Oferta

Niedzielna okazja: projektor i telewizor

Beata Giska Beata Giska
15 października 2023
Niedzielna okazja: projektor i telewizor

Ta niedziela upłynie pod znakiem Samsunga. W naszej cotygodniowej promocji tym razem kupicie taniej projektor i telewizor. Każdy z nich będzie przeceniony o 500 zł.

Idealne na jesienne i zimowe wieczory, do oglądania filmów czy seriali. Urządzenia Samsunga nadadzą nowy wymiar kinu domowemu. Możecie wybrać opcję z przenośnym projektorem Samsung The Freestyle Gen 2 z etui. To kompaktowe urządzenie, które można przenosić i stawiać w każdym pokoju. Zmieści się nawet w torbie - przez co zabierzemy go ze sobą w podróże. Nie trzeb mieć dużej, pustej ściany, co często hamowało przed zakupem elektroniki tego typu. Na tym modelu obraz ustawia się pod dowolnym kątem - na suficie, podłodze, na zasłonach czy szafie. Oglądać się wygodnie, napawając dużym ekranem i emocjami jak z kina.

Jeśli jesteście zwolennikami telewizorów - Samsung 55" QLED 4K Q67C z pewnością się u Was sprawdzi. Idealny obraz, dźwięki, wyraziste kolory, najnowsze technologie, smart TV. Więcej o tym modelu przeczytacie na naszej stronie, a kupicie go teraz taniej. Szczegóły niedzielnej okazji dostępne są tutaj. Pospieszcie się, bo oferta trwa tylko dziś, do północy. I tak jak w filmach – później pryśnie czar.

Ps. W portfolio Orange pojawił się też nowy tablet od Samsung - Galaxy S9 FE+ 128 GB w wersji Wi-Fi. Na start mamy promocję. Każdy z Was, który zarejestruje zakup w aplikacji Samsung Members, będzie mógł otrzymać słuchawki Buds2 oraz Smart Book cover do tabletu. Akcja trwa do 29 października.


Oferta

Czas dla Ciebie w Telewizji od Orange

Beata Giska Beata Giska
13 października 2023
Czas dla Ciebie w Telewizji od Orange

Tej jesieni nie będziemy narzekać na nudę. Oglądajcie TVN Style w Telewizji od Orange (pozycja 333 na dekoderze), bo stacja przygotowała wiele atrakcji, w tym zupełnie nowe programy.

Mamy już ponad 850 tys. klientów Telewizji od Orange (IPTV). Sprawdźcie, co im polecamy na długie wieczory. Premiery ruszyły z początkiem października.

Jesienna ramówka TVN Style

Marzeny Rogalskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Tej jesieni widzowie będą mogli zobaczyć ją w aż dwóch programach. 1 października o godz. 22.00 na antenie zadebiutował wieczorny talk-show „Rogalska Show”. W tym programie gośćmi są osobowości nie tylko z pierwszych stron gazet. Na oglądających czekają zaskakujące i pełne humoru rozmowy na różne tematy. Dzięki Marzenie, gwiazdy będą miały okazję zaprezentować się z nieznanej dotąd strony, a widzowie będą mogli liczyć na zdrową dawkę dobrego humoru w poniedziałkowe wieczory.

Dziennikarka powróci także z drugim sezonem „Małych światów według Marzeny Rogalskiej” w którym pokaże od kulis życie kolejnych wyjątkowych i oryginalnych rodzin. W programie zobaczymy między innymi cyrkową familię, łowców duchów czy klan Romów.

W nowym programie „Ślub last minute poznamy pary, które podjęły spontaniczną decyzję o powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak” lub odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Swoje scenariusze na realizację tego planu przedstawią im dwa duety prowadzących: stylista Piotr Sałata wraz wedding planner Dariusz Zwadowski, a także znane z programu "Ach ten ślub" Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska. Autorzy bliższego nowożeńcom planu przejdą do jego ekspresowej realizacji, aby bohaterowie odcinka mogli celebrować swoją miłość w wymarzonych okolicznościach.

W nowej odsłonie zobaczymy również Agatę Młynarską, która tym razem poprowadzi nie tylko program, ale również… taksówkę. Na siedzenie pasażera zaprosi krewnych oraz przyjaciół gwiazd polskiego showbiznesu, z którymi odbędzie szczere rozmowy. W programie „Stylowe Taxi Agaty” nie zabraknie nieznanych do tej pory historii z życia celebrytów, ciekawostek i zakulisowych opowieści. Ile w nich prawdy? To będzie mogła potwierdzić tylko podróżująca w ślad za taksówką gwiazda słuchająca całej rozmowy. 

To tylko jedna z wielu propozycji, jaką otrzymują widzowie korzystający z pakietów z Telewizją od Orange. Poznajcie szczegóły oferty i wybierzcie najciekawsze dla Was kanały, programy, filmy.

Komentarze


Oferta

Sejf GB w Orange Flex

Kasia Barys Kasia Barys
13 października 2023
Sejf GB w Orange Flex

Użytkownicy Orange Flex mogą już korzystać z nowej funkcji w aplikacji. Od teraz GB niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym nie przepadają, ale trafiają do Sejfu GB. Można je wykorzystać w dowolnym momencie, w ciągu 6 miesięcy.

Co trzeba zrobić, by przesłać niewykorzystane gigabajty do Sejfu? Absolutnie nic! Dane przeniosą się automatycznie w momencie odnowienia Planu.

Jak działa Sejf GB

Jeśli na koniec okresu rozliczeniowego zostaną Ci niewykorzystane GB z pakietu danych dostępnego w ramach Planu lub/i dodatkowe pakiety danych zakupione w Aplikacji, to nie musisz się już martwić, że przepadną. Zamiast tego trafią do Sejfu GB, gdzie utworzy się z nich skrytka. Jeżeli w kolejnych miesiącach zabraknie Ci internetu, będziesz mógł sięgnąć do Sejfu i wypłacić swoje GB. Masz na to 6 miesięcy, datę ważności każdej skrytki sprawdzisz w aplikacji.

Do Sejfu GB nie trafiają gigabajty:

  • otrzymane od innych użytkowników Orange Flex w ramach usługi Przekaż GB,
  • wypłacone z Sejfu GB w poprzednim okresie rozliczeniowym,
  • pochodzące z kodów promocyjnych.

Ile GB można wypłacić i jak je wykorzystać

Wyjmujesz z Sejfu tyle GB, ile potrzebujesz, wtedy, kiedy potrzebujesz. Minimalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 0,01 GB, maksymalna – wszystkie GB zgromadzone w Sejfie GB. W pierwszej kolejności będą wykorzystywane GB z najstarszej Skrytki GB.

Wypłacone z Sejfu gigabajty możesz wykorzystać na terenie Polski do końca obowiązującego okresu rozliczeniowego. Nie zwiększają one limitu GB do wykorzystania w roamingu UE. Gigabajtów z Sejfu nie można przekazać w ramach usług EKO GB ani przesłać innemu użytkownikowi Flexa.

Szczegółowe zasady działania Sejfu GB można znaleźć w Regulaminie promocji „Sejf GB”.

Scroll to Top