia faktury. Ale nie oznacza to, że wezmę ofertę prawie dwukrotnie droższą i w dodatku zwiąże sie kontraktem na dwa lata. Gdybym otrzymał ofertę za 25 zł netto, a nie za 34,99 to bym pewnie w Orange został. Ale skoro Orange nie zależy.
        Odpowiedz
 • komentarz
  Alex2605 00:04 05-04-2018
  Ja pewnych rzeczy już nie rozumiem. niby sieć numer 1 w Polsce a mimo to wyprzedza was T-mobile oferując internet mobilny bez limitów danych (Bez GB i bez ograniczeń). Jak to możliwe że sieć nr 1 nie wprowadziła pierwsza non limit jeśli chodzi o internet mobilny. Inne sieci przyspieszają swój internet na różnych pasmach LTE a Orange nic sobie z tym nie robi. Nie dziwie się że ludziska uciekają z Orange nawet do t-mobile bo kto w tych czasach będzie przepłacał. Jak t-mobile oferuje internet lte w 2 opcjach do 20 mb/s za 49zł i do 60 mb/s za 59 zł i to z opcją no limit . A Orange jak miało internet mobilny z pakietem podstawowym to nadal ma, a nie wspomnę już w ofercie na kartę za doładowanie 100 zł 50 GB. Oferując teraz nowym klientom 100 zł nie załapiecie tak klientów. Orange musi zrobić naprawdę wielkie WOW żeby klienci do was wrócili. Ja na waszym miejscu wprowadził bym także LTE bez limitów taniej niż wygląda to w T-mobile żeby ludzi zachęcić, i przyspieszyć internet lte musicie, jeśli chcecie na rynku jeszcze zabłysnąć jako sieć nr 1. Jestem przykładem ponieważ sam uciekłem po 3 latach do t-mobile i to tylko ze względu na internet mobilny jaki oferuje T-Mobile. I jestem zadowolony. nie przepłacam a internet śmiga aż miło.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 17:18 05-04-2018
   Podpisuje się pod komentarzem my w T-Mobile mamy najlepiej.Orange powinno się nauczyć od nas ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:41 05-04-2018
    "To byłem ja, Jarząbek Wacław"
    Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:54 05-04-2018
   @Alex2605, dla większości klientów pakiety rzędu 250 GB na miesiąc w pełni wystarczą. W naszej ofercie jest światłowód, którego zasięg jest coraz większy i spełni wymagania nawet najbardziej wymagających. W ofercie na kartę, o której wspomniasz masz w wersji cyklicznej za 25 zł dodatkowo przynajmniej 15 GB i no-limit rozmów i SMS. Przy doładowaniu za 30 zł daje to na sam początek 30 GB na miesiąc.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Tomasz 18:09 05-04-2018
    Co ciekawe jak prosiłem o światłowód czy zwiększenie prędkości internetu DSL który miałem praktycznie od jego początku to mieliście i macie BMT. Obok światłowód już jest, ale Wasi pracownicy nie widzą klientów biznesowych w małych budynkach.... Bo i po co? ps. jakby co wielokrotnie zgłaszałem sie do Was z prośbą o inwestycje....
    Odpowiedz
 • komentarz
  Tomasz 08:47 09-04-2018
  Na koniec - pomijając wyciskaczy oferty Love to firma Orange utraci wieloletniego klienta bo nie potrafi zejść z ceny telefonu 4zł miesięcznie. Cóż - jak dla mnie to żenada, mając na uwadze staż kliencki. Przecież oczywiste, jest ze za miesiąc i tak obniżycie cenę tego modelu, ale .... będę już w konkurencji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 19:17 09-04-2018
  Macie najwięcej odejść tylko pogratulować a pomysł z reklamacjami tez fajny będziecie mieć jeszcze więcej odejść to nie będzie sieć numer 1 ale będzie sieć numer 3
  Odpowiedz
  • komentarz
   Tomasz 19:40 09-04-2018
   Aż żenujące, ale sprawa rozbiła sie aż o 4 zł miesięcznie w cenie telefonu. Orange "straciłby" 96 zł netto na telefonie, a tak straci wieloletniego, rzetelnego klienta. Przez prawie 11 lat nigdy nie miałem dnia spóźnienia w opłacaniu faktur. Ale takich klientów sie przecież nie ceni.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Miłozs 21:14 09-04-2018
  Cały ja! www.instagram.com/p/BhXGRZvneCq/?hl=pl
  Odpowiedz
 • komentarz
  Luizuska 23:58 09-04-2018
  https://pbs.twimg.com/profile_images/983459783280906240/Zb93He0n.jpg
  Odpowiedz

;

Inne

Wszystkiego najlepszego! (10)

Wojtek Jabczyński

30 marca 2018

Wszystkiego najlepszego!
10

Zespół biura prasowego i bloga Orange Polska życzy Wam szczęśliwych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

Udostępnij: Wszystkiego najlepszego!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Matt55 12:30 30-03-2018
  Wzajemnie! Świętujcie, odpoczywajcie i ładujcie akumulatory pozytywną energią. Wesołych Świąt! =]
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 13:13 30-03-2018
  Dzięki i wzajemnie wesołych świąt :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 13:40 30-03-2018
  Wzajemnie dla wszystkich - Spokojnych ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 18:22 30-03-2018
  Zdróweczka przede wszystkim :) Wesołych Świąt!
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:27 30-03-2018
  Wzajemnie zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 22:52 30-03-2018
  Wzajemnie, radosnych Świąt Wielkiej Nocy! Niech będą spędzone w gronie rodziny lub przyjaciół, którym na co dzień nie możemy poświęcić tyle czasu ile byśmy chcieli / ile potrzebują - niech w Święta komputery pozostaną wyłączone :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  jvc.6 13:04 31-03-2018
  Zdrówka miłości i spokoju.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek87 18:46 31-03-2018
  Całemu zespołowi bloga,jak również wszystkim czytelnikom oraz komentującym Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 12:26 01-04-2018
  Wesołych, Wesołych! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aga 23:01 09-04-2018
  Dziękuję
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej