Rozrywka

„Obywatel” Jan Bratek w kinach

Kasia Barys Kasia Barys
07 listopada 2014
„Obywatel” Jan Bratek w kinach

Dzisiaj w kinach możecie już obejrzeć najnowszy film Jerzego Stuhra. Film widziałam wczoraj, na specjalnej premierze. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest się z czego pośmiać, szczególnie rola Macieja Stuhra dała mu możliwości popisu umiejetności parodystycznych. "Obywatel" jest adresowany do tych, którzy w poważny sposób już nie mogą lub nie chcą rozliczać polskiej przeszłości. Reżyser i scenarzysta (w tej samej osobie Jerzy Stuhr) przyjął założenie, że lepiej z narodowych przywar się śmiać.

Zobaczcie krótką relację z wczorajszej premiery.

Po długim weekendzie, zapraszam na ekskluzywny wywiad Jerzego Stuhra, specjalnie dla czytelników bloga. Dowiecie się m.in. jaką scenę wyciął z filmu a jaka była dla niego najśmieszniejsza.

Dzisiaj rusza premiera tego filmu także w naszym objazdowym Kinie Orange.  Najpierw w Lidzbarku, Ostródzie i Bartoszycach. Docelowo "Obywatel" dotrze do 40 miejscowości, gdzie na codzień nie ma kina.

 


Odpowiedzialny biznes

Orange Video Fest

Marek Wajda Marek Wajda
05 listopada 2014
Orange Video Fest

Już 6 grudnia zapraszamy na Orange Wideo Fest, największą konferencję poświęconą polskim jutuberom. Będzie absolutna czołówka.

Po ubiegłorocznym cyklu konferencji Orange Blog Talks zamierzaliśmy zorganizować duże spotkanie youtuberów, zanim ogłoszono, że rok 2014 będzie rokiem youtube ;) Z różnych względów projekt zawiesiliśmy, ale ciągle krążył w naszych głowach. Dlatego gdy w połowie roku spotkaliśmy się LifeTube od razu przyjęliśmy ich propozycje i włączyliśmy się w organizację Orange Video Fest.

Chcemy, żeby była to największa i najlepsza konferencja. Partnerem został zresztą Youtube. Organizatorem jest LifeTube a współorganizatorem  Agora Internet Artists – największe polskie sieci, do których należą najlepsi polscy jutuberzy. Patronem medialnym zostało natemat.pl.

- Czołowi polscy YouTuberzy w jednym miejscu, kilka tysięcy widzów na Torwarze i do tego duża dawka wiedzy merytorycznej o YouTube. Tego w Polsce jeszcze nie było. Orange Video Fest by LifeTube to prawdziwe święto YouTube, youtuberów i ich widzów – podkreśla Barbara Sołtysińska, CEO LifeTube, organizatora wydarzenia.

b688714e375cc350c50e21b2389d9349f8a

Kogo spotkacie na Torwarze? M.in. SA Wardęga, Abstrachuje, SKKF, AdBuster, Rock, Łukasz Jakóbiak, Polimaty, Red Lipstick Monster, Mówiąc Inaczej, Matura to Bzdura, Cyber Marian, Ravgor, Wapniak, Martin Stankiewicz, LekkoStronniczy i Szymon Majewski (wszystkich jutuberów znajdziecie na stronie orangewideofest.pl). Będą także specjalni goście z USA (na razie potwierdzony jest przyjazd Stuart Edge i Furious Pete) i nie tylko.

Jutuberzy wystąpią na głównej scenie, będziecie mogli zadawać im pytania a także zbierać autografy. W specjalnie przygotowanej strefie, którą dowodzić będzie Rock będzie miejsce dla graczy komputerowych. Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną grę miejską. To oczywiście jeszcze nie koniec atrakcji i niespodzianek.

Równolegle odbywać będzie się konferencja biznesowa. Będzie można się dowiedzieć m.in. o tym jak wykorzystać YouTube w strategii biznesowej, jak zmierzyć oglądalność czy przeanalizujemy najlepsze kampanie wideo.

Całość imprezy zakończy wręczenie nagród Youtube Partner Rewards.

Bilety możecie kupić tutaj a kilka będzie można wkrótce zdobyć w blogowym konkursie ;)


Oferta

Samsung Galaxy S5 tańszy o tysiąc złotych i to nie wszystko!

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
05 listopada 2014
Samsung Galaxy S5 tańszy o tysiąc złotych i to nie wszystko!

Jeśli szukacie świetnych smartfonów, w tym m.in. topowego Samsunga Galaxy S5, to mam dla Was dobrą wiadomość. Właśnie  obniżyliśmy ceny 6 telefonów, które możecie kupić przez nasz e-sklep w wybranych abonamentach. Mam na myśli: Nokię Lumia 925 za 1 zł, LG G3s za 1 zł; Samsunga Galaxy S5 za 109 zł (obniżka o 1060 zł); Lokia Lumia 635 za 1 zł; LG G2 mini za 1 zł i LG G3 za 99 zł. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj. Ponadto polecam odwiedzić nasze salony gdzie również możecie znaleźć smartfony, których cena pozytywnie Was zaskoczy. Wystarczy spróbować. Powodzenia w poszukiwaniu okazji.

39c84bb83c5897da45c56886f6d221c1df0

c5b962bc41292ac7b84eb3953f187d732c0

 

 

Scroll to Top