Oferta

Nowe telefony i Huawei E372 w niższych planach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 maja 2011
Nowe telefony i Huawei E372 w niższych planach

Dziś wprowadziliśmy dwa, ciekawe telefony: Sony Ericsson Xperia z PlayStation Certified i LG P990 Swift (ten drugi dostępny wyłącznie w sklepie internetowym). Znajdziecie je ofertach: Delfin, Pelikan, Pantera oraz Optymalnej dla Firm. Ponadto w Orange Free 19, Orange Free 39 i Orange Free 59 pojawił się modem Huawei E372, który do tej pory był tylko w wyższych opcjach. Przypomnę, że ten modem obsługuje technologię HSPA+ DC, która umożliwia transmisję danych z prędkością do 42 Mb/s. Na teraz jest ona dostępna dla 12 proc. populacji w 24 miastach, a do końca roku będzie 60 proc.

Nowy, tajemniczy kod Orange z ukrytym bonusem pojawił się gdzieś na stronie www.orange.pl/nakarte

dwa-telefony-dwa.jpg


Rozrywka

Chłopak czy dziewczyna

Marek Wajda Marek Wajda
05 maja 2011
Chłopak czy dziewczyna

My już ochłonęliśmy po zimowej majówce i wracamy na bloga, ale zobaczcie jak Serce i Rozum nieźle zabawili się na długim majowym weekendzie ;)

Co doradzilibyście naszym bohaterom na przyszłość?

A tak w ogóle: jak Wy spędziliście "majówkę" (a może ciągle na niej jesteście)? Udało się Wam pojeździć na nartach/snowboardzie? :)


Oferta

Combo, czyli w pakiecie taniej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 maja 2011
Combo, czyli w pakiecie taniej

Jeśli masz telefon komórkowy, domowy, internet stacjonarny i mobilny w Orange, teraz łącząc te 4 usługi w pakiet, zaoszczędzicie nawet 45 zł miesięcznie. Combo można też stworzyć z 3 lub 2 usług, wtedy zyskacie odpowiednio 30 i 15 zł. Aby skorzystać z oferty wartość zobowiązania dla każdej z usług musi wynosić minumum 39 zł. Jak wyglądada aktywowanie Orange Combo? Kiedy macie już przynajmniej 2 różne usługi w Orange, wystarczy przedłużyć umowę na jedną z nich lub dokupić dodatkową. Ci, którzy korzystają obecnie z jednej usługi, mogą włączyć pakiet po dokupieniu kolejnej lub kilku, ale z innych kategorii niż ta, którą już mają. Orange Combo wystartuje od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po tym, w którym zostały spełnione odpowiednie warunki. Zniżkę otrzymujecie tak długo, jak macie aktywne usługi wchodzące w skład pakietu. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj. Combo nie kłóci się z innymi ofertami i promocjami. Zasada prosta: łączycie i oszczędzacie kasę.

Przed chwilą na naszej stronie na Facebooku Orange Polska pojawił się kolejny tajemniczy kod. Podaję go również tutaj: S85JHCM

 

Orange Combo - banner - 29 kwietnia 2011.jpg

Scroll to Top