Odpowiedzialny biznes

Nowa koszulka reprezentacji Polski

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
08 stycznia 2014
Nowa koszulka reprezentacji Polski

Oficjalna premiera nowych koszulek piłkarskich reprezentacji Polski będzie w lutym, a my najnowszą koszulkę prezentujemy już dziś. Wszystko dzięki portalowi footyheadlines.com, który pokazuje stroje reprezentacji piłkarskich przed ich oficjalnymi prezentacjami. Na zdjęciu pokazujemy koszulkę wyjazdową białoczerwonych. Po raz pierwszy mamy na niej biały pas pionowy, a nie poziomy jak do to było w ostatnich latach. Nie ma też tzw.  "piłkoptaka", jak określają godło reprezentacji kibice. Jest to co wszyscy na stroju cenią najbardziej czyli orzeł. Jak  Wam się podoba? Ja powiem tyle, że do mnie ten strój w przeciwieństwie do tych ostatnich przemawia i chętnie ją założę na trybunach.


Odpowiedzialny biznes

Orange Ekspert – jak korzystać z usług premium rate

r Grunwald r Grunwald
07 stycznia 2014
Orange Ekspert – jak korzystać z usług premium rate

Bardzo popularne, szczególnie wśród dzieci, jest ściąganie na telefon nowych dzwonków, tapet, czy branie udziału w różnych konkursach i zabawach. Większość z tych ofert to usługi o podwyższonej opłacie, tzw "premium rate", dlatego zdarza się, że na widok rachunku za telefon swojej pociechy rodzicom szybciej zabije serce...

Przed takimi niespodziankami można się ustrzec - o tym, jak to zrobić opowie Marcin:


Odpowiedzialny biznes

MMS coraz popularniejszy w święta

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
03 stycznia 2014
MMS coraz popularniejszy w święta

Znamy już statystyki Świątecznych i Noworocznych SMS-ów i MMS-ów wysłanych w naszej sieci. Wyniki pokazują, że SMS nadal cieszy się ogromną popularnością. Widać jednak, że z roku na rok, coraz częściej wysyłamy życzenia świąteczne i noworoczne używając MMS-ów, które pozwalają przekazać więcej emocji niż słowa. W stosunku do ubiegłego roku było ich o ponad jedną trzecią więcej. W sumie, w czasie ostatnich Świąt i Sylwestra (23 do 26 grudnia oraz 31 grudnia i 1 stycznia br.) wysłaliśmy ponad 389 mln wiadomości SMS i ponad 3,2 mln wiadomości MMS.  Najwięcej SMS-ów i MMS-ów wysłano w Wigilię.  Ciekawe ilu z Was nie uległo wygodzie jaką dają nam telefony i wysłało tradycyjne kartki świąteczne – pocztą ze znaczkiem? Ja wysłałam jedną :)

749e343bafcbd2cac1422ae22b1fa98056b

Scroll to Top