Oferta

Nowe spoty i nowa oferta, czyli rejestracja prepaid

Piotr Domański Piotr Domański
22 lipca 2016
Nowe spoty i nowa oferta, czyli rejestracja prepaid

Temat rejestracji kart prepiad jest nadal żywy i mocno komentowany, wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy na blogu pod każdym z wpisów na ten temat. Robimy wszystko by proces ten przebiegał możliwie najsprawniej.

Jednak to nie wszystko. Przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę abonamentową dla wszystkich korzystających z telefonów na kartę. Co nowego wnosi? Po pierwsze - nie związuje Was umową na rok czy dwa – po miesiącu umowa przechodzi na czas nieokreślony, co oznacza, że możecie ją zmienić kiedy chcecie. Po drugie warunki oferty są atrakcyjne – za 39 złotych otrzymujecie nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz 5 GB internetu. Transfer danych na tym poziomie pozostanie do 1 lutego 2017, później spadnie do 1 GB. Jednak nie będziecie związani umową, więc zawsze będziecie mogli przejść na inny plan taryfowy. Jednocześnie dostaniecie możliwość zakupu telefonu  w ramach kwoty startowej oraz miesięcznej opłaty za telefon. To rozsądne rozwiązanie, jeżeli nie możecie wydać w jednym momencie tysiąca, czy dwóch na nowy telefon. Cała oferta nosi nazwę Smart Plan LTE Bezterminowy.

Oczywiście pozostaje promocja dla rejestrujących numer w Orange – 1000 minut oraz 10 GB, które dostajecie za samą rejestrację. Ta oferta trwa do 18 sierpnia, jednak chcemy Was zachęcić byście nie czekali do ostatniej chwili z rejestracją. Równie ważne jest to, że jeżeli aktywujecie kartę prepaid po 25 lipca będziecie musieli iść do salonu by ją zarejestrować. Warto o tym pamiętać, szczególnie że coraz bliżej do tej daty!

Więcej na znanej Wam już stronie www.zarejestrujnumer.pl

Dlatego też przygotowaliśmy kolejną odsłonę spotu z Robertem Górskim. I chociaż normalnie o naszych nowych reklamach pisze Stella, tym pozwoliłem sobie „pożyczyć” jej temat. Za kreację odpowiada agencja Publicis, za produkcję – Film Produkcja, a za postprodukcję - Platige Image. Media zakupił Initiative Media. Spot będziecie mogli zobaczyć w TV oraz w internecie.

Oto on:

Temat jest gorący, więc zapraszam do komentowania. Postaramy się pomóc!


Oferta

Gigabajty i tanie powerbanki… idealne dla graczy!

Piotr Domański Piotr Domański
22 lipca 2016
Gigabajty i tanie powerbanki… idealne dla graczy!

Mobilna gra, w ramach której poszukuje się, łapie, a następnie rozwija małe „kieszonkowe potworki” podbiła świat. Od kilku dni dostępna jest polska wersja, a w Warszawie i (z tego co słyszałem)  innych miastach Polski na ulicach można spotkać dziesiątki osób poszukujących stworków i łapiących je do biało-czerwonych kulek. I choć ominął mnie zarówno ten jak i poprzedni szał, to miałem okazję przyjrzeć się aplikacji i zwróciły moją uwagę dwie kwestie – olbrzymi pobór mocy i równie duży transfer danych.

Mam dla wszystkich fanów „kieszonkowych potworów” korzystających z naszej sieci miłą wiadomość i odpowiedź na Wasze zapotrzebowanie na dane i energię ;-) . Mamy dla Was zabawę, dzięki której będziecie mogli zgarnąć nawet 10 GB internetu (i to za darmo), a także stać się szczęśliwymi posiadaczami porządnego powerbanku o pojemności 8000mAH (firmy Platinet) za 49 zł. Jak to działa?

Po pierwsze możecie otrzymać 1 GB w prezencie (tutaj link), jeżeli wyślecie specjalny kod, który możecie uzyskać od pracowników naszych salonów. Zaproponują Wam oni wcześniej wspomniany powerbank, a raz z nim kolejną większą paczkę danych – 10 GB (kolejny regulamin). Pakiety będzie można aktywować wysyłając kod SMS-em, podobnie, jak w akcji „Giga za gole”, którą organizowaliśmy z okazji Euro 2016. Promocja startuje dzisiaj, trwa do 18 sierpnia. Mogą z niej skorzystać klienci indywidualni Orange, korzystający z ofert głosowych  – zarówno Ci abonamentowi jak i korzystający z ofert na kartę. Pakiety ważne są 7 dni.

A więc… złapcie je wszystkie ;-)

P.S. Czy już pisaliśmy na blogu, że internet mobilny od Orange jest obecnie wedle rankingu portalu speedtest.pl najszybszy w Polsce? Prezes Orange Polska - Jean-François Fallacher napisał o tym na swoim koncie na Twitterze. Polecam załączony film.


Bezpieczeństwo

Znaczny wzrost ataków phishingowych

Michał Rosiak Michał Rosiak
21 lipca 2016
Znaczny wzrost ataków phishingowych

Cyberprzestępcy nie mają wakacji. Można by wręcz rzecz, że jakichś mentalnych robaków dostali, bo w ostatnim czasie CERT Orange Polska zaobserwował olbrzymi wzrost ataków phishingowych (łącznie przy użyciu kilkuset domen!), zorientowanych przede wszystkim na klientów polskich banków (m.in. iPKO oraz BZ WBK), a także udających faktury za energię z firmy PGE.O ile strony udające bankowe mają za cel zazwyczaj wyłudzenie naszych danych dostępowych, o tyle efektem pobrania i "faktury" i kliknięcia w nią będzie zainstalowanie złośliwego pliku szyfrującego dane na naszym dysku i żądającego zapłacenia wysokiego okupu za ich odszyfrowanie.

Przed próbą wejścia na witryny podające się za banki ustrzeże Was CyberTarcza, o ile wcześniej o ryzyku nie poinformuje Was przeglądarka (mnie ostrzegł Vivaldi), cyber-przestępcy jednak nie śpią i może się zdarzyć, że wygenerują nową domenę, przy użyciu której przeprowadzą atak zanim "nauczą" się jej systemy nasze i przeglądarek.Dlatego pamiętajcie, by:

- w przypadku korzystania ze stron bankowych, czy dostawców wszelkich usług, wyrobić w sobie nawyk wielokrotnego sprawdzania adresu w pasku przeglądarki

- w niektórych przypadkach adresy zawierały nazwy banków, ale np. w domenie *.info.pl, czy *.top

- nie klikać w podejrzane linki

- analizować wszystko, co pokaże nam przeglądarka

- jedna ze stron pokazała mi np. błąd certyfikatu bezpieczeństwa, wręcz krzycząc: "Jestem jakaś lewa!"

- nie otwierać faktur "z ciekawości", jeśli się ich nie spodziewaliśmy

- w przypadku wątpliwości - skontaktować się z domniemanym nadawcą

A my ze swej strony będziemy robić nieprzerwanie wszystko, co w naszej mocy, byście nie musieli stawać przed takimi problemami. Co nie zmienia faktu, że i tak warto wiedzieć, co z nimi zrobić.

Scroll to Top