Oferta

Neostrada Fiber w Lesznie i Wrocławiu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 czerwca 2011
Neostrada Fiber w Lesznie i Wrocławiu

Dziś i jutro promuję Neostradę Fiber w Lesznie i Wrocławiu. Lubię od czasu do czasu wybrać się w Polskę, zwłaszcza z dobrą nowiną. Obydwa miasta wybraliśmy do pierwszego etapu świadczenia superszybkiego netu i teraz będziemy przekonywać do niego klientów. Jak zapowiadaliśmy nasza usługa może śmiało konkurować z kablówkami. Wczoraj UKE opublikowało porównanie ofert, w którym wylicza, że Neostrada Fiber jest jedną z najkorzystniejszych cenowo propozycji. Szczegóły znajdziecie tutaj. Dla tych, co czekają na kolejne informacje o pakietach tv, nad którymi pracujemy z TVN, mogę powiedzieć, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ofertę ogłosimy w przyszłym tygodniu.


Odpowiedzialny biznes

Pechowy czy dziwny tenis?

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
02 czerwca 2011
Pechowy czy dziwny tenis?

Francuzi mają pecha. Turniej Rolanda Garrosa dla graczy znad Sekwany kończy się na ćwierćfinałach. "Adieu" powiedział Roger Federer Gaelowi Monfilsowi, wcześniej "Adieu" Soderling powiedział Simonsowi. Perełką, na którą liczą pozostaje Marion Bartoli. Zakwalifikowała się do półfianłu.

Polacy też mają pecha. Agnieszka Radwańska Paryż zapamięta z wietrznych dni, w których fruwało wszystko. Powiewały sukieneczki, fruwał wokół kortów zapach lakieru na paznokciach, fruwały niekontrolowane piłeczki, fruwały nawet słowa o obecnym ojcu-trenerze.

Ale Anglicy nie mają również powodów do zadowolenia. Śmieją się szyderczo z Francuzów, ale to śmiech przez łzy. Za ponad dwa tygodnie największy trawiasty turniej, a Anglika od Tima Henmana to Londyn nie pamięta. Co prawda, słynne miejsce, w którym zbierają się tenisowi kibice przemianowano ze wzgórza Henmana na Andy Murray'a. Tyle, że Andy nie jest Anglikiem a... Szkotem. Chyba nie trzeba tłumaczyć jaka "przyjaźń" łączy te dwa państwa? To dopiero paradoks.

Otwarte mistrzostwa Francji w tenisa podbija wschodnia ściana. Dwie Rosjanki, Chinka i Białorusinka w grze. Jedna sprawa jest też widoczna jak na dłoni. O ile męski tenis na turnieju Rolanda Garrosa jest do bólu przewidywalny - półfinały to czterech panów kolejno roztawionych z numerkami 1., 2., 3., 4., o tyle panie to niejednokrotnie niespodzianki. W każdym razie ja przewiduję, że na Wimbledonie będzie podobnie i na US Open również.


Oferta

Nawigacja Orange w mixie i na kartę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 czerwca 2011
Nawigacja Orange w mixie i na kartę

Nawigacja Orange w telefonie to rzecz cenna, czego doświadczyłem już niejednokrotnie. Dotychczas mieliśmy ją tylko w ofercie abonamentowej. Teraz rozszerzamy na mix i prepaid. Przygotowaliśmy cztery pakiety, z różnymi ważnościami licencji.

Nawigacja Orange Pakiet 7 dni Pakiet 30 dniodnawialny Pakiet 12 miesięcy Pakiet 24 miesiące
Cena z VAT  10,07 zł  25,19 zł  150,68 zł  245,99 zł

Usługę możecie włączyć wysyłając SMS-a pod numer 6284 (cena, jak za zwykłego SMS-a, zgodna z Waszą taryfą): pakiet 7 dni -treść SMS-a - NF7; pakiet 30 dni odnawialny - NFABO; pakiet 12 miesięcy - NF12; pakiet 24 miesięcy - NF24. Sprawdzenie ważności licencji to SMS "ILE” pod numer 6284. Możecie też przenieść licencję na inny telefon: SMS o treści NFTEL na 6284. Pamiętajcie, że musicie mieć środki na koncie głównym, aby włączyć usługę lub przedłużyc ważność licencji. Listę telefonów, na których działa Nawigacja Orange, znajdziecie pod adresem www.orange.pl/gps Pierwsza aktywacja pakietu na 30 dni jest bezpłatna.

Scroll to Top