Rozrywka

Nowa kampania Oranga na kartę

Stella Widomska Stella Widomska
15 stycznia 2016
Nowa kampania Oranga na kartę

W nowej ofercie Orange na kartę można cieszyć się rozmowami i SMSami do wszystkich bez limitu i jeszcze otrzymać 6GB Internetu za darmo. Informuje o tym kampania przygotowana przez agencję Publicis z udziałem Roberta Górskiego, koparki oraz pewnego niezdarnego operatora. ;-)

Kampania jest realizowana w telewizji, radiu, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w Internecie. Za kreację odpowiada Publicis, produkcję Film Produkcja, a postprodukcję Chimney. Media kupił dom mediowy Initiative Media.

Podoba Wam się?

Zapisz


Oferta

Szkło, metal i wyświetlacz 4k, czyli Sony Xperia Z5 Premium w ofercie Orange

Piotr Domański Piotr Domański
14 stycznia 2016
Szkło, metal i wyświetlacz 4k, czyli Sony Xperia Z5 Premium w ofercie Orange

Telefon ten opisywał niedawno Michał Rosiak, a już dzisiaj możecie go kupić w naszym e-sklepie. Co zwraca największą uwagę? Chyba wyświetlacz w jakość 4K, co oznacza 2160 x 3840 pikseli. Co, biorąc pod uwagę, że ma on przekątną 5,5 cala, powoduje, że obraz jest ostry jak brzytwa. Ograniczeniem jest, że w tej jakości wyświetlają się wyłącznie filmy i zdjęcia.

W internecie pojawiają się dyskusje, czy jakość 4K jest potrzebna, jednak moim zdaniem gdy pojawią się urządzenia  (na przykład Xperia Z5 Premium), które ją obsługują w ślad za nimi wysypią się w sieci wideo i zdjęcia na odpowiednim poziomie.

Sony Xperia Z5 Premium

Co jeszcze warto wiedzieć o tym modelu? W związku z rozmiarami wyświetlacz sam telefon też jest spory, choć mieści się w miarę wygodnie w ręce. Telefon wykonany jest w sposób charakterystyczny dla modeli Z5, choć producent odszedł od matowego szkła w obudowie na rzecz gładkiego (uwaga na ślady palców).  W środku znajdziecie procesor Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 z ośmioma rdzeniami 3 GB pamięci RAM i mocny układ graficzny Adreno 430. Telefon ma również bardzo dobry aparat fotograficzny, który może robić zdjęcia i filmy w jakości 4K. Jak można się domyślać, taki zestaw jest dość wymagający dla baterii, lecz ogniwo o pojemności 3430 mAh radzi sobie z nim nad wyraz dobrze.

Cena telefonu waha się między 1139 zł w abonamencie za 149,99, a 2239 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie naszego e-sklepu.


Rozrywka

Interaktywny blok reklamowy i konkurs

Stella Widomska Stella Widomska
14 stycznia 2016
Interaktywny blok reklamowy i konkurs

Pewnie zdarza Wam się specjalnie spóźnić do kina? Faktycznie, przerwy reklamowe są nudne. Na dodatek jedna z pierwszych informacji na dużym ekranie, to prośba o wyłączenie telefonu. A gdyby tak korzystanie ze smartfona w kinie było nie tylko dozwolone, ale jeszcze angażowało do wspólnej zabawy, a nawet pozwalało coś wygrać? Jeszcze w tym roku będzie to możliwe! A przynajmniej w sieci kin Multikino. Dzięki naszej współpracy powstał pierwszy w Polsce interaktywny blok reklamowy, który zaprezentowaliśmy pod koniec grudnia podczas specjalnego pokazu w Złotych Tarasach. Wystarczy mieć smartfona z darmową aplikacją, aby grać i wygrywać. Na ekranie mogą pojawiać się nie tylko quizy wiedzy, ale również proste gry zręcznościowe. Zobaczcie jak bawili się pierwsi widzowie interaktywnego bloku. Mam wrażenie, że taki blok, to strzał w dziesiątkę. A Wy co o tym sądzicie? Na autorów trzech najciekawszych komentarzy czekają trzy podwójne bilety do dowolnego Multikina w Polsce. Czekam do poniedziałku. :-)

Zapisz

Scroll to Top