Oferta

Niedzielna okazja na Nokię

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 lutego 2023
Niedzielna okazja na Nokię

Tylko dziś, w ofercie bez abonamentu aż o 350 zł obniżyliśmy cenę Nokii G60 5G 6/128 GB. Zapłacicie za nią jednorazowo 1249 zł lub w 20 ratach miesięcznych po 62,45 zł. Liczba urządzeń jest limitowana, dlatego warto się śpieszyć.   

Jeśli szukacie smartfona, który stara się ambitniej sprostać wyzwaniom ekologicznym, Nokia G60 5G jest dla Was. Korpus telefonu został wykonany z plastiku w 60% pochodzącego z recyklingu. Solidne wykonanie sprawia, że z pewnością posłuży dłużej. Ponadto smartfon ma aż 3-letnią gwarancję, a producent zapewnia też aktualizacje zabezpieczeń przez 36 miesięcy.

Polecam test Nokii G60, który zrobił na blogu Michał Rosiak.


Oferta

Xiaomi Redmi 10C w supercenie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 lutego 2023
Xiaomi Redmi 10C w supercenie

Większość sprzedawanych smartfonów to popularne i niedrogie telefony. Jednym z takich modeli jest Xiaomi Redmi 10C 4/64 GB, który dodatkowo mamy w supercenie. Nasza propozycja przy zakupie konkretnej oferty wygląda następująco:

  • Orange Love Mini, 24 raty po 41 zł.
  • Orange Love Standard, 24 raty po 31 zł. 
  • Orange Love Ekstra, 24 raty po 26 zł. 
  • Orange Love Premium, 24 raty po 26 zł. 
  • Plan S, 24 raty po 41 zł.
  • Plan M, 24 raty po 31 zł.
  • Plan L, 24 raty po 26 zł.

W ofercie bez abonamentu smartfon możecie kupić rozłożony na 20 rat miesięcznych po 49,95 zł lub płacąc jednorazowo - 999 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Zielony Operator

Dzielimy się wiedzą i informacją

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
10 lutego 2023
Dzielimy się wiedzą i informacją

Wierzymy w moc edukacji. Dlatego przekazujemy Wam wiedzę o naszym wpływie na środowisko i działaniach, jakie podejmujemy, aby go minimalizować. Zachęcamy też do wspólnych działań. Dziś chcę przypomnieć kilka miejsc, w których możecie zdobyć aktualne i co najważniejsze, rzetelne informacje.

Serwis razemdlaplanety.pl

Piszemy w nim o naszym oddziaływaniu na środowisko. Wyjaśniamy, gdzie mamy największy wpływ i jakie są nasze źródła emisji dwutlenku węgla. Przybliżamy działania, które podejmujemy, żeby je ograniczać wraz z efektami. Znajdziecie tam również przystępne treści o przyczynach i konsekwencjach zmiany klimatu. Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o wartościowe treści dla tych, którzy chcą zrobić coś dobrego dla planety oraz aktualności z „zielonego podwórka” Orange Polska. Jesienią ubiegłego roku uruchomiliśmy kolejną część serwisu o oszczędzaniu energii, zwłaszcza przy okazji korzystania z cyfrowych usług Energia dla planety | Orange Polska.  

Flex dla klimatu

O tym, że Orange Flex jest pierwszą usługą telekomunikacyjną neutralną klimatycznie sporo już komunikowaliśmy. Ale pewnie nie wszyscy wiedzą, jak Flex do tego doszedł i co jeszcze robi, aby być aplikacją zaangażowaną w sprawy środowiska i klimatu. O tym dowiecie się ze strony https://flex.orange.pl/eko, którą Flex przygotował dla swoich użytkowników. Udostępnia również „zielone” treści na swoim blogu, do lektury którego gorąco zachęcam https://flex.orange.pl/blog

Eko-piątki na blogu

Z tego źródła pozyskacie najbardziej aktualne informacje o tym, co robimy. Dzięki cotygodniowym artykułom staramy się także odczarować niektóre, wydawałoby się trudne pojęcia. Chcemy też pokazywać, jak przebiega realizacja naszych celów klimatycznych. Treści z bloga trafiają też na serwis razemdlaplanety.pl/

Klimatyczna Baza Wiedzy

Jesteśmy partnerem ogólnodostępnego, darmowego narzędzia online, w którym znajdziecie aktualne opracowania i raporty dotyczące zmiany klimatu. Sięgajcie do niego, bo warto.

Na koniec zapraszam Was do obejrzenia nowej, krótkiej animacji o naszych najważniejszych działaniach.

Scroll to Top