Oferta

nju mobile nie tylko w internecie

Piotr Domański Piotr Domański
21 października 2015
nju mobile nie tylko w internecie

To istotna sprawa dla fanów nju mobile, a z Waszych komentarzy wiem, że jest Was tutaj całkiem sporo. Do tej pory poza internetem mogliście znaleźć na rynku jedynie startery brandu. Teraz ruszamy szerokim frontem, choć na razie tylko w kilku miastach. W stacjonarnych punktach mieszczących się w tym momencie w Łodzi, Szczytnie i Wrocławiu, a wkrótce także w Gdańsku, możecie kupić startery, telefony i  gadżety nju. W Toruniu dostępne jest również nju z rachunkiem. Jeszcze chwila, moment, i cała oferta nju mobile będzie obecna już w każdym z tych miast.

Nie szukajcie jednak salonów lecz punktów - „Wyspy Carepoint”, a w Szczytnie lokalu „Sklep Carepoint”, wyglądające jak na obrazku poniżej. Dlaczego warto? Może dlatego, że do każdego kupionego tam telefonu dostaniecie starter z 2GB transferu gratis. No i jest jeszcze szansa porozmawiania ze sprzedawcą o ofercie – bezcenna.

aad0acd10a94262b08b3dbe5ece13a47517.jpg

A tutaj pełna lista miejsc, w których znajdziecie nju:

  • CH PLAZA - Toruń, Broniewskiego 90
  • CH MANUFAKTURA - Łódź, Drewnowska 58
  • Lokal - Szczytno, Odrodzenia 1
  • PARK HANDLOWY BIELANY - Bielany Wrocławskie, Czekoladowa 9
  • CH MANHATTAN - Gdańsk, Grunwaldzka 82


Odpowiedzialny biznes

# w10 lat

Monika Kulik Monika Kulik
20 października 2015
# w10 lat

To już 10 lat, od kiedy Fundacja Orange łączy, uczy, inspiruje.

Ten jubileusz to dobra okazja, żeby nie tylko spojrzeć w przeszłość, ale także w przyszłość. Dlatego zachęcamy Was do refleksji na temat wpływu nowoczesnych technologii na społeczne potrzeby. Na stronie www.w10lat.pl zebraliśmy dane i ciekawostki pokazujące tempo rozwoju wybranych aspektów cyfryzacji w ostatniej dekadzie.

Zobaczcie, jak wspólnie z naszymi partnerami świętowaliśmy ten jubileusz.

Zapraszamy Was do udziału w konkursie połączonym z akcją charytatywną. Wystarczy do 13 listopada przesłać zdjęcie, które nawiązuje do zmiany #w10lat i kreatywnie przerobić je przy pomocy aplikacji. Autorzy najciekawszych prac mogą wygrać tablet.

Dodatkowo, za każde 100 zgłoszeń Fundacja zorganizuje jeden warsztat druku 3D dla dzieci z małych miejscowości we współpracy z FabLab Trójmiasto. Żółta furgonetka mobilnego FabLab’u wypełniona nowoczesnymi technologiami odwiedzi wybrane lokalizacje w Polsce.


Rozrywka

Środy z Orange – nowy spot

Stella Widomska Stella Widomska
20 października 2015
Środy z Orange – nowy spot

Pamiętacie o naszym projekcie i dwóch biletach do kina w cenie jednego? Zapraszamy Was w każdą środę do Multikina. Pamiętajcie tylko, żeby wysłać wcześniej SMS’a o treści FILM pod numer 241. Zwrotnie dostaniecie od nas kod do pokazania w kasie i drugi bilet w prezencie. A jeśli wybieracie się na Środy z Orange już jutro, to zobaczycie nasz nowy spot. Za jego kreację odpowiada Publicis, a postprodukcją zajęło się Studio Chimney.

 

Scroll to Top