Rozrywka

Nowa dostawa sprzętu dla graczy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 marca 2018
Nowa dostawa sprzętu dla graczy

Nasza oferta dla graczy rośnie, a mnie coraz bardziej błyszczą się oczy na jej widok. Oprócz światłowodu, który jest i przez wiele lat z całą pewnością będzie najlepszą bazą do grania w sieci, oprócz gamingowych laptopów i najnowszych konsoli, ofert na gry i dodatki, a nawet telewizorów, mamy dla Was (tu powinienem napisać – dla nas – bo przecież ja też chcę) ;) , coraz więcej naprawdę wyczesanych akcesoriów, których nie powstydziliby się zawodowcy.

SteelSeries, Corsair i Microsoft

Do magazynów Orange właśnie wjechała kolejna dostawa sprzętu, a w niej:

  • Arctis 5 PC – przewodowe słuchawki SteelSeries, z najlepszym mikrofonem do gier - ClearCast, dźwiękiem 7.1 Surround, bajeranckim podświetleniem RGB  i redukacją szumów,
  • Sensei 310 – myszka SteelSeries, uznawana za pierwszą na świecie prawdziwą mysz do esportu,

dla graczy Steelseries

  • VOID PRO (RGB USB Premium) – wytrzymałe korsarskie słuchawki zapewniające doskonały komfort, Dolby Surround 7.1, redukcję szumów z mikrofonem Crystal Clear i podświetlenie RGB,
  • SCIMITAR PRO (RGB) – na prawdę zaawansowana mysz stworzona przez Corsair. Jej wyróżnikiem jest m.in. boczna „klawiatura” – Key Slide System, natywna rozdzielczość 16000 dpi, która optymalizuje precyzję i szybkość reagowania czujnika w zależności do powierzchni,
  • M65 PRO (RGB FPS) – kolejna myszka Corsair o rozdzielczości 1200 dpi w obudowie z lotniczego aluminium, wyposażonej w dokładny system wyważenia oraz „przycisk snajperski”,
  • K95 Platinum (Cherry MX Speed, RGB) – wygodna mechaniczna klawiatura Corsair dla wymagających graczy. Zbudowana na aluminiowej ramie i wyposażona w czułe, szybkie - wytrzymałe klawisze Cherry MX, klawisze programowalne i skalowalne podświetlenie RGB. Klawiatura ma własną pamięć i umożliwia zapamiętanie do trzech zaprogramowanych profili gracza.

dla graczy xbox 1

Jak mawia Ferdek Kiepski – to nie są tanie rzeczy, ale w ofercie Orange kupicie je w dobrej cenie, w której jest już wliczona dostawa. Nawet nie trzeba wychodzić z domu. Zamawiacie sprzęt i w ciągu 2-3 dni odbieracie go od kuriera płacąc przy odbiorze.

Czy warto wydać ponad 200 zł na myszkę?

Tu zdania oczywiście mogą być podzielone. Każdy ma swój wybór, a jak wiadomo mój wybór jest "najmojszy". Życie uczy jednak, że za jakość trzeba zapłacić i najczęściej warto. Warto, by uniknąć rozczarowania jakością  i nie kupować dwa razy, a w skrajnych przypadkach uniknąć uszkodzenia sprzętu czy alergii na tani plastik bez atestów. To wbrew pozorom ważne, bo myszkę trzymamy w dłoni przez wiele godzin, podgrzewając ją ciepłem swojej dłoni. Jasne, że dobrą mysz można też kupić znacznie taniej, jednak zwykle w parze z ceną idzie też funkcjonalność i możliwości.

Cała sztuka sprowadza się - jak sądzę - do wyboru sprzętu o najlepszym stosunku jakości do ceny. To chyba najlepszy drogowskaz przy większości zakupów.  Wracając do pytania - czy warto kupić sprzęt w naszym sklepie gamingowym? Na to postaram się odpowiedzieć, biorąc "na warsztat" kilka spośród oferowanych urządzeń. Mam nadzieję, że niedługo przeczytacie ich recenzje na naszym blogu - zaglądajcie.

Komentarze

MAURYCY
MAURYCY 11:28 12-03-2018

Steelseries jest warte każdych pieniędzy, ale jakby nie było inne sklepy internetowe mają ten towar tańszy 😉

Odpowiedz
    pablo_ck
    pablo_ck 14:03 12-03-2018

    Sprzęt bardzo fajny i jakość super. Swojego czasu miałem myszkę z tej firmy. Teraz używam sporadycznie laptopa, z gier komputerowych wyrosłem w wieku 17 lat.

    Odpowiedz
      MAURYCY
      MAURYCY 09:02 13-03-2018

      Ja z kolei dorosłem do gier dopiero po trzydziestce – w momencie jak Żona kupiła PS4 😀

      Odpowiedz
    Zbigniew Drohobycki
    Zbigniew Drohobycki 14:06 12-03-2018

    Zawsze można znaleźć gdzieś taniej 🙂 Niestety czasem okazuje się, że towar niekoniecznie jest nowy, niekoniecznie ma gwarancję, niekoniecznie pochodzi z oficjalnej dystrybucji i jeszcze kilka innych „niekoniecznie” 😉 Ja też lubię okazje ale doświadczenia podpowiadają, że czasem taniej wychodzi drożej. Przypominam, że u nas w cenie dostawa kurierem za pobraniem 🙂 Z tego co przeglądałem w necie, po uwzględnieniu kosztów dostawy mamy taniej niż w wielu miejscach 🙂

    Odpowiedz
    Mateusz
    Mateusz 22:21 16-03-2018

    „Steelseries jest warte każdych pieniędzy” – polemizowałbym z tym, i nie myślę tutaj wyłącznie o SteelSeries. Ogólnie rzecz biorą większość sprzętów tzw. „gamingowych” jest przereklamowana. Szczególnie słuchawki, które często kosztują krocie, a zwyczajnie są bardzo przeciętne. Z drugiej strony przytoczony w artykule Sensei 310 to świetny sprzęt. Sam zaopatruję się na jego brata – Rival 310 🙂

    Odpowiedz

Oferta

Sportowe emocje w jakości 4K w Orange TV

Kasia Barys Kasia Barys
09 marca 2018
Sportowe emocje w jakości 4K w Orange TV

Tylko w Orange TV możecie obejrzeć wybrane mecze piłkarskie w jakości 4K na kanale Eleven Sports 1. Najważniejsze to mieć Orange Love ze światłowodem, odpowiedni dekoder Samsunga i TV. I nic Wam już nie przeszkodzi kibicować z całych sił najlepszym drużynom świata, w najlepszej jakości. A tutaj macie ode mnie ściągę na najbliższy miesiąc. Już 10 marca Bayer – Gladbach, 11 marca Inter Mediolan – Napoli. Za tydzień 17 marca Wolfsburg-Schalke. A pod koniec miesiąca 31.03 Juventus – AC Milan oraz Bayern – Borussia a także PSG –AS Monaco.

Eleven Sports 1 jest dostępny w ofercie Orange TV już od zeszłego roku. I obecnie ten kanał jest dostępny w jakości 4K na wyłączność tylko dla widzów Orange TV w technologii IPTV, jako jedynej wśród telewizji kablowych. Jeśli ktoś zastanawia się nad ofertą Orange Love – polecam ją ze względu na dostępność części kanałów właśnie w jakości 4K. I nie jest to tylko tematyka sportowa, ale także m.in. muzyczna, dzięki kanałowi np. Stingray Festival 4K. Klienci Orange TV w najwyższej jakości obrazu mogą także oglądać Netflix. Tutaj wybór materiałów wideo czy znanych seriali w jakości 4K jest naprawdę bogaty. Mamy także dostępne w jakości 4K filmy na VOD Orange TV.

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Fundacja w liczbach

Bartosz Rymkiewicz Bartosz Rymkiewicz
09 marca 2018
Fundacja w liczbach

W poprzedniej notce pisałem o tym, że postanowiliśmy dołączyć do Papaya Young Directors, czyli najbardziej prestiżowego konkursu dla młodych reżyserów (więcej o tym TUTAJ). Ten rok jawi się, między innymi z tego powodu, jako wyjątkowy. Aczkolwiek poprzednie miesiące były równie intensywne i esencjonalne.

Dowód? Oto nasz 2017 rok w liczbach:

  • Uruchomiliśmy 1 nowy program – Zaprogramuj Przyszłość i 1 nową przestrzeń edukacyjną DIY – FabLab powered by Orange.
  • W ramach Zaprogramuj Przyszłość zrekrutowaliśmy 177 szkół, przeszkoliliśmy 720 nauczycieli w trakcie 1440 godzin szkoleniowych. Przekazaliśmy im 720 tabletów oraz 177 zestawów do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym mat edukacyjnych, robotów, tabletów i zestawów Makey-Makey.
  • Do MegaMisji dołączyło 250 kolejnych szkół, co oznacza że z walorów programu korzysta 8250 nowych dzieci. Wszystkie szkoły zrzeszone w MegaMisji wykonały 12000 zajęć.
  • Do #SuperKoderów dołączyło 135 szkół. Dzięki programowi, tajniki nowych technologii poznaje już 2964 uczniów oraz 270 nauczycieli.
  • Od czerwca (kiedy inaugurowaliśmy działalność) w zajęciach bezpłatnych w FabLab powered by Orange wzięło udział 795 osób, spędzając w nim 392 godziny na warsztatach.

Imponujące, prawda?

Komentarze

Anonim
Anonim 16:15 29-04-2025

Czy to oznacza że wygasa poprzednia promocja z (łącznie) 1TB na rok? Miała obowiązywać do końca czerwca.

Odpowiedz
Anonim
Anonim 17:33 29-04-2025

Jeśli numer został przeniesieniony gdy był regulamin z 1000GB na rok z możliwością włączenia do końca czerwca, to po wysłaniu TAK można odebrać obiecany przez Orange bonus? Druga sprawa, dlaczego Państwo usuwacie bez żadnej informacji ze strony regulamin z datą do końca czerwca 2025, a pod tym samym linkiem jest zupełnie inny PDF.

Odpowiedz
emitelek
emitelek 08:52 30-04-2025

Pani Beato!!! Prosimy o odpowiedź na pytania zadane przez „Anonima”!!!
Też jestem ciekawy, jaka jest wasza interpretacja działania aktualnych i nie odwołanych przez was regulaminów!… :/

Odpowiedz
mike278
mike278 14:26 30-04-2025

Przyznam że też ciekawość mnie zżera jak mogą magicznie znikać regulaminy. I co na to np UKE.

Odpowiedz
Słabo
Słabo 17:32 03-05-2025

To kiepska promocja, bo tak naprawdę jest to likwidacja bonusowych GB, teraz trzeba będzie doładowywać się za 35 zł/mc po tych 3 miesiącach. Chyba czas zmienić operatora.

Odpowiedz
emitelek
emitelek 17:58 04-05-2025

Słabo – przecież to nie promocja dla obecnych, a dla przenoszących! To CO TY chcesz zmieniać??? Daruj sobie… :/

Odpowiedz
Wojtek Jabczyński
Wojtek Jabczyński 09:20 05-05-2025

Temat podmiany regulaminu. Stary przenieśliśmy do archiwum i tam możecie go znaleźć. Nie oznacza to, że przestał obowiązywać. Regulaminy nie wykluczają się wzajemnie. Uznaliśmy, że tak będzie rozsądnie z punktu widzenia oferty dla nowych klientów – widzą aktualną propozycję.

Odpowiedz
mike278
mike278 12:04 05-05-2025

Wojtku doprecyzuje proszę. Oznacza to że klient może wybrać z której promocji korzysta?

Odpowiedz
    Wojtek Jabczyński
    Wojtek Jabczyński 13:23 05-05-2025

    Nie może. Od 28 kwietnia obowiązuje tylko nowa promocja.

    Odpowiedz
Anonim
Anonim 13:18 05-05-2025

Dziękuje Panie Rzeczniku za odpowiedź, od strony klienta (przynajmniej w chwili pisania komentarza) na stronie Dokumenty Orange, Mobile, Oferta na kartę w aktualnych znajduje się tylko najnowsza wersja regulaminu za przeniesienie. Po zmianie zakładki na archiwalne nie ma starego regulaminu.

Odpowiedz
emitelek
emitelek 15:39 05-05-2025

Wojtku!!! Cyt. „…widzą aktualną propozycję.” Bez urazy, ale ta starsza promocja też jest przecież AKTUALNA!!! do jasnej ciasnej… Po kiego robicie nową promocję, skoro trwa ta starsza??? Narobiliście bałaganu na bogato!… Jeśli ktoś skorzystał z tej nowej promki, może się upomnieć o tą wcześniejszą, bo taką ma wolę??? Oba regulaminy przecież obowiązują??? :/

Odpowiedz
mike278
mike278 16:34 05-05-2025

Oba regulaminy obowiązują ale skorzystać możesz tylko z nowszej promocji. Jak u Bateji. Czego nie rozumiesz. 😀

Odpowiedz
Marcin
Marcin 16:56 05-05-2025

Proszę to jeszcze konsultantom wytłumaczyć…

Odpowiedz
emitelek
emitelek 19:40 05-05-2025

mike278 – Ty do mnie??? Jeśli tak, to owszem NIE ROZUMIEM!!!
Ps. Co to Bateja?… :O

Odpowiedz
mike278
mike278 13:15 06-05-2025

Bareja miało być. Ten który tak dobrze ukazywał absurdy PRLu. Tego państwa nie ma ale absurdy pozostały.

Odpowiedz
emitelek
emitelek 16:37 07-05-2025

mike278 – Bareję znam, jak coś 😉 Znam PRL i to od młodych lat. Nienawidziłem tego systemu i tak mi do dzisiaj pozostało 😀

Odpowiedz
Scroll to Top