Oferta

Niedzielna okazja: smartwatche Huawei

Beata Giska Beata Giska
20 sierpnia 2023
Niedzielna okazja: smartwatche Huawei

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, jednak mając takie zegarki z pewnością będziecie zadowoleni. Tylko dziś obniżamy ceny wybranych smartwatchy Huawei.

W kolejnej niedzielnej okazji, w ofercie bez abonamentu, przeceniliśmy dwa smartwatche Huawei. W promocji jest Huawei Watch Buds - pierwsze urządzenie 2w1, które łączy smartwatch i bezprzewodowe słuchawki w jednym sprzęcie. Dostępny w cenie niższej aż o 500 zł. Kolejny model to Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm, który kupicie 200 zł taniej niż zwykle.

Oba nowoczesne zegarki łączą w sobie klasę i sportową elegancję, pozwalają w szybki i wygodny sposób sprawdzić nie tylko godzinę, datę, ale też i pocztę, internet czy wiadomości. Posiadają liczne opcje, treningi oraz sportowo-zdrowotne funkcje, które spodobają się każdemu miłośnikowi nowych technologii.

Akcja trwa do północy, a liczba produktów, biorących w niej udział, jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy. Szczegóły niedzielnej okazji dostępne są tutaj.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 19:45 23-08-2023

I znów zaspałem Fajna promocja była, jestem właśnie na etapie poszukiwania smartwatcha.

Odpowiedz

Oferta

Smartfony i soundbar w promocji

Beata Giska Beata Giska
17 sierpnia 2023
Smartfony i soundbar w promocji

Dziś do naszego cyklu wakacyjnych przecen dorzucamy kolejne produkty w obniżonych cenach. Tym razem mamy dla Was tańsze smartfony i soundbar.

Zacznijmy od wybranych modeli Xiaomi. Przy zakupie Planu L, możecie dokupić telefon Xiaomi 13 8/256 GB taniej o 360 zł. Za Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB z Planem L, zapłacicie 168 zł mniej, natomiast Redmi 12C 3/64 GB jest w cenie niższej nawet o 144 zł.

Ciekawą opcją jest nowy zestaw OPPO. Możecie go obejrzeć w naszych salonach i na stronie internetowej. W zestawie - do wyboru z OPPO Reno10 5G lub OPPO Reno10 Pro 5G - drugi smartfon OPPO A17 kosztuje jedynie złotówkę miesięcznie.

Dobre brzmienie

Dla klientów poszukujących pomysłu na sprawienie sobie drobnej przyjemności, proponujemy wysokiej jakości soundbar SONY HT-S400, którego cenę obniżyliśmy w ofercie bez abonamentu. Teraz domowe kino nabierze innej jakości i jeszcze lepszego dźwięku.

Nowa oferta na powrót do szkoły

Dziś przedstawiliśmy też nową ofertę, w której m.in. najwyższa dostępna prędkość Orange Światłowód jest teraz w cenie opcji 300 Mb/s. Dodam jeszcze, że w Orange jest co oglądać - polecamy sierpniowe nowości na VOD oraz pakiety Love z telewizją i mnóstwem kanałów.


Odpowiedzialny biznes

Jesteśmy, by pomagać. Wolontariusze i wolontariuszki dla nowej Pracowni Orange

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
16 sierpnia 2023
Jesteśmy, by pomagać. Wolontariusze i wolontariuszki dla nowej Pracowni Orange

Kilka tygodni temu do sieci Pracowni Orange dołączyło 20 nowych miejsc, pełnych energii i pomysłów. Otwarcia świetlic odbędą się jesienią tego roku, m.in. w Centrum Aktywności Lokalnej w Lesznie. Z tej okazji wolontariuszki i wolontariusze Orange, wspólnie z gospodarzami świetlicy, rozpoczęli prace remontowe. Wszystko po to, aby wesprzeć lokalną społeczność.

W Fundacji Orange wspieramy mieszkańców mniejszych miejscowości w społecznych działaniach zakładając i pomagając w prowadzeniu Pracowni Orange, które funkcjonują od 2012 roku. Do tej pory otworzyliśmy ich ponad 100. Teraz dołącza 20 nowych. W wielu miejscach stały się one ,,sercem" działania dla dobra wspólnego. Projekt jest częścią międzynarodowej inicjatywy Orange Digital Center.

Otwarcia nowych pracowni odbędą się już we wrześniu br. Miejscowości zyskają nie tylko miejsce wspólnych działań i sprzęt multimedialny, ale przede wszystkim możliwość integracji, zdobywania nowych kompetencji oraz tworzenia projektów, z których czerpać będą mogli wszyscy mieszkańcy.

Z okazji nadchodzącego otwarcia pracowni, na początku sierpnia w Lesznie spotkała się bardzo zmotywowana ekipa, aby pomóc w remoncie pierwszej z 20 nowych Pracowni Orange. Wolontariuszki i wolontariusze zrywali tapety, drapali ściany, szpachlowali, gruntowali, malowali aż… do upadłego! Zmęczeni i zadowoleni z wykonanej pracy.

Pozostało domalowanie ścian, skręcanie mebli i prace wykończeniowe, czym zajmą się już lokalni wolontariusze i wolontariuszki, zachęceni do współtworzenia swojego miejsca przez aktywną i kreatywną dyrektorkę świetlicy w Lesznie. Centrum Aktywności Lokalnej w Lesznie (koło Kampinosu) to świetne miejsce dla okolicznych mieszkańców.

https://youtu.be/ovru_jsIvGM

Cały dzień zleciał w świetnej atmosferze, a przede wszystkim na szczytnym celu, pomagając innym, w tym przypadku - lokalnej społeczności Leszna.

Brawa za zaangażowanie #OrangeTeam!!!

Scroll to Top