Oferta

Nawigacja Orange w mixie i na kartę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 czerwca 2011
Nawigacja Orange w mixie i na kartę

Nawigacja Orange w telefonie to rzecz cenna, czego doświadczyłem już niejednokrotnie. Dotychczas mieliśmy ją tylko w ofercie abonamentowej. Teraz rozszerzamy na mix i prepaid. Przygotowaliśmy cztery pakiety, z różnymi ważnościami licencji.

Nawigacja Orange Pakiet 7 dni Pakiet 30 dniodnawialny Pakiet 12 miesięcy Pakiet 24 miesiące
Cena z VAT  10,07 zł  25,19 zł  150,68 zł  245,99 zł

Usługę możecie włączyć wysyłając SMS-a pod numer 6284 (cena, jak za zwykłego SMS-a, zgodna z Waszą taryfą): pakiet 7 dni -treść SMS-a - NF7; pakiet 30 dni odnawialny - NFABO; pakiet 12 miesięcy - NF12; pakiet 24 miesięcy - NF24. Sprawdzenie ważności licencji to SMS "ILE” pod numer 6284. Możecie też przenieść licencję na inny telefon: SMS o treści NFTEL na 6284. Pamiętajcie, że musicie mieć środki na koncie głównym, aby włączyć usługę lub przedłużyc ważność licencji. Listę telefonów, na których działa Nawigacja Orange, znajdziecie pod adresem www.orange.pl/gps Pierwsza aktywacja pakietu na 30 dni jest bezpłatna.


Odpowiedzialny biznes

Polska – Francja: konkurs

Marek Wajda Marek Wajda
01 czerwca 2011
Polska – Francja: konkurs

Już 9 czerwca w Warszawie odbędzie się mecz Polska – Francja. Wierzę, że podobnie jak w dotychczasowych meczach obu drużyn emocji nie zabraknie. Mi oczywiście najbardziej utkwił w pamięci mecz z Mistrzostw Świata w Hiszpanii w 1982 r, (a zwłaszcza cudowny strzał z wolnego Kupcewicza) kiedy to wygraliśmy 3:2 i zdobyliśmy III miejsce.

Generalnie mamy szczęście do meczów z Francją. Na 16. do tej pory rozegranych wygraliśmy 7 razy, 5 razy zremisowaliśmy a tylko 4 przegraliśmy.

Ostatni raz graliśmy z Francją … no właśnie ; ) O tym w naszym konkursie. Odpowiedz na 3 proste pytania i zobacz na żywo na ten mecz! Nagrodzimy cztery pierwsze osoby, które w komentarzu podadzą prawidłowe odpowiedzi.

1. Kiedy ostatni raz graliśmy z Francją i jaki był wynik?

2. Kto jest największym udziałowcem TP i ile ma procent akcji?

3. Ile razy drużyna Francji zdobyła Mistrzostwo Świata i Europy?

Warunkiem jest również przesłanie na mój mail (marek.wajda@telekomunikacja.pl) pełnego imienia i nazwiska oraz numeru PESEL (zgodnie z wymogami PZPN).

Rozstrzygnięcie po godz. 15. Powodzenia!


Oferta

Szybka promocja na Dzień Dziecka

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 czerwca 2011
Szybka promocja na Dzień Dziecka

Wiadomość dla łowców szybkich bonusów. Z okazji Dnia Dziecka odpaliliśmy jednodniową promocję na www.doladowania.orange.pl Każdy w Was, kto dzisiaj do północy doładuje konto za 40 zł dostanie 40 proc. ekstra z ważnością 14 dni.

dzień dziecka

Scroll to Top