Oferta

Najtańsze połączenia w Orange dla Firm

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 maja 2009
Najtańsze połączenia w Orange dla Firm

UKE zrobił analizę cen usług telefonii mobilnej i kosztów korzystania z komórki w Polsce na tle innych krajów UE. W analizie wzięto pod uwagę podstawowe (bez promocji) ceny połączeń głosowych, wiadomości sms, mms oraz transmisji danych oferowanych przez polskich operatorów. Większość mediów i użytkowników skupiło się komentowaniu cen dla klientów indywidualnych. A jak wygląda oferta dla biznesu? Okazuje się, że Orange oferuje najniższe stawki za połączenia. Dodatkowo dajemy najniższą cenę za transmisję danych i jesteśmy zaraz za Play w kosztach sms oraz mms. Pełny raport znajdziecie na stronie www.uke.gov.pl w części poświęconej regulacjom.

tp-03.gif

tp-01.gif

tp-02.gif


Oferta

Blokada sms i jak schodzą promocje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2009
Blokada sms i jak schodzą promocje

Dziś rozsypał się worek z newsami :-) Wielu z Was postulowało, aby była możliwość włączenia blokady powiadomień o kosztach połączeń. Od dziś jest to możliwe. Dotyczy to zarówno powiadomień o kosztach rozmowy realizowanej ze środków z konta głównego, jak i konta promocyjnego. Aby aktywować blokadę wystarczy wysłać sms treści AKT pod numer 530 (koszt 20 gr). Powrót to sms o treści DEAKT pod numer 530 (koszt 20 gr). Kolejną nowością jest to, że środki z konta promocyjnego można wykorzystać na sms, mms, połączenia w Orange i na stacjonarne oraz na transfer danych. Modyfikacja łączy się ze wszystkimi obecnymi promocjami, w których użytkownicy otrzymują bonus na konto promocyjne tj.: „Masz za Staż”, „Doładowanie konta z Telefonu z Rachunkiem”, starter „20% extra”, starter„50% extra”, starter „13 za 5 zł”, oferta „Nowe Orange Go, Orange POP i Orange Music na kartę przez Internet”, „10% więcej”, promocjami doładowań realizowanymi poprzez wysłanie sms z 14-cyfrowym kodem doładowującym na numery 860, 870, 880, a także inne starsze promocje przyznające środki na konto promocyjne. Stan i ważność środków na koncie promocyjnym można sprawdzić pod bezpłatnym numerem *500, wysyłając sms o treści ILE pod nr 1555 oraz logując się na www.orange.pl.


Oferta

39 i pół za mobilny internet

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 kwietnia 2009
39 i pół za mobilny internet

Od jutra ruszamy z nową ofertą mobilnego dostępu do Internetu. Główne zalety - będzie taniej, a ponadto krótkie 12 miesięczne umowy lojalnościowe. Według mnie Orange Free 39 i pół oraz Business Everywhere Mini będą teraz najatrakcyjniejszymi na rynku ofertami mobilnego netu dla wszystkich, którzy chcą przede wszystkich korzystać z netu, aby odbierać pocztę, czy przeglądać strony. W OF za 39,50 zł miesięcznie dostajemy szybki dostęp maks. 7,2 Mbps z limitem 0,5 GB. Usługę można będzie kupić wraz z modemem USB ZTEMF 636 wyposażonym w kartę pamięci 2 GB. Z oferty mogą skorzystać także klienci Orange posiadający ofertę abonamentową. Dzięki czemu zyskują możliwość taniego korzystania z netu w komórce. Wystarczy, że włączą usługę sms-em o treści „AKT  39,5” wysłanym na numer 1111. 

Scroll to Top