Oferta

Nowy pakiet w Orange POP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 lipca 2009
Nowy pakiet w Orange POP

Od dziś w Orange POP mamy kolejny duży pakiet minut na połączenia w sieci i na stacjonarne. W POPMinuty za 12 zł jest 120 minut, czyli wychodzi 10 gr/min. Trzeba je wykorzystać w 30 dni. Nie jest to promocja, jak w przypadku POPGadane i po wakacjach pakiet zostanie. Aby go włączyć wystarczy wysłać SMS-a pod numer 545, w treści wpisując MINUTY (opłata jak za standardowy SMS). Można też aktywować poprzez wybór odpowiedniej opcji po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/online lub pod bezpłatnym numerem *500. Dla ułatwienia jeszcze „pakietowo-usługowa” ściąga.

tabela_orange.jpg


Oferta

Jesienią bardzo szybka neostrada

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 lipca 2009
Jesienią bardzo szybka neostrada

Ostatnio media, zwłaszcza internetowe rozpisywały się, że od 1 października zaproponujemy neostradę o prędkości 10 i 20 Mb/s. Podały też ceny 260 zł i 300 zł za miesięczny abonament, czerpiąc informacje z opublikowanych przez nas za wczasu cenników. To wszystko prawda. Komentarze zwłaszcza dotyczące cen, były łatwe do przewidzenia, bo czytającym umykała kluczowa informacja, że takie stawki są przy umowie na czas nieokreślony. To oznacza, że z automatu są najwyższe. Ile będzie kosztowała najszybsza neo w kontraktach powiemy przed startem komercyjnym. Teraz mogę zapewnić, że sporo mniej, a do tego możemy dodać ekstra promocje. Rozwiązanie znacie doskonale, bo obecnie przedłużając lub podpisując umowę, można dostać drukarkę lub nawigację satelitarną. Dodam, że przygotowujemy się, aby dostępność neo 10 i 20 Mb/s była możliwie duża. W zależności od miejscowości i konkretnej lokalizacji szacujemy, że nawet 70 proc. klientów będzie mogło z niej skorzystać. Sam jestem ciekawy, jakie będzie zapotrzebowanie na tak szybki net.


Oferta

Sylwek wygrał Motorolę E8

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 lipca 2009
Sylwek wygrał Motorolę E8

Południe w niedzielę, najlepszy czas by rozstrzygnąć konkurs na nowe doładowanie. Najpierw wielkie dzięki dla wszystkich za tak liczne uczestnictwo. Jestem pod wrażeniem. Wdzięczni są też marketingowcy, którym jako najbardziej aktywni użytkownicy, daliście ciekawy materiał do refleksji. Zobaczymy co z nim zrobią :-) Nie przedłużając Motorola E8 + starter NOG wygrał Sylwek2k, który jako jedyny wytypował, że od poniedziałku nowe doładowanie w Orange jest za 10 zł i przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 5 dni. Z kwotą nie mieliście problemów - pojawiała się wielokrotnie, za to ważność konta dawaliście za długą. Cztery osoby były blisko i typowały 10/7. Zatem dodatkowe dwa filmy na dvd, których koproducentem jest TP, pojadą do najszybszych z nich tj. Krzysia i Andrzeja. Na koniec dodam, że nowe doładowanie wydłuża ważność konta na rozmowy przychodzące o 10 dni. Będzie dostępne jest w formie doładowania elektronicznego czyli: wydruki z terminali, POS on-line, Internet i bankomaty. W ofercie Nowe Orange Go dziesiątka nadaje takie same stawki, jak piątka. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i na pewno to nie jest ostatni konkurs na blogu.

Scroll to Top