;

Oferta

Nawet 5600 GB na rok w Orange na kartę (5)

Beata Giska

25 kwietnia 2024

Nawet 5600 GB na rok w Orange na kartę
5

Wszyscy klienci Orange na kartę mogą zgarnąć największą ilość gratisowych GB na rynku, a nowi użytkownicy na powitanie dostaną także pakiet: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 0 zł na pierwszy miesiąc.

Od dziś wystartowaliśmy z kolejnymi promocjami. Nowi klienci mogą otrzymać: „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu za 0 zł na pierwszy miesiąc + ekstra 5400 GB przez rok”. 

Co zawiera promocja?

 • Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 25 GB na 31 dni za darmo.
 • 5400 GB – 450 GB przez 12 miesięcy, za darmo.

Jak ją włączyć?

Promocja aktywuje się automatycznie po wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści START na 814. Po miesiącu darmowego korzystania z usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 25 GB” nastąpi próba jej odnowienia – w pełnej cenie 35 zł miesięcznie. Reaktywacja nastąpi pod warunkiem, że są środki na koncie głównym.

Dla kogo?

Dla wszystkich nowych użytkowników Orange na kartę (aktywowanych w dniach 20 kwietnia – 15 września 2024), którzy włączą promocję w czasie jej trwania. Wyjątkiem są użytkownicy taryf Zawsze bez limitu, Orange IoT na kartę oraz usługi „Ekstra Numer”.

Promocja dla obecnych klientów

Mamy też coś dla stałych klientów:  „5400 GB ekstra przez rok w Orange na kartę” 

Co zawiera promocja?

 • 5400 GB – 450 GB przez 12 miesięcy za darmo.

Jak ją włączyć?

Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści 5400GB pod numer 811 lub zrobić to w aplikacji Mój Orange. Po tym kroku trzeba aktywować usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Usługę Bez limitu z pakietem 25 GB można łatwo włączyć:

 • W wersji na próbę za 15 zł SMS-em o treści START CYKL pod nr 813 (z takiej wersji można skorzystać tylko raz).
 • W wersji standardowej za 35 zł:
  • SMS-em o treści AKT35 CYKL pod numer 630,
  • kodem USSD *101*2*35#,
  • w aplikacji Mój Orange.

Pierwsza paczka 450 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne przy odnowieniu usługi. Jeżeli macie już aktywną usługę i wyślecie SMS-a rejestracyjnego do promocji (czyli inna kolejność niż opisane powyżej), to pierwsza paczka 450 GB zostanie przyznana od razu a następne przy odnowieniu usługi.

Czas trwania obu promocji: 24 kwietnia – 15 września 2024 r. Szczegóły dostępne tutaj.

Dodatkowe 200 GB za zgody marketingowe

5400 GB ekstra przez rok można łączyć z istniejącym bonusem za zgody marketingowe, w ramach którego może dostać 200 GB ważne 31 dni. W tym celu należy wysłać SMS o treści TAK pod 80290.

Łącznie klienci mogą otrzymać 5600 GB ekstra przez rok, co w danej chwili jest największą wartością GB, jaką oferują na rynku operatorzy.

Uwaga. Od niedawna nasze startery pojawiły się też w sklepach sieci Żabka. Jeżeli ktoś kupił taki produkt już wcześniej – od dziś może aktywować promocje.

Udostępnij: Nawet 5600 GB na rok w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Łukasz 13:29 25-04-2024
  To cos dla mnie oferta :) ja stały klient od wielu wielu lat i chetnie to właczę :) co do tego drugiego opisu to mi nie działa wysle sms ale nie dajecie mi tych 200 GB nie wiem czemu tak sie to dzieje ...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 13:33 25-04-2024
  Oczywiście wszystkie uzbierane GB z innych pakietów pozostają sumowane na koncie GB nic nie przepada to jest najlepsza oferta na rynku i tylko w sieci Orange :-D
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 12:13 27-04-2024
   Ja jednak wolę swoje, siódemki ze starej wersji OFnK.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:25 30-04-2024
  Fajna promocja 💪💪💪
  Odpowiedz
 • komentarz
  przemek 22:48 09-05-2024
  Kolejny powód, aby nie przedłużać umowy na abonament. Zero korzyści. Płacimy wiecej, dostajemy mniej.Na szczęście w tym roku kończy mi się umowa, przejdę na kartę, bo abonament jest nieopłacalny.
  Odpowiedz

;

Oferta

Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć (2)

Kasia Barys

24 kwietnia 2024

Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć
2

W Orange Flex możecie już aktywować subskrypcję roczną, która ma wiele korzyści. Poniżej zebraliśmy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym rozwiązaniu.

Dla przypomnienia: subskrypcja roczna jest dostępna w Planie 45 GB i daje Wam 12 miesięcy usługi w cenie 10. Płacicie raz, co oznacza, że efektywna cena za miesiąc to 29,17 zł.

Dla kogo jest oferta?

Subskrypcję roczną stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o klientach, którzy cenią Orange Flex, chcą być z nami na dłuższy czas i nie korzystają z możliwości częstej zmiany Planu. Elastyczność jest jednym z największych atutów Flexa, ale widzimy też, że nie każdy potrzebuje jej w takim samym stopniu. Jeśli więc pasuje Wam Plan 45 GB i zamierzacie korzystać z niego dłużej, to teraz macie okazję płacić mniej.

Plan roczny 45 GB będzie też dobrym rozwiązaniem dla tych z Was, którzy wolą zapłacić większą kwotę jednorazowo, by zaoszczędzić. Zyskujecie 12 miesięcy w cenie 10 – czyli zamiast 420 zł płacicie 350 zł. Zdajemy sobie sprawę, że ten model nie jest jeszcze popularny w usługach telekomunikacyjnych – klienci są przyzwyczajeni do comiesięcznych płatności za abonament lub cyklicznych doładowań. W Orange Flex postanowiliśmy jednak przetrzeć szlaki, bo wierzymy, że dla dużej grupy klientów takie rozwiązanie będzie korzystne.

Jak aktywować subskrypcję roczną?

Plan roczny można wybrać na etapie przenoszenia numeru do Flexa (lub zamawiania nowego), w momencie zmiany Planu albo reaktywacji po okresie niekorzystania z usługi. Użytkownik z aktywnym Planem Flex może wybrać subskrypcję roczną w każdym dniu bieżącego okresu rozliczeniowego (nie później niż 24 h przed zakończeniem), natomiast zmiana Planu na roczny nastąpi wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

Kiedy i jak płacicie za usługę?

Opłata 350 zł za rok jest pobierana z góry. Co istotne – Plan roczny nie będzie się odnawiał automatycznie po 12 miesiącach. Użytkownik będzie mógł zdecydować, z jakim Planem chce kontynuować korzystanie z Orange Flex: z kolejnym rocznym czy z miesięcznym.

Jak to działa i kiedy będą odnawiać się GB?

Zakup subskrypcji rocznej w Orange Flex daje użytkownikowi 12 miesięcy (12 okresów rozliczeniowych) korzystania z usługi. Paczka 45 GB będzie się odnawiać na takiej samej zasadzie jak przy subskrypcji miesięcznej – co okres rozliczeniowy. Użytkownik nie dostaje od razu wszystkich GB na rok. Niewykorzystane w jednym okresie rozliczeniowym GB jak zawsze trafią do Sejfu GB. W subskrypcji rocznej można też korzystać z różnych promocji, które ogłaszamy w Orange Flex, a także przyjmować i wysyłać GB w ramach usługi Przekaż GB.

Co jeśli będziecie chcieli zmienić Plan lub wcześniej zrezygnować z subskrypcji rocznej?

Wybierając subskrypcję roczną, musicie się liczyć z tym, że rezygnujecie z możliwości zmiany lub zawieszenia Planu w najbliższych 12 miesiącach. Dlatego osobom, którym zależy na możliwości elastycznej zmiany, polecamy dotychczasowy model subskrypcji miesięcznej.

Czy można kupić subskrypcję roczną dla numerów dodatkowych?

Tak, subskrypcja roczna jest dostępna zarówno dla użytkowników mających we Flexie jeden (swój) numer, jak i dla zarządzających innymi numerami oraz dla numerów dodatkowych. Roczny Plan można wybrać również w ofercie Orange Flex dla Firm. Ta opcja dotyczy tylko Planu 45 GB.

Czy subskrypcja roczna będzie dostępna również w innych Planach?

W najbliższym czasie subskrypcję roczną będzie można wybrać tylko dla Planu 45 GB. Plan roczny z jednorazową płatnością to nowe rozwiązanie w usługach telekomunikacyjnych, więc na razie chcemy sprawdzić, jak Wam się spodoba. Nie pracujemy nad taką ofertą dla Planów 80 GB i 150 GB ani dla Planu 0 GB dostępnego dla numerów dodatkowych. Nie wykluczamy tego jednak w przyszłości.

Co z UNLMTD przy subskrypcji rocznej? Na jakich zasadach będzie można korzystać z pakietu?

Pakiet nielimitowanego internetu UNLMTD na 7 lub 30 dni można włączyć w dowolnym momencie – tak samo jak w subskrypcji miesięcznej.

Udostępnij: Subskrypcja roczna w Orange Flex – co warto wiedzieć
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  flex user 08:30 25-04-2024
  Dobrze mieć wybór, jednak ta oferta stoi w sprzeczności z nazwą marki. Na rok betonuje usługi użytkownika. Przydałaby się możliwość przejścia na wyższe pakiety za dopłatą różnicy. Według informacji zawartych na stronie Flex.orange.pl conajmniej od grudnia 2022 trwają prace nad SMS over WiFi. Kiedy ta usług zostanie uruchomiona?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 08:39 25-04-2024
  Dobra opcja dla tych którzy maja pokazna gotówkę na koncie i nie wiedzą co z nią zrobić...
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Dobre praktyki ESG z Orange (0)

Monika Kulik

23 kwietnia 2024

Dobre praktyki ESG z Orange
0

Od 22 lat Forum Odpowiedzialnego Biznesu publikuje raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Opisuje w nim najlepsze projekty ESG polskich firm. W tym roku w zestawieniu jest aż 1046 dobrych praktyk zrealizowanych przez 266 firm.

Projekty z Orange były obecne w każdym z dotychczasowych raportów. W sumie, na potrzeby raportu, opisaliśmy aż 129 naszych projektów. W pierwszych publikacjach występowaliśmy jeszcze jako Telekomunikacja Polska. Opowiadaliśmy wtedy o pierwszym w firmie kodeksie etycznym, programie Telefon do Mamy czy edukacji z internetem.

W tym roku dołożyliśmy pięć nowych, dobrych praktyk:

Prawa i podmiotowość dziecka

Inicjatywa powstała, aby podnosić świadomość na temat praw dziecka w obliczu wyzwań cyfrowych. Fundacja Orange włączyła się w propagowanie tworzenia standardów ochrony dzieci. Wydała „Dojrzeć do praw. Raport z monitoringu praw i podmiotowości dziecka w Polsce w dobie społeczeństwa informacyjnego”. Ta publikacja zawiera m.in. wyniki badań jakościowych prowadzonych przez ośrodek badawczo-projektowy „Ciekawość” z młodzieżą w wieku 11-17 lat. Fundacja Orange wsparła też wydanie książki Magdy Bigaj – prezeski Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa „Wychowanie przy ekranie”. Serio polecam. Fundacja wycofała się też z publikowania wizerunków dzieci w sposób możliwy do ich zidentyfikowania. Chodzi tu o to, aby wzmocnić dyskusję o prawach dziecka do prywatności w sieci. Zarówno Orange Polska, jak i Fundacja wzięły też udział w opracowaniu Karty Praw Dziecka w Biznesie.

#BurzaMózgów

Program #BurzaMózgów Fundacji Orange to kurs online dla nauczycieli szkół podstawowych na temat sztucznej inteligencji i jej wpływu na społeczeństwo. Poszerza on świadomość uczestników na temat zjawisk i mechanizmów AI, które działają, kiedy korzysta się z internetu i usług cyfrowych. Odpowiada tez na liczne pytania związane z rozwojem technologii i jej wpływem na ludzi od strony społecznej i etycznej. Nauczyciele mogą też korzystać z materiałów do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą w szkołach. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Lofi Robot. W 2023 roku kurs ukończyło już 227 nauczycieli.

Inkluzywne przywództwo

W strategii Orange przyjęliśmy cele w zakresie różnorodności i zmiany modelu przywództwa na bardziej inkluzywny. Realizujemy je m.in. poprzez szkolenia o budowaniu kultury włączającej. Uczestniczyło w nich już 226 naszych menedżerów i menedżerek. Wszystkich uczestników zaprosiliśmy też do autodiagnozy. W efekcie każdy, kto wziął udział w szkoleniu, otrzymał indywidualny raport z oceną stylu przywództwa pod kątem kultury inkluzywnej, spersonalizowane wskazówki rozwojowe i podpowiedzi, jak radzić sobie w zarządzaniu różnorodnym zespołem. 50 kluczowych menedżerów i menedżerek zaprosiliśmy także na warsztaty. Ich efektem było rozpoczęcie w naszej firmie wielu nowych inicjatyw, np. związanych ze wsparciem dla społeczności pracowników LGBTQ+, czy dla osób neuroróżnorodnych.

„Bądź sobą”

Inicjatywa „Bądź sobą” w Orange to sieć pracownicza, która promuje wsparcie i integrację pracowników LGBTQ+. Firma stworzyła platformę współpracy i wymiany doświadczeń dla społeczności LGBTQ+. Wpisuje się to w naszą szeroko rozumianą politykę różnorodności i inkluzywności. Działania sieci obejmowały spotkania zainteresowanych pracowników Orange Polska, spotkania z siecią w Grupie Orange i współpracę z międzyfirmową inicjatywą LGBTQ+ Network of Networks. Aktywność sieci obejmowała edukację, budowanie świadomości, szacunku i tolerancji dla różnorodności wśród wszystkich pracowników i tworzenie przyjaznego środowiska pracy.

Program RE

Orange Polska zebrał wszystkie działania gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) telefonów komórkowych pod wspólnym szyldem Programu RE. Postała w ten sposób platforma komunikacyjna, na której uczymy konsumentów, jak i dlaczego warto przedłużać życie urządzeń. Aspekt edukacyjny powiązaliśmy z naszą ofertą. Proponujemy klientom m.in. odkup smartfonów. Sprzedajemy też urządzenia po profesjonalnej odnowie w korzystnych cenach i akcesoria z materiałów biodegradowalnych, które ułatwiają dbanie o smartfona. W ramach naszej Ochrony Smartfona gwarantujemy jego bezproblemową naprawę w razie usterki. Dbamy też o regenerację modemów i dekoderów telewizyjnych. Przez naszą własną linię odnowy tych urządzeń przechodzi rocznie około pół miliona modemów i dekoderów.

W raporcie znajdziecie też 1041 praktyk z innych firm. A jeśli szukacie więcej inspiracji do działań ESG, to zapraszamy Was na stronę Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W bazie internetowej FOB znajdziecie ponad 9600 dobrych praktyk ESG z lat poprzednich.

Udostępnij: Dobre praktyki ESG z Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej