Oferta

Naprawimy twój smartfon za 15,99 zł/mc

Marta Krajewska Marta Krajewska
22 lutego 2019
Naprawimy twój smartfon za 15,99 zł/mc

Czy wiecie, że najczęstszą przyczyną oddawania telefonów do naprawy jest uszkodzenie wyświetlacza?  Dotyczy to aż 76 proc. serwisowanych przez nas urządzeń.

Wyświetlacz jest kluczowym elementem dla działania całego telefonu. Jego uszkodzenie często wiąże się z naruszeniem innych części w telefonie. Wiem, że w przypadku rozległych uszkodzeń, które wymagały kosztownej naprawy, nasza standardowa usługa Orange Smart Care bywała niewystarczająca. Dlatego teraz proponujemy wam rozszerzoną wersję Orange Smart Care Premium, która obejmuje naprawę wszystkich uszkodzeń mechanicznych, niezależnie od przyczyny ich powstania, w tym także całościowe usuwanie skutków zalania wodą, bez limitu kwotowego i żadnych dopłat.

Co jeszcze oferuje Orange Smart Care Premium?

 • W ciągu roku w ramach usługi możecie wykonać jedną taką naprawę, bez jakichkolwiek dopłat,
 • Jeśli naprawa okaże się niemożliwa, telefon zostanie wymieniony na nowy,
 • Na czas naprawy otrzymacie telefon zastępczy,
 • Kurier bezpłatnie odbierze od was telefon i dostarczy po naprawie,
 • Możecie monitorować status naprawy,
 • Otrzymacie bezpłatną aplikację diagnozującą stan telefonu.

Koszt usługi to 15,99 PLN miesięcznie, a pierwszy miesiąc dajemy Wam za 0 zł.  Orange Smart Care Premium możecie kupić podczas podpisywania lub przedłużania umowy abonamentowej w Orange. Kwota doliczana jest do faktury. W każdej chwili możecie także zrezygnować w usługi.

Na stronie znajdziecie najważniejsze informacje o usłudze, regulamin oraz prosty formularz zgłoszenia uszkodzenia: Smart Care Premium. Zobaczcie najważniejsze korzyści Smart Care Premium.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 12:58 22-02-2019

Całkiem niezłe warunki. Mhm…..szkoda że dla klientów na kartę nie ma takiej oferty.

Odpowiedz
  Łukasz
  Łukasz 13:36 22-02-2019

  No właśnie o tym samym pomyślałem usługa na kartę fajnie by było 😉

  Odpowiedz
   Piotrekk85
   Piotrekk85 16:50 22-02-2019

   Ależ jest ?

   Odpowiedz
    Mike
    Mike 04:42 14-03-2019

    Hmm… Piotrek, czy aby na pewno? Na stronie usługi Smart Care widać tylko informację o możliwości skorzystania z tej usługi „podczas podpisywania umowy na abonament komórkowy”.

    Odpowiedz
emitelek
emitelek 19:11 22-02-2019

A po kiego kija taka usługa??? Mając jakiś tam smartfon rozumie się, że szkło H9 każdy chyba ma? A koszt nieporównywalny…

Odpowiedz
  Grosznik
  Grosznik 10:26 26-02-2019

  Otóż nie, nie każdy ma i nie każdy chce mieć. Dla mnie szpeci ono telefon.

  Odpowiedz
Astis
Astis 17:38 03-03-2019

Super propozycja…w końcu bez ściemy i odmowy realizacji ubezpieczenia… brawo !

Odpowiedz

Bezpieczeństwo

Internet Rzeczy – wraca (nie)Bezpieczna Sieć!

Michał Rosiak Michał Rosiak
21 lutego 2019
Internet Rzeczy – wraca (nie)Bezpieczna Sieć!

Stęskniliście się trochę za filmowym cyklem bezpieczniackim nieregularników? Właśnie zdałem sobie sprawę, że od ostatniego minął prawie rok, więc chyba tym razem z tą nieregularnością trochę przesadziłem. Inna sprawa, że długo zastanawiałem się nad tematem, aż w końcu jakoś tak... sam mi wpadł.

(nie)Bezpieczny Internet Rzeczy?

5 miliardów w 2014 roku, 20 miliardów prognozowanych na 2020 - tyle urządzeń Internetu Rzeczy (Internet of Things, IoT) można (będzie) znaleźć w sieci. Zastanówmy się, czy każde z nich będzie odpowiednio zabezpieczone...

Oczywiście, że nie! Myślenie w ten sposób zakrawałoby na naiwność. Konieczność dbanie o bezpieczeństwo niesienie za sobą konieczność zainwestowania pieniędzy i - w zasadzie nie wiadomo, co ważniejsze/trudniejsze do osiągnięcia - czasu. Nie każdemu się to najzwyczajniej w świecie opłaca.

Pytanie, czy w takim razie warto korzystać z urządzeń IoT... cóż, jest retoryczne. Oczywiście, że tak, nie ma wątpliwości, że zdobycze technologii pomagają nam w życie i dobrowolna rezygnacja z nich to zagranie na poziomie powrotu do wozów zaprzężonych w konie. Co jednak zrobić, by uniknąć ryzyka związanego z bezpieczeństwem? Na co uważać? Tego dowiecie się w filmie.

Komentarze


Rozrywka

Oscary 2019 w oknie otwartym CANAL+ dla wszystkich klientów Orange TV

Kasia Barys Kasia Barys
21 lutego 2019
Oscary 2019 w oknie otwartym CANAL+ dla wszystkich klientów Orange TV

Nagrody Akademii Filmowej, znane powszechnie pod nazwą Oscary, uznawane są za najbardziej prestiżową nagrodę filmową. Akademicy wielokrotnie zlekceważyli niejeden wybitny film przyznając nagrodę takiemu, o którym dziś niewielu pamięta. Pomimo tego żadna inna nagroda nie wzbudza tak wielkiego zainteresowania branży filmowej i publiczności na całym świecie. Jak będzie tym razem? Po raz pierwszy gala nie będzie miała prowadzącego i została skrócona. Kto otrzyma tegoroczną statuetkę? Jak pięknie gwiazdy będą prezentować się na czerwonym dywanie?

Gala na żywo i studio w CANAL+

Dla fanów filmów proponujemy już w sobotę 23 lutego br. o godzinie 23:30 dokument "Zawierucha w Hollywood". Aktor Rafał Zawierucha zrobi niezłe zamieszanie w Los Angeles. Odgrywający w najnowszym filmie  Quentina Tarantino, rolę Romana Polańskiego porozmawia z twórcami oscarowych filmów takich jak "La La Land", "Forrest Gump", "Żądło" czy "Whiplash". Wszystkim zada pytania o największe tajemnice Amerykańskiej Akademii Filmowej. Na co patrzy i co widzi Akademia w nominowanych filmach? Czy film broni się sam czy potrzebuje reklamy? Co dominuje - polityka czy sztuka?

A zaraz po dokumencie, dokładnie po północy 24 lutego o godzinie 00:30 Oscary 2019, podczas których relacja na żywo z „czerwonego dywanu” a około godziny 2:00 gala oscarowa wraz ze studio CANAL+. Czy Paweł Pawlikowski otrzyma nagrodę dla najlepszego reżysera za film „Zimna Wojna”? A może autor zdjęć do tego filmu Łukasz Żal? Trzymajcie kciuki. Dla tych, którzy nie wytrzymają do rana w poniedziałek 25 lutego o godz. 21:00 proponujemy skrót gali oscarowej.

Materiały z gali oskarowej do obejrzenia w oknie otwartym CANAL+ dla wszystkich klientów Orange TV.

Komentarze

Scroll to Top