Oferta

Nokia C7-00 w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 kwietnia 2011
Nokia C7-00 w Orange

Dziś do oferty Delfin, Pelikan i Pantera oraz Orange dla Firm wprowadzamy kolejny smartphone Nokia C7-00. To ciekawe urządzenie z pełnym, szklanym wyświetlaczem dotykowym, łatwym dostępem do serwisów społecznościowych, 8-megapikselowym aparatem i możliwością nagrywania filmów HD. Więcej informacji o Nokii C7-00 tutaj

Nokia C7-00_.jpg


Odpowiedzialny biznes

Spokojnych Świąt

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2011
Spokojnych Świąt

Wreszcie mamy Święta! Pół Warszawy już wyjechało i ja niedługo ruszę do rodzinnej Zielonej Góry. Życzę Wam wszystkim te dni, aby były spokojne, rodzinne i pozwoliły odpocząć. A swoją drogą to znów mam nadzieję, że żaden dziennikarz nie zapyta mnie w poniedziałek ile SMS-ów i MMS-ów wysłali klienci Orange ...Ta piękna kartka świąteczna poniżej, przyszła do mnie od jednej z naszych agencji i przy okazji pomaga potrzebującym dzieciom. Zrobiła ją 6-letnia Ania z Wioski SOS.

Święta1.JPG


Oferta

Ufomesy, czyli pięć za pięć

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2011
Ufomesy, czyli pięć za pięć

W komentarzach pytaliście o Ufomesy, teraz już mogę oficjalnie potwierdzić, że wystartowały. Promocja jest prosta. Z każde pięć wysłanych SMS-ów do dowolnej sieci komórkowej w Polsce, otrzymacie kolejnych pięć za free, również do wszystkich sieci. Bonus możecie wykorzystać przez 24 godziny. Dzienny limit to 75 bezpłatnych SMS-ów. Promocję włączycie wysyłając SMS o treści START pod numer 510 i doładowując następnie konto za minimum 10 zł. Pamiętajcie, że bonusy będą przyznawane tylko wtedy, gdy ostatnie doładowanie to minimum 10 zł. Jeśli doładujecie konto niższą kwotą, to promocja nie zostanie wyłączona, ale bonusy nie będą przyznawane. Sprawdzianie stanu wykorzystania przyznanych wiadomości to SMS o treści ILE pod numer 510; a dostępnych w danym dniu SMS o treści LIMIT pod numer 510. Koszt wszystkich SMS na numer 510 jest zgodny z Waszymi taryfami. Promocja dostępna dla użytkowników taryf One, POP i Go.

Scroll to Top