Oferta

Obejrzyj walki MMA na gali FEN 28 w Telewizji Orange

Kasia Barys Kasia Barys
10 czerwca 2020
Obejrzyj walki MMA na gali FEN 28 w Telewizji Orange

Szykujcie się na sportowe emocje! 13 czerwca odbędzie się gala FEN 28: LOTOS Fight Night. Na ringu zmierzą się największe gwiazdy federacji - Mateusz Rębecki i Fabiano Silva. Podczas wieczoru w klatce FEN zadebiutuje też Krystian Pudzianowski. Obejrzyjcie całość w systemie Pay-Per-View w Orange TV.

Podczas gali FEN 28: LOTOS Fight Night odbędzie się aż 10 emocjonujących walk.

Klienci technologii kablowej Orange TV mogą obejrzeć to wydarzenie w systemie Pay-Per-View, na kanale 131. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Dostęp do gali kosztuje 29 złotych. Płatność poprzez dekoder.

Bohaterem wieczoru będzie najlepszy zawodnik FEN, Mateusz Rębecki. Zmierzy się on z Fabiano Silvą. Dodatkowo, podczas gali FEN 28 o pas w kategorii ciężkiej z niepokonanym pod szyldem federacji Szymonem Bajorem zmierzy się Oli Thomspon. Na gali zadebiutuje także Krystian Pudzianowski. W starciu legend kibice zobaczą bój pomiędzy Michałem „Masakrą” Kitą, którzy skrzyżuje rękawice z chorwackim gladiatorem, Igorem Pokrajacem.

W pojedynku w dywizji półciężkiej rękawice skrzyżują Rafał Kijańczuk i Marcin Wójcik. Pojedynek ten będzie miał charakter eliminatora do walki o tytuł w limicie do 93 kilogramów. Ulubieniec publiczności, Szymon Dusza, również 13 czerwca zamelduje się w klatce FEN. W przeciwnym narożniku stanie Kacper Koziorzębski.

Kolejnym starciem w królewskiej dywizji tego wieczoru będzie konfrontacja Marcina Sianosa z niepokonanym Adamem Pałaszem. Pierwiastek kobiecy zaś uzupełnią Sylwia Firlej, która będzie przeciwniczką powracającej do klatki FEN Anity Bekus.

KARTA WALK FEN 28

70,3, MMA: Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva *

120,2: Krystian Pudzianowski vs TBA

120,2, MMA: Szymon Bajor vs Oli Thompson *

93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik

120,2, MMA: Michał Kita vs Igor Pokrajac

77,1, MMA: Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski

120,2, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz

70,3, MMA: Łukasz Charzewski vs Kacper Formela

77,0, K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół

56,7, MMA: Anita Bekus vs Sylwia Firlej

* walka o pas mistrzowski FEN


Oferta

Oferta tygodnia: urządzenia Huawei taniej nawet 168 zł

Marta Krajewska Marta Krajewska
10 czerwca 2020
Oferta tygodnia: urządzenia Huawei taniej nawet 168 zł

W tym tygodniu startujemy z promocją już w środę. Przygotowaliśmy dla Was urządzenia Huawei w obniżonych cenach. W ofercie tygodnia możecie upolować smartfony Huawei: P smart 2019, P30, P40 lite, wagę Huawei Smart Scale oraz smartwatch Huawei Watch GT 2 Sport. Obniżki dotyczą Planów Mobilnych, Orange Love oraz zakupu w 20 ratach 0% bez abonamentu. Promocja potrwa do 17 czerwca br.

Szczegóły: Oferta tygodnia z urządzeniami Huawei

Komentarze


Oferta

Discovery Channel w Telewizji Orange pokaże szczegóły startu historycznej misji kosmicznej SpaceX i NASA

Kasia Barys Kasia Barys
10 czerwca 2020
Discovery Channel w Telewizji  Orange pokaże szczegóły startu historycznej misji kosmicznej SpaceX i NASA

Kto chciałby polecieć w kosmos? Taka możliwość turystycznego lotu w gwiazdy wydaje się coraz bliższa. Póki co, 10 czerwca, o godz. 23:00  Discovery Channel dostępny na kanale 49 W Telewizji Orange wyemituje dokument „Amerykański powrót w kosmos” o najgłośniejszej misji kosmicznej ostatnich lat – DEMO-2. Materiał pokaże kulisy startu statku kosmicznego „Crew Dragon” z soboty 30 maja, pierwszego załogowego lotu z terenu USA od blisko dekady. Co więcej, stacja udostępnia unikalne nagrania z tego wydarzenia.

Po niemal 10-letniej przerwie z terenu USA wystartował pierwszy załogowy lot w kosmos

Po latach przygotowań i testów, wspólny projekt firmy Elona Muska SpaceX oraz Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA zakończył się w sobotę, 30 maja wielkim sukcesem. Rakieta „Falcon 9” o godz. 21:22 czasu polskiego ruszyła w podróż z przylądka Canaveral na Florydzie. Na pokładzie statku znajduje się dwóch amerykańskich astronautów – Robert Behnken i Douglas Hurley. Program „Amerykański powrót w kosmos” przybliża szczegóły tej wyjątkowej misji. Zawiera też komentarze astronautów, inżynierów i ekspertów oraz unikalną relację z odpalenia rakiety i jej lotu na orbitę.

Discovery Chanel jest dostępny w Telewizji Orange w Pakiecie Optymalnym.

Komentarze

Scroll to Top