Odpowiedzialny biznes

Nawałka na rocznicę, nadzieja na początek

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
28 października 2013
Nawałka na rocznicę, nadzieja na początek

Boniek siedzi rok na fotelu prezesa PZPN i jako prezent na rocznicę zafundował sobie i oczywiście nam na selekcjonera Adama Nawałkę. Złośliwi mówią, że prezent to kryzysowy i oszczędny, bo trener Górnika Zabrze zarobi ponoć tylko 80 tysięcy złotych, a zagraniczny pewnie chciałby kilka razy więcej.

Zadanie nowy selekcjoner ma jedno  - awansować do Euro 2016. Na razie ma 10 miesięcy spokoju bo pierwsze mecze o punkty białoczerwoni zagrają we wrześniu 2014. Później będzie pod górkę bo losowani z czwartego koszyka możemy mieć grupę tak silną, jak silnej jeszcze nie mieliśmy. Trzeba więc się solidnie przygotować. Jest rok, ale meczów towarzyskich w tym czasie tylko sześć do ośmiu. Więc okazji do poznania zawodników i przećwiczenia różnych wariantów tak dużo wcale nie ma.

Wybór selekcjonera dziś nie wzbudził specjalnych zachwytów wśród kibiców, ale też sprzeciwów i jakiejś poważniejszej krytyki  też nie było. Jest to bowiem od lat postać znana w środowisku piłkarskim, zarówno jako zawodnik, jak i trener, ale też człowiek potrafiący dążyć do celu.

Efektu „wow” na pewno nie było, co nie oznacza, że nie będzie. Bez względu na dzisiejsze odczucia selecjonera zweryfikuje jedno – wyniki. To autorski wybór Zbigniewa Bońka, który kończy pierwszy rok na fotelu prezesa właśnie bez wyników sportowych na miarę aspiracji polskich kibiców. Dotąd mógł się bronić, że trenera oddziedziczył po ekipie Grzegorza Lato. Dziś to jego wybór i jego odpowiedzialność. Czy postąpił słusznie zobaczymy jednak dopiero za dwa lata.

Zarówno dla krytyków, jak i entuzjastów tego wyboru tylko jedno zdanie. Nowy trener to nowa nadzieja i tą nadzieją dziś żyje, że Nawałka nie tylko wie co chce osiągnąć, ale też wie z kim i jak to zrobić


Odpowiedzialny biznes

Nakręć z nami klip

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
25 października 2013
Nakręć z nami klip

Najbliższa sobota będzie szczególnym dniem dla osób zakochanym w sportowej rywalizacji. Podczas Narodowego Dnia Sportu swoich sił spróbują ludzie, którzy bez dobrowolnego wysiłku nie wyobrażają sobie życia, choć nie zawsze poświęcają mu tyle czasu, ile by chcieli. Jeśli wśród nich jesteś i Ty, mamy dla ciebie ciekawą propozycję!

Czekamy na wszystkie filmiki z sobotnich zmagań - nieważne, czy nagrane profesjonalną kamerą czy zwykłym telefonem. Nie interesuje nas także, czy jesteś w swoim sporcie mistrzem czy masz spore braki - chodzi o fajną zabawę. My z dostarczonych materiałów stworzymy jeden wideoklip, który będzie dla was fajną pamiątką, a dla innych zachętą do aktywnego spędzania czasu.

Jak to zrobić? To banalnie proste. POD TYM LINKIEM znajdziecie formularz naszego projektu "donOs", gdzie od niedawna dostajemy od was różnego rodzaju filmiki. Materiały z Narodowego Dnia Sportu wysyłacie dokładnie w ten sam sposób. Żeby przesłać swój materiał skorzystajcie z opcji "dodaj plik wideo” (max. waga pliku 100 MB). Nie wymaga to wiele czasu ani fachowiej wiedzy; wymaga jedynie odrobiny chęci. Resztą już zajmiemy się my.

Obchody Narodowego Dnia Sportu odbędą się w wielu miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Ambasadorami akcji zostali byli wybitni sportowcy, z Andrzejem Supronem, Marcinem Żewłakowem, Mariuszem Czerkawskim oraz Iwoną Guzowską na czele.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie narodowydziensportu.pl.


Oferta

iPhone 5S i 5C w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 października 2013
iPhone 5S i 5C w Orange

Zgodnie z zapowiedziamy od dzisiaj mamy w Orange najnowszego iPhone`a 5S i 5C. Dla fanów Apple to kolejny ważny dzień i jak zwykle będzie gorąco na forach. Czy tego chcemy, czy nie smartfon Apple stał się punktem odniesienia dla całego rynku i budzi największe emocje. Nowy model możecie kupić w ofertach dla klientów indywidualnych i firm. Przypomnę, że użytkownicy iPhone 5S i 5C mogą korzystać m.in. z szybkiego mobilnego internetu HSPA +DC, a w przyszłości także z technologii LTE, dostępnej już komercyjnie na kilkudziesięciu stacjach w Warszawie.

fa0f3c439deab2e86c1f0da97e85f3754ad

 

Scroll to Top