Rozrywka

Neostrada szybsza niż zamek błyskawiczny

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
27 sierpnia 2013
Neostrada szybsza niż zamek błyskawiczny

Kiedyś Neostrada była szybka jak zamek błyskawiczny. Dzisiaj jest jeszcze szybsza. Pytanie tylko kto jest szybszy - Serce czy Neostrada? I pytanie kto na tym porównaniu lepiej wyszedł, czyli zapraszam na obejrzenie nowego spotu z udziałem naszych dwóch ukochanych bohaterów.

Często do spotu głównego dokręcamy tak zwane "tagi" czyli mniejsze spoty, które towarzyszą głównemu z dodatkowym komunikatem. Co tym razem mamy w tagu? To już zagadka ;)


Odpowiedzialny biznes

17 lat posuchy

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
27 sierpnia 2013
17 lat posuchy

Nawet w Biblli było tylko 7 lat chudych, a w polskiej piłce klubowej mamy 17 chudziutkich lat bez Ligi Mistrzów. Dziś wystarczy niewiele - wygrać tylko jeden mecz. Tylko i aż. Jednak takiej szansy - po remisie w Bukareszcie - w ostatnich latach chyba nie było. Dziś szkoda tylko, że zasada "fair play" UEFA pozbawia w tak ważnym spotkaniu dopingu z "Żylety", ale  "Żyletą" będzie z pewnością cały stadion i pusta trybuna północna nie powinna mieć znaczenia dla wyniku.

Ciśnienie jest wielkie, oczekiwania również. Żeby się nie spalić i nie przegrać ze stresem w głowie wystarczy pomyśleć, że nawet jak Legia odpadnie to grać będzie dalej choć tylko w Lidze Europejskiej. Z punktu widzenia polskiej piłki, "tylko" to w tym przypadku bywa "aż". Na razie jednak nikt nie myśli o LE, a wszyscy o LM. Jak się uda, to piłkarsko i finasowo skorzysta na tym Legia, ale też inne polskie zespoły, które by rywalizować na krajowym podórku będą musiały równać w górę a nie w dół. A przecież już dziś Bogusław Ciupiał zapowiada, ze Wisla znów ma włączyć się do walki o mistrzostwo i znów kupować lepszych graczy. Jeśli stołeczna drużyna wejdzie do LM, Biała Gwiazda będzie musiala się wysilić bardziej. A jeśli ona zacznie kupować, to równać w górę będą też inni. Dzisiejsze zwycięstwo lub ... "zwycięski remis" jest ważny więc dla całej naszej piłki.


Rozrywka

Andrzej Wajda o filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei” 8

Marek Wajda Marek Wajda
26 sierpnia 2013
Andrzej Wajda o filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei” 8

Wkrótce premiera filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei", którego jesteśmy koproducentem. Zapraszam Was na wywiad z reżyserem Andrzejem Wajdą, który przeprowadziliśmy wspólnie z orange.pl. Rozmawialiśmy przeszło godzinę m.in. o historii tego filmu, powstaniu Solidarności, jak reżyser ocenia Lecha Wałęsę, a także jakie są jego kolejne plany. Ostatecznie wywiad skróciliśmy do kilkunastu minut i opublikujemy go w dwóch częściach teraz pierwsza.

Ps. Po drugiej części ogłoszę szybki konkurs w którym do wygrania będą vouchery do Multikina, więc bądźcie czujni ;)

Scroll to Top