Oferta

Niedzielna okazja: Samsung Galaxy S23 FE 5G

Beata Giska Beata Giska
05 maja 2024
Niedzielna okazja: Samsung Galaxy S23 FE 5G

Tylko dziś w ofercie bez abonamentu, czeka na Was gorąca promocja. Popularny smartfon Samsung Galaxy S23 FE 5G możecie kupić taniej o 300 zł.

Samsung Galaxy S23 FE dzięki pojemnej baterii zapewnia długie godziny pracy bez potrzeby częstego ładowania. Zaawansowany aparat umożliwia robienie pięknych zdjęć nawet przy słabym świetle. Ten elegancki i intuicyjny telefon gwarantuje płynne działanie w sieci 5G. To idealny model dla osób poszukujących niezawodnego, wszechstronnego urządzenia.

Dodatkowo warto iść z duchem czasu i poznać funkcje Galaxy AI dostępne w tym i innych urządzeniach Samsung. Sztuczna inteligencja oferuje m.in. rozpoznawanie mowy, tłumaczenie języków i inteligentne rekomendacje.

Szczegóły niedzielnej okazji dostępne są tutaj. Liczba sprzętów w promocji jest ograniczona.


Rozrywka

Filmowy maj w Orange VOD

Beata Giska Beata Giska
02 maja 2024
Filmowy maj w Orange VOD

Czekacie na świeżą porcję hitów? W maju, w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange, znajdziecie produkcje nagrodzone w tym roku Oscarem®, poruszające dramaty oraz mnóstwo dobrych historii romantycznych.

Nie przegapcie takich filmów, jak: „Biedne istoty”, „Anatomia upadku”, „Życzenie” czy  „Tylko nie Ty”. Wcześniej dostępne wyłącznie w kinach, a teraz możecie zobaczyć je w swoim domu.

Poruszające historie

Obejrzyjcie elektryzującą historię, nagrodzoną w tym roku aż czterema Oscarami®, pt.: „Biedne istoty”. W hicie wystąpiła Emma Stone, która za tę rolę zgarnęła złotą statuetkę, a partnerują jej Mark Ruffalo oraz Willem Dafoe. To mocna opowieść o młodej kobiecie, przywróconej do życia przez ekscentrycznego naukowca, która wyrusza w szaloną podróż, aby się uczyć i poznawać świat, którego nie zna.

Od 10 maja zapraszamy na „Anatomię upadku”, nagrodzoną Oscarem® produkcję, o której nie da się łatwo zapomnieć! Sandra i Samuel żyją spokojnie oraz szczęśliwie w małej miejscowości we francuskich Alpach. Wkrótce jednak mężczyzna zostaje znaleziony martwy przed swoim domem. Dlaczego doszło do tragedii? Czy jego żona wie coś więcej na ten temat? Wkrótce na jaw wychodzą nowe fakty oraz głęboko skrywane rodzinne tajemnice.

16 maja obejrzyjcie mroczny i pełen emocji film pt.: „Instynkt”, w którym główne role zagrały Anne Hathaway i Jessica Chastain. Kiedy dziecko Celine ginie w nieszczęśliwym wypadku, zaślepiona przez smutek i żal kobieta, zaczyna obwiniać o tę tragedię swoją najlepszą przyjaciółkę. Kobiety stają się największymi wrogami, a ich zaciekła walka może doprowadzić do kolejnego nieszczęścia.

Romantycznie i z humorem

Czy każde „Życzenie” może się spełnić? Sprawdźcie sami, oglądając pełną magii, wzruszeń i pięknych piosenek, najnowszą animację Disneya. To niezwykła historia o magicznym królestwie, rządzonym przez uwielbianą przez wszystkich parę królewską, w którym każdy mieszkaniec ma szansę na spełnienie najskrytszych marzeń. Jednak wkrótce młoda dziewczyna dowiaduje się, że potężny władca krainy jest inny, niż się wszystkim wydawało. Bohaterka będzie musiała stawić mu czoła, aby ocalić swoją społeczność.

Bajkowa wyspa, rodzinne tajemnice i miłość, która dopada niespodziewanie. Już 1 maja zapraszamy na urzekającą produkcję pt.: „Uśmiech losu”. Poznajcie historię chłopaka ze Śląska, który dostaje w spadku po stryju… kamienny szałas na małej, greckiej wyspie. Rozczarowany chce sprzedać odziedziczoną „nieruchomość” jak najszybciej i wrócić do kraju. Jednak okazuje się, że najpierw musi spłacić dług, który jego krewny zaciągnął u greckiego sąsiada. To prowadzi do szeregu zabawnych komplikacji, a gdyby tego było mało, na horyzoncie pojawia się tajemnicza piękność.

Z kolei już 14 maja polecamy komedię romantyczną pt.: „Tylko nie Ty”. Jak popsuć najlepszą, pierwszą randkę na świecie? Podpowiedzą wam Bea i Ben, którzy w wyniku wielkiego nieporozumienia kończą to urocze spotkanie, jako zaciekli wrogowie. Jednak kiedy po kilku miesiącach trafiają na tę samą uroczystość, postanawiają, że będą… udawać parę. Dlaczego? Sprawdźcie lepiej sami.

28 maja zapraszamy na przezabawną komedię muzyczną „Mean Girls”, nową odsłonę produkcji „Wredne dziewczyny” z 2004 roku. Poznajcie historię 16-letniej Cady, która po przeprowadzce z Kenii do USA zaczyna naukę w miejscowym liceum. Wkrótce, za namową znajomych „nerdów”, przenika do grupy dziewczyn, które rządzą w szkole. O dziwo, to nowe życie zaczyna jej się coraz bardziej podobać. Tylko czy bycie popularną, ale bardzo mało lubianą osobą naprawdę jest dobre?

A już 29 maja obejrzyjcie produkcję romantyczną, pt.: „Miłość bez ostrzeżenia”, w której wystąpili: Anne Hathaway, Peter Dinklage, Marisa Tomei oraz Joanna Kulig. To inspirująca i pogodna opowieść o różnych obliczach miłości, poszukiwaniu swojego miejsca na świecie oraz o skomplikowanych relacjach międzyludzkich.

Więcej ciekawych, filmowych propozycji znajdziecie w naszej telewizji i bazie Orange VOD.


Oferta

Podwajamy GB na długi weekend w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
01 maja 2024
Podwajamy GB na długi weekend w Orange na kartę

W ramach pierwszej środy miesiąca możecie odebrać prezent - 2 razy więcej GB po doładowaniu online. Idealny bonus do wykorzystania na majówkę.

W związku z naszą cykliczną akcją dajemy Wam jeszcze więcej internetu – do surfowania po sieci, rozmowy z bliski i rozrywkę – oglądanie filmów, słuchania muzyki, grania - nawet w plenerze. 

Jak skorzystać z prezentu

 • Upominek odbierzecie w aplikacji Mój Orange lub lub na stronie doładowania.orange.pl.
 • Każda kwota doładowania przez internet będzie z bonusem.
 • Dodatkowo GB łączą się z promocją +10 GB po doładowaniu online.
 • Kto może skorzystać? Klienci Orange na kartę w taryfie Orange Free na Kartę.
 • Promocja trwa do 31 maja. Można aktywować ją tylko raz - przy pierwszym doładowaniu w okresie trwania akcji. Regulamin dostępny tutaj.

Bonusowe GB

 • Doładowanie 5 zł – 5GB
 • Doładowanie 10 zł – 10 GB
 • Doładowanie 25 zł – 30 GB
 • Doładowanie 30 zł – 30 GB
 • Doładowanie 35 zł - 35 GB
 • Doładowanie 40 zł – 40 GB
 • Doładowanie 50 zł – 50 GB
 • Doładowanie 100 zł – 100GB
 • Doładowanie 200 zł – 200 GB

Więcej o ofercie Orange na kartę znajdziecie na naszej stronie. Przypominam też, że dziś dodatkowo czekają Was atrakcje w aplikacji – z okazji cotygodniowej akcji „Środy z Mój Orange”. Wchodźcie i odbierajcie kolejne niespodzianki.

Scroll to Top