Oferta

Od jutra nowa oferta prepaid

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2009
Od jutra nowa oferta prepaid

Bez zbędnych wstępów informuję, że nowa oferta prepaid rusza od jutra. Najważniejsze zmiany to wprowadzenie w Orange POP i Nowym Orange Go stawki 0,29 gr za minutę do wszystkich prócz Playa i Cyfrowego Polsatu. Nie trzeba nic aktywować, wysyłać sms, kodów itp. Po prostu w nocy ze środy na czwartek następuje zmiana naliczania. Nowa stawka będzie automatycznie dostępna dla wszystkich obecnych oraz nowych klientów, którzy kupią dowolny starter OPOP lub NOG. W OPOP prócz stawki 29gr/min będą dostępne wszystkie dotychczasowe pakiety i usługi obniżające koszty połączeń w Orange (m.in. sms za 1gr i minuty za 20gr w pakietach). Taka sama stawka 0,29 gr/min będzie w jedynej na rynku taryfie malejącej NOG od doładowania za minimum 50 zł. Za kilka dni w NOG dostępne będą też darmowe minuty za doładowania do wszystkich sieci. Ponadto, tak jak dotychczas klienci NOG będą mogli korzystać z dodatkowych usług, dzięki którym można rozmawiać zupełnie za darmo w sieci Orange oraz z numerami stacjonarnymi (Wolny Weekend, Pogadaj Sobie). Oferta Orange Music pozostaje na razie bez zmian, ale latem możecie liczyć na jej nową, atrakcyjną odsłonę. Tymczasem w OM nadal można korzystać z darmowych sms i mms za doładowanie konta oraz rozmawiać za 1gr z wybranym numerem. Więcej szczegółów znajdziecie już od jutra na stronie www.orange.pl infolinii i w naszych salonach. Na koniec wszystkich, których cierpliwość w oczekiwaniu na nową ofertę została nadwątlona, przepraszam. Mam jednak pewność, że warto było poczekać.


Rozrywka

Znamy gwiazdy Orange Warsaw Festival

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 kwietnia 2009
Znamy gwiazdy Orange Warsaw Festival

Właśnie dowiedziałem się, że udało się dopiąć formalności z kolejnymi artystami i dzięki temu druga edycja Orange Warsaw Festival (4-5 września 2009) zapowiada się, jako duże wydarzenie. Impreza zachowa charakter miejski, otwarty dla wszystkich warszawiaków i gości. Nie będzie żadnych biletów i znów bawimy się za free. Pojawią się dwie sceny blisko parku przy PKiN i placu Defilad. Wreszcie najważniejsze. Kto wystąpi? N.E.R.D - czyli Pharell Williams, Chad Hugo i Shay Haley - to zespół tworzony przez najsłynniejszych producentów muzycznych, pracujących z wielkimi gwiazdami jak np: Madonna, Justin Timberlake, Britney Spears czy Jay-Z. Ich koncerty to spektakularne widowiska pełne muzyki oraz efektów wizualnych z charyzmatycznym Pharellem Williamsem w roli głównej. MGMT - nowojorski duet: Ben Goldwasser i Andrew Van Wyngarden, według wielu największe zeszłoroczne objawienie w świecie gitarowo-elektronicznego popu. Ponadto fani miejskich brzmień będą bawić się na występach Groove Armady i Calvina Harrisa, a to jeszcze nie konice listy wykonawców. Zapowiada się ekstra zabawa dla wielbicieli muzyki.


Odpowiedzialny biznes

PR i wszystko jasne!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
21 kwietnia 2009
PR i wszystko jasne!

PR od dawna jest uniwersalnym słowem wytrychem. W polityce wszystko można nim wyjaśnić, zwłaszcza  jego "czarną" odmianą. Okazuje się, że na rynku telekomunikacyjnym PR-wytrych też ma się bardzo dobrze. Dziś przeczytałem w Gazecie Wyborczej, że nasza propozycja Karty Równoważności (chodzi o alternatywne rozwiązanie dla podziału TP gwarantujące niedyskryminowanie konkurencji), to zdaniem prezesa UKE może być tylko PR. Na szczęście pewnie jego jasna odmiana, bo propozycja została przekazana oficjalnie, odbyła się konferencja prasowa, prezentacja i cały inny anturaż z tym związany. W tym samym wywiadzie czytam m.in., że szefowa UKE "nie jest ortodoksyjnie nastawiona do separacji TP". Czy zatem wszystkie wcześniejsze działania promujące podział TP w mediach przez cały 2008 rok z dużą intensywnością, to był tylko PR? Coś mi się wydaje, że przygadał kocioł garnkowi :-)

Mediateka

Scroll to Top