;

Oferta

Nowości w Orange Flex, na które czekaliście (18)

Wojtek Jabczyński

18 sierpnia 2022

Nowości w Orange Flex, na które czekaliście
18

W aplikacji Orange Flex właśnie dodaliśmy możliwość aktywowania swojego numeru nawet na trzech dodatkowych kartach SIM lub eSIM. Można też dzielić się gigabajtami ustawiając wygodny, comiesięczny transfer danych.

Dotychczas Orange Flex umożliwiał aktywację tego samego numeru na jednej, dodatkowej karcie. Zgłaszaliście nam, że potrzebujecie więcej. Dlatego od dzisiaj, w zależności od posiadanego Planu, możecie korzystać z jednej, dwóch lub trzech dodatkowych kart SIM (lub eSIM) z tym samym numerem. Aktywacja i korzystanie z dodatkowych kart SIM w Orange Flex jest bezpłatne.

Kolejną nowością jest dzielenie się gigabajtami poprzez ustawienie stałego, comiesięcznego transferu danych. Możecie mieć nawet 10 stałych przekazów. Transfer gigabajtów będzie realizowany co miesiąc, w wyznaczonym dniu i godzinie, do czasu, kiedy go odwołacie w aplikacji. Funkcja jest dostępna również dla użytkowników dodatkowych numerów aktywowanych w ramach Strefy kart SIM.

Jak ustawić transfer:

 1. Kliknij na zakładkę „Przekaż GB”.
 2. Wybierz osobę oraz ustaw liczbę GB, które chcesz regularnie przekazywać.
 3. Wybierz datę i godziny, kiedy mają być przekazywane GB.
 4. Zapisz swój wybór i… gotowe.  

Pamiętajcie, że powinniście zaktualizować aplikację by skorzystać z nowych funkcjonalności. Szczegóły dostępne są w regulaminach, które znajdziecie na stronie Orange Flex.

Udostępnij: Nowości w Orange Flex, na które czekaliście
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Marek 11:46 18-08-2022
  A gdzie ten regulamin? Bo żadnego aktualnego od 18.08.2022 nie ma...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 14:09 18-08-2022
   Proszę: https://flex.orange.pl/regulaminy_cenniki/
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ciekawy 15:11 27-08-2022
    Kiedy Video Pass zostanie rozszerzony o dodatkowe serwisy jak Apple TV+, Viaplay, Amazon Prime Video...itp.?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 16:02 18-08-2022
  A kiedy możliwość zmiana daty płatności za plan? Myślę, że wielu czeka na takie rozwiązanie i bez kombinowania bez przenoszenia do konkurencji. Także możliwość migracji między ofertami orange bo obecnie da się w tylko jedną stronę. Jeszcze tego brakuje tylko w ofercie FLEX . Poprosimy o odpowiedź kogoś z orange głównie chodzi o możliwość zmiany dnia płatności za plan. 😉
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:26 19-08-2022
   Nie planujemy wdrożenia zmiany daty płatności za plan. Orange Flex działa w formie subskrypcji, w której z góry płacisz za możliwość korzystania z usług (za okres rozliczeniowy). Co do migracji, planujemy wdrożyć tę funkcjonalność jeszcze w tym roku. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tomek 16:50 18-08-2022
  A ja czekam na SMS prze przez WiFi. jest jakaś szansa?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:29 19-08-2022
   Mamy to w planach, ale nie mogę zadeklarować konkretnej daty wprowadzenia. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 17:31 18-08-2022
  Kiedy aktualizacja aplikacji na Androida?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:30 19-08-2022
   Już czeka w sklepach z aplikacjami (Google Play). Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  bart 19:56 18-08-2022
  super - ale ciągle brak sms po wifi -
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:34 19-08-2022
   Odpowiedź jak wyżej. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tejeo 03:27 19-08-2022
  A kiedy będzie zrobiona migracja z Flexa do Orange Free Na Kartę, i kiedy będą cesje w Orange Flex?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 11:25 19-08-2022
   I z tych wszystkich pytań, te są najważniejsze... Podpisuję się 🙂
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 15:33 19-08-2022
   Migracja jeszcze w tym roku. Co do cesji na razie nie planujemy. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pomidorex 16:06 19-08-2022
  Przy usłudze "Flex dla Firm" wprowadźcie proszę opcję jednej miesięcznej zbiorczej faktury
  Odpowiedz
  • komentarz
   Tom 11:01 16-11-2023
   Podpisuję się. Przeniósłbym pozostałe numery do flex ale jeśli za każdy numer mam oddzielną fakturę dostawać to mnie to zniechęca. Ilość papierów, dodatkowe opłaty (księgowa liczy za każdą rozliczoną fakturę)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:13 21-08-2022
  Kusicie tym Flexem, oj kupicie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 08:28 22-08-2022
  Dobre rozwiązanie z kilkoma kartami SIM w cenie pakietu. Potraficie zrobić fajną ofertę, a co ważniejsze stale ją rozwijać ORANGE. Wasz Flexowicz
  Odpowiedz

;

Gaming

Najlepsze filmy na podstawie gier (1)

Bartosz Graczyk

16 sierpnia 2022

Najlepsze filmy na podstawie gier
1

Filmy na podstawie gier to dla fanów wirtualnej rozgrywki temat mało komfortowy. Z jednej strony każdy marzy o porządnej adaptacji ulubionej marki. Z drugiej gra jest wyjątkowo trudna do przeniesienia na duży ekran. Czy dobre filmy na podstawie gier istnieją? Tak! Znajdziecie je na mojej liście.

Detektyw Pikachu

filmy na podstawie gier detektyw pikachu

Kto nie zna słodkiej, żółtej myszki o czerwonych policzkach, która po przytuleniu może porazić nie tylko urodą, ale i prądem? Pikachu to symbol Pokemon oraz marka rozpoznawalna na całym świecie. Nie potrzeba dużej machiny reklamowej by wypromować film z jego udziałem. Wystarczy przedstawić ciekawą historię, zaangażować utalentowanych aktorów i uszanować materiał źródłowy.

Tak też się stało. Ryan Reynold wciela się w Pikachu i kradnie show. Wraz z nowym kompanem próbuje odszukać zaginionego byłego partnera oraz ojca swojego towarzysza. Na ekranie zobaczymy zupełnie inną elektryczną mysz niż tą znaną z anime. Na próżno szukać tu Asha, Misty czy Brocka. To nie oznacza, że brakuje nawiązań do kultowej produkcji. W trakcie seansu można zauważyć inspirację pierwszym filmem animowanym z serii Pokemon pt. „Zemsta Mewtwo”. Dowiemy się z niego nie tylko co się stało z partnerem Pikachu, ale również jaka jest geneza legendarnego Pokemona.

Pozycja obowiązkowa dla fanów anime. Polecam również na „randkę przed telewizorem”, czy jak kto woli „Netflix and chill”.

Sonic the Hedgehog

filmy na podstawie gier sonic the hedgehog

Gdy ujrzałem pierwszy zwiastun produkcji, jak większość internetu poczułem mieszane emocje. Z jednej strony postać, na której się wychowałem w końcu otrzyma własny film, a z drugiej wyglądał paskudnie. Wśród internautów zyskał przydomek „Ugly Sonic”, ze względu na „uczłowieczenie” jeża. Na szczęście studio produkcyjne uświadomiło sobie błąd i „posłodzili” wizerunek jeża.

Uff… już myślałem, że wrócimy do mrocznych czasów z dzieł autorstwa Uwe Bolla, czyli producenta jednych z najgorszych filmów w historii, odpowiedzialnego także za ekranizacje filmowe.

Na szczęścia tak się nie stało. Otrzymaliśmy film luźno inspirujący się materiałem źródłowym, w którym znajdziemy zarówno magiczne pierścienie, Green Hill oraz Doktora Robotnika zagranego przez Jima Carreya. Przygody najszybszego na świecie jeża warto też sprawdzić dla gry aktorskiej legendarnej ikony komedii. Poprzez nadmierną ekspresję wpisuje się w kreskówkowy świat, a najdziwniejsze sytuacje stają się uzasadnione dzięki komedii, którą Jim Carrey wprowadza na ekrany.

Jeżeli film, otrzymał kontynuację to oznacza, że nie był zły i warto go sprawdzić.

Tomb Raider

filmy na podstawie gier tomb raider

Choć do nowego roku jeszcze daleko to już mam do Was pytanie. Jakie macie plany? Bo ja… BEDE GRAU W GRE….W TOMB RAJDER.

Gra stała się kultowa na całym świecie i stała się ikoną gamingu. Przygody Lary Croft znał każdy, kto miał komputer lub telewizor. Poszukiwaczka skarbów wyskakiwała nawet z lodówki w postaci płatków śniadaniowych. W tym przypadku polecam sprawdzić dwie serie. Jedna z udziałem Angeliny Jolie w roli seksownej archeolożki, z początku lat 2000 oraz drugą serię – bardziej nowoczesną.

W 2018 roku powstał film opierający się o nową trylogię Tomb Raider. Historia jest bardziej kameralna. Znajdziecie w niej więcej survivalu niż poszukiwania przygód. Lara zamiast skupiać się na skarbach, woli odnaleźć ojca i rozwiązać tajemnicę jego zaginięcia. W tym celu wybiera się na mistyczną wyspę, gdzie czekają spore zagrożenia – najemnicy i innych poszukiwaczy.

Klasycznego „Tomb Raidera” jak i wersję z 2018 roku możesz obejrzeć w ramach abonamentu Netflix.

Warcraft : Początek

filmy na podstawie gier warcraft poczatek

Ta pozycja jest dość specyficzna… Pierwsze reakcje widzów i recenzentów mówiły jedno – ten film nie jest zły, ale najbardziej będą z niego cieszyć się fani. Bez zrozumienia świata Warcraft ciężko pojąć skomplikowane relacje między orkami, a ludźmi. To możliwe, ale by zrozumieć w pełni akcję dziejącą się w Azeroth warto najpierw sprawdzić grę.

Mimo niezwykle rozbudowanego świata, Warcraft to produkcja fantasy, która powinna zainteresować każdego, kto choć raz przeczytał Władcę Pierścieni lub Wiedźmina. Mamy magię, problemy polityczne i skomplikowane relacje między bohaterami, którzy poznają swoje różnice, ale i podobieństwa. Czeka Was tutaj wszystko, co najlepsze w fantastyce.

Warcraft: Początek – możesz obejrzeć na Netflxie.

Ralph Demolka

filmy na podstawie gier ralph demolka

To gra oparta bardziej o koncepcję. Główny bohater jest „złym” z automatów. Pragnie uwolnić się od stereotypów i ucieka do świata innych gier. W taki sposób poznaje inne perspektywy i staje się bohaterem akceptując samego siebie. To droga opowiadająca o budowaniu własnej osobowości. W tym filmie znajdziecie wiele nawiązań do popularnych gier, a fani wirtualnej rozgrywki mogą pobawić się w ich wyszukiwanie. To jak? Kto znajdzie ich więcej?

Podsumowując: Zauważyłem, że najlepsze produkcje na podstawie gier to te, które inspirują się światem przedstawionym, ale nie kopiują historii, które znamy z wirtualnego medium.

Które pozycje przyciągnęły Waszą uwagę najbardziej? Czy jest jakaś produkcja, która nie pojawiła się na tej liście, a warto ją sprawdzić? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Udostępnij: Najlepsze filmy na podstawie gier
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 23:20 21-08-2022
  Warcraft : Początek, ciekawy tytuł. Może kiedyś.....mam już tak długą listę filmów do obejrzenia że......
  Odpowiedz

;

Oferta

Niedziela z odnowionymi smartfonami (5)

Ewa Wróbel

13 sierpnia 2022

Niedziela z odnowionymi smartfonami
5

Warto zajrzeć jutro na naszą stronę, jeśli szukacie smartfona w korzystnej cenie i przy okazji chcecie podarować mu drugie życie. Tylko w niedzielę, dla klientów oferty bez abonamentu, pojawią się aż cztery odnowione telefony w obniżonej cenie. Możecie zapłacić jednorazowo lub w 20 ratach 0%.

Do wyboru będą:

 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB – taniej aż o 360 zł,
 • Motorola moto G 5G plus – taniej o 300 zł,
 • OPPO A16 – taniej o 140 zł,
 • OPPO A54 5G – taniej o 70 zł.

Warto się śpieszyć, bo liczba urządzeń jest ograniczona. Powodzenia!

Dlaczego warto kupować odnowione telefony? Zakup takiego smartfona to nie tylko Wasz osobisty wkład w ochronę środowiska, ale także oszczędność nawet kilkuset złotych. Bez obaw – urządzenia poddawane są gruntownej renowacji i doprowadzane do stanu “jak nowy”. To potwierdzenie, że wyglądają i działają tak, jak nowe telefony.

Udostępnij: Niedziela z odnowionymi smartfonami
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 12:00 13-08-2022
  Motorola moto G 5G ten czy jednak wersja plus bo z plusem macie ofertę. Mi 11 lite cena nawet przystępna o ile nie trafi się egzemplarz z zajechaną baterią. Ale kusi przyznam. :) No i mimo wszystko wróżka by się przydała czy wróci realme gt me w cenie jak ten mi 11. ;) poniżej 1k plnów.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 06:59 15-08-2022
   Dobre xiaomi to niemal cała wersja 10, 11 już się trochę grzeją i......
   Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 14:28 16-08-2022
   Racja - mowa o odnowionej Motoroli moto G 5G plus :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 13:32 15-08-2022
  Jaki macie czas na stronie? UTC? :P o 23:40 w niedzielę ceny wróciły do stanu bez obniżek :P
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 17:49 17-08-2022
  Nie opłaca sie kupować takich telefonów nawet jesli dawaliby je za 1 zł ja osobiście wole kupić nowy.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej