Oferta

Nowy router 5G dla domu

Beata Giska Beata Giska
22 stycznia 2024
Nowy router 5G dla domu

W naszej ofercie pojawił się nowy zestaw routerowy - ODU IDU 5G od ZTE, dający dostęp do jeszcze lepszego internetu 5G jakości Orange.

Routery ODU IDU są szczególnie wybierane przez klientów, który mieszkają w domach jednorodzinnych w zasięgu 5G lub chcą się na to przygotować. W zestawie można je kupić z anteną zewnętrzną 5G ZTE MC889. Do pakietu proponujemy również jednostkę wewnętrzną tj. router WiFi ZTE T5400. Pozostawiamy też możliwość zakupu samej anteny.

Router ZTE T5400 Wi-Fi 6 jest wyposażony m.in. w inteligentny czytnik NFC - do łatwego parowania Wi-Fi przez zbliżenie bez wpisywania haseł. Dzięki funkcji: band steering dla 2.4GHz i 5GHz i użyciu aż 6 wbudowanych anten - sygnał znacznie lepiej penetruje przeszkody, takie jak ściany. Poprawa to jakości sygnału w całym domu. Zapewni także jeszcze szybszy, stabilniejszy dostęp do internetu, co ułatwi pracę zdalną, naukę czy dostęp do rozrywki.

Dla klientów, którzy nie potrzebują zewnętrznej anteny, rekomendujemy znakomitej jakości router ZTE MC888 5G kategorii 19ej, posiadający możliwość agregacji aż 5 pasm. Korzystanie zarówno z MC888 5G, jak i zestawu ODU-IDU ZTE MC889 i ZTE T5400 daje możliwość pełnego wykorzystania zalet Internetu mobilnego w Orange.

Urządzenia są dostępne równolegle w ofertach dla klientów detalicznych, jak i biznesowych.

https://youtu.be/OHvrQT72hVA

Rozrywka

Czym jest Boosteroid oraz jak działa Cloud Gaming

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
22 stycznia 2024
Czym jest Boosteroid oraz jak działa Cloud Gaming

Cloud Gaming brzmi jak marzenie. Już sama nazwa usługi pobudza wyobraźnię. “Granie w chmurze” brzmi to magicznie i intrygująco. Mimo, że mamy do czynienia z zaawansowaną technologią, kluczowe jest to, że dla odbiorcy jest prosta w użytku. A usługa strumieniowania gier Boosteroid to wysoka jakość rozgrywki i rozrywki. 

Po nieco poetyckim wstępie zapraszam Was na dawkę konkretów na temat Cloud Gaming.

Krótka lekcja historii

Cloud Gaming to technologia umożliwiająca granie w gry wideo bez konieczności posiadania zaawansowanego sprzętu. W tym modelu gry są uruchamiane i renderowane na zdalnych serwerach, zaś na urządzenie gracza trafiają obrazy transmitowane za pomocą internetu. Dzięki temu gracze nie muszą mieć potężnych komputerów ani konsol, ponieważ cała praca obliczeniowa odbywa się na serwerach w chmurze.

Historia Cloud Gamingu sięga przełomu stuleci, ale prawdziwy rozkwit zaczął się w ostatniej dekadzie. W tamtym czasie ograniczenia technologiczne - niska przepustowość internetu i słaby sprzęt) - sprawiły, że była to koncepcja trudna do realizacji. Jedną z pierwszych komercyjnych usług, uruchomioną w 2010 roku, było OnLive. Nieistniejąca już firma przetarła szlaki dla innych innowatorów oraz dla dużych graczy. 

Wtedy było za wcześnie na tego typu implementacje. Dziś, gdy świat jest już gotowy, internet 5G jest dostępny w całej Polsce, zaś kolejne miasta rozszerzają zasięg światłowodu od Orange, gracze mogą zaoszczędzić na drogim sprzęcie do grania korzystając tylko z szybkiego internetu oraz odpowiedniej usługi strumieniowania gier z chmury. Jakiej? Na przykład Boosteroid.

Czym jest Boosteroid

premiery gier 2024 boosteroid oferta

Choć Boosteroid to nowy gracz na rynku strumieniowania rozgrywki, zdążył zrobić niemałe zamieszanie. Przede wszystkim dzięki wyjątkowości swojej usługi - przeznaczonej dla fanów gier wideo, tworzonych na komputery stacjonarne. Nie oszukujmy się, ale największa baza tytułów jest dostępna właśnie na platformę PC. Od studenckich projektów robionych po nocach po wysokobudżetowe produkcje AAA. Dzięki Boosteroid będziesz mógł zagrać w gry dostępne na PC na dowolnym urządzeniu.

Ale Bartek, na Macbookach nie da się grać w pecetowe gry!

A gdzie tam! Da się, jeżeli korzystasz z Boosteroid. Mało tego, możesz nawet zagrać w ulubione produkcje na smartfonie. Takim z systemem iOS lub Android. Ba, możesz też tablecie, w przeglądarce, a nawet na telewizorze. Mimo, że grasz w gry przeznaczone na PC jesteś w stanie przeżyć iście konsolowe przeżycia po podłączeniu pada. To również jest do zrobienia. 

Cloud Gaming i Boosteroid - jak to działa

boosteroid biblioteka gier

Dzięki Boosteroid żyjesz tak, jakbyś miał w każdym miejscu na świecie dostęp do mocnego peceta, na którym zagrasz praktycznie we wszystko. Po stworzeniu konta w usłudze należy zalogować się do swoich kont na platformach Steam, Riot, czy Epic Games. Strumieniujesz gry, które już posiadasz. Jeżeli coś znajduje się w Twojej bibliotece to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł w tę grę zagrać, a gdy w konkretną pozycję chcesz się wyposażyć - możesz to zrobić bezpośrednio przez Boosteroid. 

Boosteroid - czym się wyróżnia

Oprócz tego, że z usługi skorzystasz niemalże na każdym urządzeniu, jest jeszcze kilka smaczków, które zadowolą wielu graczy. Rozgrywka multiplayer nie stanowi żadnego problemu, szczególnie, że w system Boosteroid wbudowano panel kontrolny do sterowania dostępem do mikrofonu. 

Ci, którzy marzą o zostaniu sławnym streamerem gier komputerowych mają powód do radości. Platforma Boosteroid daje nam do dyspozycji funkcję strumieniowania wideo na YouTubie, a do tego nie trzeba inwestować w drogi sprzęt, który udźwignie jednoczesne granie i strumieniowanie.

Cloud Gaming z Boosteroid - czy warto sprawdzić

Zdecydowanie tak, szczególnie jeżeli tak jak ja jesteście mobilnymi osobami. Można grać w domu, hotelu w trakcie podróży, a nawet... w wannie na telefonie. Możliwości jest wiele.

Nie wierzysz? Nic nie stoi na przeszkodzie, by przekonać się samemu! Jeżeli jesteś klientem Orange, wyślij SMS o treści GAMING na numer 80111. Otrzymasz kod na darmowy miesiąc testów Boosteroid.

Zapraszam Was do sprawdzenia platformy. Przez wiele lat byłem zapartym konsolowcem, głównie dlatego, że pracuję na systemach od Apple. Teraz nic nie stoi mi na przeszkodzie by cieszyć się rozgrywką iście PC-tową. 

Więcej informacji znajdziecie: https://www.orange.pl/zobacz/gaming


Oferta

Tańsze zestawy telefonów i zegarków

Beata Giska Beata Giska
19 stycznia 2024
Tańsze zestawy telefonów i zegarków

Wczoraj premierę miał Samsung Galaxy S24 i ruszyliśmy z jego przedsprzedażą. Szykując miejsce w magazynach na nowe produkty przeceniliśmy wcześniejszą serię tego flagowca.

Teraz znajdziecie u nas zestawy w supercenach Samsunga Galaxy S23 FE 5G ze smartwatchami: Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM oraz Samsung Galaxy Watch6 40 mm eSIM.

Zestawy HONORA

Nową ofertą są także zestawy z zegarkami HONOR Watch GS3 z: HONOR 70 5G (wersje 128 GB i 256 GB) oraz HONOR Magic5 Lite 5G 256 GB. Urządzenia idealnie ze sobą współdziałają. Uwaga, promocja obowiązuje tylko w salonach.

Scroll to Top