Oferta

Net za free w Orange na kartę

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
02 sierpnia 2013
Net za free w Orange na kartę

Ostatnio informowaliśmy Was o pakiecie 1000 SMS do wszystkich, który udostępniliśmy w taryfie Orange SMART na kartę, a dzisiaj do naszych wakacyjnych propozycji dokładamy kolejną - darmowe pakiety internetowe. Znajdziecie je w naszych specjalnych starterach, które można kupić tam gdzie zwykle, czyli w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych.  Promocyjne startery łatwo rozpoznać – mają specjalną naklejkę „200MB gratis”. Oznacza to, że każdy, kto kupi i aktywuje jeden z promocyjnych starterów Orange na kartę za 5 zł lub 10 zł, otrzyma na start 200 MB ważne przez 30 dni. Nawet jeśli właśnie kupiliście zwykły starter bez naklejki, także możecie skorzystać z darmowego internetu. Aktywując go pomiędzy 1 a 31 sierpnia dostaniecie w naszej promocji 100 MB na internet ważne przez 30 dni – całkiem za darmo. Wasze pakiety zostaną włączone automatycznie po aktywacji startera, informację o tym dostaniecie też SMS-em.

2914820d7ce301425b4e70a44f8c004eb45


Odpowiedzialny biznes

Rozczarowanie, żenada i niespodzianka

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
02 sierpnia 2013
Rozczarowanie, żenada i niespodzianka

Legia - rozczarowanie, Lech  - żenada, Śląsk - niespodzianka. Tak w sumie można podsumować europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. O Piaście nie wspomnę, bo zagrał z godnie z oczekiwaniami  - czyli od razu odpadł.

"Polski Bayern", "dominacja na lata", "klub XXI wieku" taki piękne zwroty słyszałem w ostatnich miesiącach i tygodniach o Legii Warszawa. Widać po siedmiu latach posuchy i wreszcie zdobytym tytule, niektórym odbiło i sukces we własnym grajdołku już przenosili na europejskie salony. Tymczasem "Polski Bayern" ledwo ledwo zremisował z małomiasteczkowym klubem z Norwegii. Tak tak - Molde to niespełna 25-tysięczne miasteczko  - tylu mieszkańców mieszka na jednym warszawskim osiedlu, na którym się wychowałem. Więc pisanie o "najważniejszym meczu w życiu" jaki czeka Urbana było niemal obrażaniem trenera mistrzów Polski. Na szczęście skończyło się 1:1 i mamy szanse, żeby po rewanżu nie mówić o "największym wstydzie" trenera Urbana. Pewnie wstydu nie będzie, ale Liga Mistrzów w takiej formie to chyba nie dla nas.

Następną drużyną, która ma "zdominować ligę" to Lech Poznań. To wyrażenie też nie dawno przeczytałem. Na razie Lech "dominuje" z 9 pozycji, a w europejskich pucharach póki co jest  za burtą. Żenująca gra w Wilnie, żenujące zachowanie trenera po meczu i żenująca scena rozmowy zawodników i trenera z kibicami. "Na dywaniku" u fanów piłkarze Kolejorza nie byli już dawno i ta scena chyba wystarczy jako podsumowanie powakcyjnej formy wicemistrza Polski.

Wreszcie, ci na których niewielu liczyło przynoszą nam najwiekszą niespodziankę. Tu słyszałem o zespole "w rozsypce", "braku obrony" , a jednak wczoraj niewiele brakowało, by Śląsk strzelił kolejną bramkę i prawie zapewnił sobie awans. Dziś jeszcze awans jest sprawą otwartą i zespół z Dolnego Śląska musi pamiętać, że zeszłym roku też wygrał w Czarnogórze by niemal roztrownić wszystko na własnym stadionie. Na razie jednak jest w najlepszej pozycji wyjściowej przed rewanżem ze wszystkim naszych zespołów. Dziś czekam z niepokojem co będzie za tydzień i jaką liczbę polskich drużyn zobaczymy w kolejnej rundzie.

Żałuję tylko, że w pucharach nie gra Lechia Gdańsk, bo skoro nie dała się Barcelonie, to co by zrobiła z Molde FK, Żalgirisem Wilno czy Club Brugge :)


Odpowiedzialny biznes

Nowa odsłona www.orange.pl

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
01 sierpnia 2013
Nowa odsłona www.orange.pl

Lubię przekazywać Wam dobre newsy, a ten bez wątpienia takim jest. Od dzisiaj możecie oglądać nową wersję serwisu www.orange.pl. Zmieniliśmy przede wszystkim sposób prezentacji najważniejszej informacji. Portal jest lżejszy i łatwiejszy w obsłudze. Już w momencie dotarcia do strony głównej w szybki sposób możecie zidentyfikować obszar, który Was interesuje. Zmiana architektury strony jest wynikiem badań i odpowiedzią na Wasze potrzeby.

3448a224d0f46b243cb18b294f63b282894

Trudno napisać mi obiektywnie o nowej odsłonie portalu, dlatego pytam Was - jakie są Wasze pierwsze wrażenia?

Scroll to Top