Oferta

Niedzielna okazja: odnowione smartfony i laptop

Beata Giska Beata Giska
12 listopada 2023
Niedzielna okazja: odnowione smartfony i laptop

W niedzielę, tylko w ofercie bez abonamentu, obniżamy ceny trzech modeli odnowionych smartfonów oraz laptopa. Korzystajcie z programu Re i z naszej promocji.

Obniżki sięgają nawet 1020 zł w przypadku Samsunga Galaxy S23 5G 256 GB). Z kolei za odnowiony Xiaomi 12 5G 8/128GB  zapłacicie dziś 786 zł mniej, a koszt odnowionego OPPO Reno5 5G będzie niższy o 330 zł.

W ramach niedzielnej okazji możecie też kupić laptopa HP 250 G9. W tym wypadku zaoszczędzicie się 356 zł. Każda z ofert jest limitowana. Obowiązuje zasadą: kto pierwszy, ten lepszy. Szczegóły akcji i parametry sprzętów dostępne są tutaj.

A czym jest odnowiony sprzęt? To urządzenia np. ze zwrotów, z wystaw czy ze zniszczonym pudełkiem, ale w pełni sprawną i nienaruszoną zawartością. Wszystko jest sprawdzane i realizowane zgodnie z nurtem ekologicznym, a dodatkowo można na tym zaoszczędzić. Po więcej informacji o programie Re odsyłam Was na naszą stronę.


Zielony Operator

Eco vadis firmo…

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
10 listopada 2023
Eco vadis firmo…

Po co mierzyć emisje CO2 i jak nimi zarządzać? Co to jest zakres 3 i jak powstaje w całym łańcuchu wartości firmy? Czym jest ocena EcoVadis i dlaczego będziemy w Orange ją uwzględniać w naszych relacjach biznesowych? Na te pytania odpowiemy podczas webinaru "Forum dla dostawców".

Webinar odbędzie się w środę, 15. listopada. Link do niego i agendę znajdziecie tutaj. Zapraszamy wszystkich naszych dostawców i partnerów biznesowych.

Na wydarzenie zaprosiliśmy ekspertów od ESG, liczenia emisji CO2, rynku energii, funduszy unijnych i zielonych rozwiązań. Przedstawimy też narzędzie służące do oceny zrównoważonego rozwoju firm czyli ich oddziaływania środowiskowego, społecznego i etycznego - platformę EcoVadis, z której będziemy korzystać w naszej firmie.

EcoVadis to znana na całym świecie i jedna z kilku wykorzystywanych przez firmy metoda oceny kontrahentów i partnerów biznesowych w ich łańcuchu wartości. Pomaga organizacjom zarządzać praktykami w zakresie ESG i oceniać ich wysiłki w odniesieniu do międzynarodowych standardów. Platforma obejmuje wiele systemów zarządzania niefinansowego, w tym wpływ na środowisko, pracę i prawa człowieka, etykę i zrównoważone zakupy. 

Zgodnie z metodologią EcoVadis każda firma jest oceniana pod kątem kwestii związanych z jej wielkością, lokalizacją i branżą. Dzięki ratingowi można porównać swój wynik z innymi firmami.

Dlaczego to dla nas jest ważne? Dbamy o to, aby redukować nasze emisje bezpośrednie, ale także pośrednie wynikające z zakresu 3, czyli w głównej mierze z łańcucha dostaw. Chcemy współpracować z tymi, którzy w ESG widzą siłę, podobnie jak my. Jako firma podlegamy ocenie przez naszych partnerów, dla których jesteśmy dostawcą usług. Dziś to już standard, że duże międzynarodowe korporacje współpracują z systemami ratingowymi wykorzystując wpływ swoich wydatków jako siłę, aby zachęcać swoich partnerów handlowych do przestrzegania podobnych zasad.

Odpowiednie zarządzanie czynnikami środowiskowymi, społecznymi oraz dotyczącymi ładu korporacyjnego zyskuje na znaczeniu i ma coraz większy wpływ na funkcjonowanie firm. Dużych i mniejszych. Przypomnę, że regulacje europejskie przyjęte już przez Polskę nakładają na przedsiębiorstwa nowe obowiązki w zakresie tzw. informacji niefinansowych, o czym pisałam tutaj. Warto o tym pamiętać.


Oferta

Czwartkowe obniżki: smartfony, słuchawki, laptopy

Beata Giska Beata Giska
09 listopada 2023
Czwartkowe obniżki: smartfony, słuchawki, laptopy

Na jesieni tniemy ceny. W promocji znajdziecie nowoczesne telefony i elektronikę. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Co wybrać?

Wśród okazji tego tygodnia figurują m.in. zestaw Samsung Galaxy – smartfon i słuchawki. Samsung Galaxy A14 4/64 GB w duecie z Samsung Galaxy Buds FE kupicie teraz taniej o 215 złotych.

Obniżone zostały także ceny laptopa HP 250 G9 oraz smartfonu OPPO A57s 128 GB - przy zakupie wybranych ofert. Laptop  HP 250 G9 można obecnie dostać nawet o 143,77 z taniej, a decydując się na telefon marki OPPO zaoszczędzi się 72 złote.

W okazyjnej cenie są nadal Huawei Watch Buds – innowacyjne smartwatche z wbudowanymi słuchawkami. Te zegarki sprawdzą się u osób, które cenią sobie zdrowy, sportowy tryb życia – posiadają one liczne treningi i funkcje pomiarowo-monitorujące.

Więcej obniżek, promocji oraz sprzętów znajdziecie na orange.pl. Warto skorzystać ze zniżek i już uzupełnić swój worek mikołajski – na nadchodzące święta, by zaoszczędzić potem czas, pieniądze i mieć wszystko gotowe.

Scroll to Top