Oferta

Obniżamy ceny w sklepie z telefonami bez abonamentu!

Piotr Domański Piotr Domański
26 listopada 2015
Obniżamy ceny w sklepie z telefonami bez abonamentu!

Witajcie, cześć i czołem! Tak jak sugerowaliście, obniżyliśmy ceny w naszym sklepie z telefonami bez abonamentu. Możecie wśród nich znaleźć choćby takie telefony jak iPhone 6 16gb, Huawei P8, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy Ace 4, czy Lumia 532 w naprawdę atrakcyjnych cenach. Ceny zostały obniżone średnio o kilka, kilkanaście procent.

I jeszcze jedna sprawa. W najbliższy weekend wprowadzamy specjalną obniżkę na trzy wybrane telefony z oferty. Chcecie wiedzieć więcej? Zajrzyjcie na stronę naszego sklepu, a weekend już za kilkadziesiąt godzin :)


Bezpieczeństwo

Święta idą. Uważajcie na konta bankowe!

Michał Rosiak Michał Rosiak
26 listopada 2015
Święta idą. Uważajcie na konta bankowe!

Jak tam przedświąteczne nastroje? Już za niecały miesiąc większość z nas zasiądzie z najbliższymi przy świątecznym stole, patrząc tęsknie w stronę prezentów pod choinką. W sumie może się też zdarzyć, że stół i okolice choinki będą puste, a my spędzimy ten czas na komisariacie policji, tłumacząc jakim cudem zniknęły nam z konta pieniądze. Dobrze, że przynajmniej to, czy wszystkie pieniądze wydamy na święta, czy oddamy przestępcom przynajmniej częściowo zależy od nas.

W ubiegłorocznym Raporcie CERT Orange Polska prognozując przyszłość domniemywaliśmy, że to tylko kwestia czasu, kiedy cyber-przestępcy zaatakują terminale kasowe w sieciach handlowych. Bez obaw - nie ma (jeszcze) informacji, że coś takiego działo się u nas, ale wiadomości z USA o kolejnych ofiarach spływają regularnie. Być może źli ludzie dostali się już do "korporki" którejś z sieci handlowych i tylko czekają na odpowiednią chwilę, by uruchomić złośliwe oprogramowanie, sczytujące dane kart z terminali kasowych i przesyłające je do cyber-przestępców? W końcu największy świąteczny szał zacznie się za tydzień, może dwa!

Straszę Was z premedytacją, bo o ile fakt, iż polska bankowość jest znacznie młodsza od amerykańskiej i paradoksalnie dzięki temu nowocześniejsza, warto w tym gorącym okresie uruchomić też własne "zabezpieczenia". Wierzę w to, że bankowe systemy "widząc" transakcję w Hiszpanii, czy Argentynie, chwilę po tym, jak kupowaliśmy coś w Warszawie zapalą czerwoną flagę i udaremnią transakcję. Tym niemniej dla własnego spokoju warto pamiętać, by - jeśli umożliwia to nasz bank - skonfigurować otrzymywanie SMSów bądź powiadomień z aplikacji po wykonaniu transakcji, a jeśli nie, to przynajmniej ustawcie limit transakcji, kwotowy lub ilościowy. Tak, wiem - kilka razy musiałem desperacko w kolejce do kasy dzwonić do banku i zmieniać limity. Lepsze to, niż płakać po oszczędnościach całego życia.


Odpowiedzialny biznes

Milion seniorów ze specjalną obsługą w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
26 listopada 2015
Milion seniorów ze specjalną obsługą w Orange

Byłem zaskoczony jak dostałem informację, że blisko milion naszych klientów to seniorzy, którzy skończyli 70 lat. W tym roku odebraliśmy od nich ponad 260 tys. połączeń na infoliniach. To sporo. Skąd wiemy, że dzwonią seniorzy? Mamy dla nich specjalną obsługę, która po numerze „PESEL” automatycznie identyfikuje takie osoby i zapewnia im komfortowy sposób załatwiania spraw w Orange. Piszę o tym, bo sądzę, że mało kto o tym wie, a warto się pochwalić dobrymi rzeczami. Jakie ułatwienia mają dzwoniący seniorzy:

•    jedna infolinia by załatwić dowolną sprawę - wystarczy podnieść słuchawkę i zadzwonić pod numer 510 100 100 lub *100;

•    automatyczne menu skrócone do minimum;

•    możliwość porozmawiania z dojrzałym doradcą, który lepiej rozumie potrzeby seniorów i wszystkie kwestie techniczne wyjaśni w prosty, ludzki sposób;

•    można rozmawiać tak długa jak trzeba - nikt nie będzie pospieszał.

Ponadto seniorzy mogą otrzymywać pisma napisane większymi literami. Mamy dla nich także telefony z większymi klawiszami i innymi udogodnieniami.

d7fef361c6564f48205050aaf2848204957

Scroll to Top