Oferta

Nowe „Multipakiety” w ofertach na kartę

Piotr Domański Piotr Domański
02 marca 2016
Nowe „Multipakiety” w ofertach na kartę

Ostatnio pojawia się coraz więcej ciekawych i nieco tańszych pakietów w ofertach na kartę. Kilka dni temu pisałem o jednym z nich – niewielkim, dającym 60 minut na numery stacjonarne za 3 złote. Teraz kilka słów o dwóch pakietach minut, SMS-ów i transferu danych. Pierwszy Multipakiet 100 kosztuje 6 złotych, jest aktywny 7 dni i daje 100 minut i 100 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 200 MB transferu. Drugi – Multipakiet 200 kosztuje 16 złotych, jest ważny 31 dni i daje 200 minut, 200 SMS-ówi i 200 MB transferu danych. Sądzę, że możliwość ta spodoba się wszystkim korzystającym z telefonu od czasu do czasu.

Aktywacja następuje SMS-em, poprzez kod lub po zalogowaniu na konto Mój Orange. Warto pamiętać, że zużycie chociażby puli minut nie powoduje, że pozostałe elementy pakietu przestają być ważne. A jeżeli przekroczycie pakiet transferu danych założymy Wam lejek. Minuty można wykorzystać także na numery stacjonarne.

Wszystkie informacje o pakiecie tradycyjnie już znajdziecie na naszej stronie internetowej.


Rozrywka

„Zdjęcie” z „Powrotu” do „Zoolandera” – czyli na co do kina

Kasia Barys Kasia Barys
02 marca 2016
„Zdjęcie” z „Powrotu” do „Zoolandera” – czyli na co do kina

"W marcu jak w garncu" ... tak samo w kinie. Proponuję Wam kilka różnych tytułów do obejrzenia. Będzie i komedia i thriller i bajka. Ja np koniecznie obejrzę "Zdjęcie", "Zoolander 2" oraz "Zwierzogród". Filmy, jak się dowiecie z materiału wideo, mają wspólny mianownik. Nie bez znaczenia dla fabuły są w nich m.in aparaty fotograficzne, telefony czy tablety :)

Do tego odcinka zaprosiłam blogerkę Okiem Kinomaniaka. Specjalnie dla was przygotowała recenzję filmu "Powrót". A Borys Szyc zdradził nam jaka jest dla niego najważniejsza aplikacja na planie filmowym. Zapraszam do obejrzenia materiału.

Okiem Kinomaniaka poleca także film "El Clan". Poniżej przeczytacie dlaczego.

752f2716a750ef6d96a2a07382f0f4de5e8"Jestem ogromną miłośniczką produkcji hiszpańskojęzycznych. A te, zwłaszcza z Ameryki Południowej, bardzo rzadko możemy zobaczyć w Polsce na dużym ekranie. Poza tym „El Clan” nagrodzony został już kilkoma statuetkami filmowymi. Zdobył hiszpańską nagrodę filmową Goya, na najlepszy film iberoamerykański. Otrzymał srebrnego lwa za reżyserię w Wenecji i specjalne wyróżnienie w Toronto. Poza tym był argentyńskim kandydatem do Oscara. I choć nie otrzymał nominacji w kategorii filmu 'nieanglojęzyczny', to jest to przynajmniej, jak dla mnie, dość spore wyróżnienie. Po trzecie z tego względu, że reżyser opowiada nam dwutorowo historię. Z jednej strony jest to historia prawdziwej rodziny. Całość wydarzeń widzimy jednak na tle rozgrywek historycznych. Losów Argentyny, początku lat 80., która to rozlicza się z okresu, w którym rządziła junta wojskowa. Mamy tu wkroczenie kraju w nowy etap i pierwsze kroki w stronę demokracji. Wydaje się, że ten thriller ma wszystkie elementy, które świadczą o tym, że film będzie dobry.  Po pierwsze jest bardzo dobra fabuła, poprowadzona właśnie dwutorowo. Po drugie mamy wartką akcję. Postacie są bardzo dobrze zarysowane i mamy role kobiece, które pojawiają się w rolach drugoplanowych, a mimo wszystko są w stanie przykuć naszą uwagę i zostają zapamiętane. No i mamy, dużo grozy, dużo napięcia, dużo poczucia niepewności – jak to powinno by w thrillerze. Czekam więc niezmiernie."

Do kina zapraszam Was szczególnie w Środy z Orange, gdzie drugi bilet otrzymacie gratis. Jeśli nie chcecie wychodzić z domu, polecam Wam kino... domowe: na tablecie lub w telefonie A tam na VOD Telewizji Tu i Tam i nowej Orange TV możecie obejrzeć m.in. "Makbet", "33" czy "Kryzys to nasz pomysł" z Sandrą Bullock.

7e8061d4ced866cbba4db72876ce927453b

Dla wszystkich Pań mam prezent z okazji 8 marca: kobiece kino przez cały marzec obejrzycie nawet za 3 zł za film. Proponuje Wam trochę czasu dla siebie, ulubiony deser lub napój i wygodną kanapę, by obejrzeć choćby Almodovara. W promocji „Kobiety świętują cały miesiąc” możecie wypożyczyć minimum 1 film z zakładki „Kobiety świętują” i napisać maila na adres konkurs@tvtp.pl. Do wygrania są bluzy, książki i płyty DVD. Szczegóły tego konkursu znajdują się na stronie  zgarnijgadzet.orange.pl

Wszystkiego najlepszego!

Jeśli dodatkowo chcecie wygrać podwójny woucher do kina oraz power strap napiszcie jaki model telefonu widać w jednym z prezentowanych powyżej trailerów. Czas macie do najbliższego piątku do godziny 12.00 :)


Oferta

2 w 1, czyli dwie promocje z kodami rabatowymi w jeden dzień

Piotr Domański Piotr Domański
02 marca 2016
2 w 1, czyli dwie promocje z kodami rabatowymi w jeden dzień

Od dzisiejszego poranka, przez najbliższe 24 godziny będziecie mogli wygenerować  kupon, który daje 20% rabatu na 24 miesiące przy przedłużaniu umowy bądź wyborze zupełnie nowej.  Jednego dnia możecie wygenerować dwa kody – pierwszy by otrzymać rabat na abonament  głosowy, jak Smart Plan LTE, a drugi by otrzymać rabat na abonament internetu mobilnego,  jak choćby LTE FreeNet. Każdy działa osobno i dotyczy wyłącznie jednego z typów usług.

Właśnie dlatego napisałem w tytule „dwa w jednym” ;-)

Pozostałe szczegóły nie zmieniły się w porównaniu z poprzednimi  podobnymi akcjami. Tradycyjnie trzeba wyłączyć blokadę plików cookies, z akcji skorzystać można poprzez stronę orange.pl, a na wykorzystanie kodów macie dwie doby. Czyli do północy 3 marca.

Wszystkie informacje na temat kodów znajdziecie tutaj.

Powodzenia i kto pierwszy ten lepszy – ilość kodów jest ograniczona.

Scroll to Top