Oferta

Nowości w promocji: Huawei Watch Fit 3 i 4

Beata Giska Beata Giska
09 maja 2024
Nowości w promocji: Huawei Watch Fit 3 i 4

Jeśli szukacie wielofunkcyjnych zegarków na lato i na lata – sprawdźcie najnowsze propozycje od marki Huawei. Teraz dostaniecie je nawet kilkaset złotych taniej w porównaniu do ceny regularnej.

Huawei Watch Fit 3 dostępny jest modnej oprawie - w czarnej i różowej wersji kolorystycznej. Ten model z pewnością spodoba się nawet młodszym użytkownikom. Huawei Watch 4 Pro Space Edition eSIM jest przykładem sportowej elegancji – występuje na srebrnej bransolecie. Oba te sprzęty to połączenie designu z zaawansowanymi funkcjami, a to wszystko w przystępnej cenie. Mają duży ekran, wytrzymałą baterię umożliwiającą korzystanie z zegarka nawet przez 10 dni bez konieczności ładowania. Posiadają też asystenta zdrowia: monitoruje tętno, stres, natlenienie krwi, najważniejsze wskaźniki snu czy nawet kobiece cykle.

Fit 3 dostępny jest bez abonamentu, a 4 i w abonamencie i bez. Oba można też kupić w wygodnym systemie ratalnym. Promocja trwa od 09.05, a szczegóły, wraz z parametrami technicznymi, znajdziecie na kartach produktów na naszej stronie.

Takie smartwatche to świetny pomysł na prezent. Może warto o nich pomyśleć w kontekście sezonu komunijnego lub zbliżającego się Dnia Dziecka. Więcej upominkowych inspiracji znajdziecie tutaj.


Rozrywka

Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania festiwalowe karnety

Beata Giska Beata Giska
09 maja 2024
Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania festiwalowe karnety

Wczoraj skończył się konkurs, w którym mogliście otrzymać bilety na Orange Warsaw Festival. Tym, którym się nie udało dajemy dodatkową szansę. Jaki voucher wybierzecie? Na OWF czy Open'er Festival Powered by Orange?

Użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą liczyć na przeróżne bonusy i tym razem w aplikacji można zgarnąć vouchery na dwa muzyczne wydarzenia.

Festiwalowe nagrody

Klienci indywidualni, biznesowi i Orange na kartę (wszyscy, którzy mają uprawnienia do założenia lub korzystania z konta w aplikacji Mój Orange) mogą wygrać karnet na swój ulubiony festiwal muzyczny.

Czas trwania: od 8 maja do 22 maja 2024 r.

Zasady: Należy zalogować się do aplikacji Mój Orange adresem e-mail i napisać: na który festiwal chce się pojechać i odpowiedzieć w kreatywny sposób na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać karnet na festiwal?”. Potem podać adres e-mail do kontaktu, zaakceptować regulamin i wysłać zgłoszenie.

Nagrody: W konkursie do wygrania jest 15 karnetów na wszystkie dni Orange Warsaw Festival (7 i 8 czerwca) i 15 karnetów na wszystkie dni Open’er Festival Power by Orange (3-6 lipca) w Gdyni. Jeden uczestnik może wgrać tylko 1 z 30 festiwalowych karnetów. Rodzaj przyznanej nagrody zależy od tego, którą imprezę wybierz uczestnik.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na tej stronie do 27 maja 2024 r. Laureaci dostaną też maila z informacją wygranej. Regulamin znajdziecie tutaj. Kto zagra na naszych festiwalach - sprawdźcie tu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji, pora ją pobrać i korzystać z licznych bonusów. W każdą środę znajdziecie też niespodziankę w ramach akcji Środy z Mój Orange.


Odpowiedzialny biznes

Wolontariat pracowniczy dla planety

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
08 maja 2024
Wolontariat pracowniczy dla planety

Ostatnio obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dla wolontariuszy i wolontariuszek Fundacji Orange, to znak, że czas zakasać rękawy, ubrudzić sobie ręce i wziąć się za sadzenie lasu. Ekipy wolontariackie włączyły się także w akcję sprzątania terenów zielonych i sadzenia łąk kwietnych. Jedna z nich zaprosiła do pomocy dzieci z lokalnej szkoły podstawowej. Cieszymy się, że wspólnie zaangażowali się w prace na rzecz środowiska, a przy tym poszerzyli swoją wiedzę o tym, co ważne - by chronić środowisko. Zobaczcie relacje z tych wydarzeń.

Pierwsza akcja miała miejsce w Ostrówku, gdzie dwa zespoły wolontariuszy i wolontariuszek Fundacji - pracowników Orange i Integrated Solutions - wspólnie posadziły 2000 sadzonek sosny. Przed rozpoczęciem pracy leśniczy przedstawił im szczegóły dotyczące powierzchni przeznaczonej do obsadzenia i udzielił instruktażu poprawnego sadzenia drzew. Podczas całej akcji członkowie służby leśnej służyli pomocą i udzielali wskazówek. Była to dobra okazja, aby zadać pytania dotyczące funkcjonowania lasów.

Kolejna akcja odbyła się we współpracy z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Warszawie. Spotkanie rozpoczęto rozmową o zadaniach, z którymi mierzy się ta instytucja i ciekawą lekcją na temat kryzysu wodnego oraz wymianą spostrzeżeń na temat tego, w jaki sposób oszczędzać wodę i zapobiegać jej marnowaniu. Po wykładzie grupa udała się na sprzątanie terenów zielonych przy Kładce Żerańskiej, a następnie zasadziła łąkę kwietną, by wspierać małą retencję przy śluzie wiślanej.

Do ostatniej akcji nasza kolejna ekipa wolontariacka zaprosiła do pomocy dzieci z lokalnej szkoły podstawowej przy ulicy Niepołomnickiej. Tak, jak w poprzednich latach - wspólnie posprzątali las „Rezerwat przyrody" Warszawa Rembertów.

Cieszymy się, że wolontariuszki i wolontariusze Fundacji Orange ruszyli w teren, by działać razem - w silnej grupie zmotywowanych i pełnych energii ludzi. A przy tym mogli dzielić się swoją wiedzą - wpływać na nasze otoczenie i dawać przykład młodym, a tym samym zadbać o planetę.

Wolontariat pracowniczy Orange działa już 20 lat i jest jedną z największych tego typu inicjatyw w Polsce. Wielokrotnie nagradzany, posiada także Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości” – poziom trzeci, najwyższy. Oznacza to, że przestrzegamy fundamentalnych zasad, chronimy wartości wolontariatu, że wspieramy pracowników w działaniach społecznych.
Pracownicy i pracowniczki firmy angażują się w wolontariat z Fundacją średnio 3000 razy w roku. Organizują zajęcia o bezpiecznym internecie dla dzieci, wspierają osoby starsze, prowadzą lokalne akcje społeczne w wielu miejscach w Polsce. W pełnej mobilizacji angażowali się także w liczne inicjatywy pomocowe w czasie pandemii i wspierają osoby z Ukrainy, przebywające w Polsce z powodu wojny.

Brawa za nieustanne zaangażowanie!!! #WolontariatOrange #OrangeGoesGreen #OrangeTeam

Scroll to Top