Odpowiedzialny biznes

OBTs – Michał Górecki o real time marketingu

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
31 lipca 2013
OBTs – Michał Górecki o real time marketingu

Michał Górecki (michal-gorecki.pl aka koszulkowo.com) to - jak mawiąją ci, którzy się znają - mistrz ciętej riposty w polskiej blogosferze. Dlatego zaprosiliśmy go na OBTs, aby opowiedział o „Real Time Marketingu - dobrze wykorzystanych momentac w promocji bloga". Zobaczcie sami, czy robienie memów musi być trudne i co z tym wspólnego mają skutery:

 


Oferta

Samsung nr 1

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
29 lipca 2013
Samsung nr 1

Przeglądając dzisiaj rano internet natrafiłam na opublikowane dane firmy analitycznej IDC), pokazujące udziały w rynku smartfonów.  Na czele stawki jest Samsung, który w drugim kwartale 2013 roku sprzedał 72,4 mln smartfonów, co daje mu 30,4 procent rynku. Drugie miejsce przypadło Apple z 31 mln iPhone'ów. Co ciekawe duże wzrost zanotowały też LG, Lenovo i ZTE.

4a614da64aa83286418d2ba899cecba32da

Z jakich telefonów najczęściech korzystacie? Czy możecie polecić aplikacje, które używacie i są dla Was ułatwieniem w codziennym życiu?


Odpowiedzialny biznes

Trenował „Diablo”, teraz uczy boksu zawodnika MMA

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
29 lipca 2013
Trenował „Diablo”, teraz uczy boksu zawodnika MMA

Doświadczony trener, który pięściarsko "wychowywał" docenianych na świecie zawodników i młody, obiecujący fighter - ta mieszanka może okazać się wybuchowa. Zbigniew Raubo, bo o tym trenerze mowa, opiekował się Krzysztofem Włodarczykiem, Maciejem Zeganem czy Przemysławem Saletą. Teraz bokserskiej obróbce poddaje Krzysztofa Jotkę, nasz talent MMA. - Namieszałem mu w głowie - mówi o swoim nowym podopiecznym Zbigniew Raubo. Jak wygląda ich wspólny trening? Zobaczcie sami.

Scroll to Top