Oferta

Oddajecie stary telefon, a dostajecie bon na nowy

Piotr Domański Piotr Domański
19 listopada 2015
Oddajecie stary telefon, a dostajecie bon na nowy

Ile startych telefonów zalega w waszych szafach, biurkach czy pudełkach? U mnie co najmniej trzy: dwie stare „cegły” Nokii i HTC. Teraz zarówno każdy z nas może pozbyć się takich „zabytków” w salonie Orange, a w zamian otrzymać kupon rabatowy na nowy telefon. Ten nowy program ten nazywa się Buy Back.

Co trzeba zrobić? Na początku znaleźć stary telefon. Następnie zanieść go do jednego z salonów, które znajdują się na tej liście. Tam Wasz telefon zostanie wyceniony i dostaniecie kupon o wartości od 50 do 500 złotych, który możecie w ciągu miesiąca wykorzystać przy zakupie nowego telefonu. A co stanie się z Waszym starym telefonem? Oddamy go do bezpiecznej, fachowej i przyjaznej dla środowiska utylizacji.

Jeżeli przyniesiecie kilka telefonów, to możecie albo otrzymać jeden bon o wyższej wartości (choć nadal maksymalnie 500 złotych), albo jeden bon za każdy stary telefon, albo kombinację tych możliwości. Bony możecie przekazać dowolnej osobie.

Pamiętajcie, że bony możecie zrealizować wyłącznie w wybranych salonach, których listę znajdziecie powyżej (link), w ilości maksymalnie jednej na telefon, który kupujecie.  Więcej szczegółów dotyczących programu uzyskacie u konsultantów Orange, albo

na stronie programu Buy Back.


Oferta

„Wszystko komórkowe dziennie” w njumobile

Piotr Domański Piotr Domański
19 listopada 2015
„Wszystko komórkowe dziennie” w njumobile

Trochę ponad miesiąc temu pisałem, że w nju miesięcznie nie zapłacicie więcej niż 29 zł miesięcznie. Teraz mamy dla Was kolejną możliwość, dzięki której nju staje się jeszcze bardziej elastyczne. Bo przecież nie korzystacie z podobną intensywnością z telefonu każdego dnia. Są dni, gdy wysyłacie 1-2 smsy, a także takie, gdy cały dzień z kimś rozmawiacie, czy wysyłacie SMS-y.

64090b849363bdb922233e9d18448fc48b3Dlatego teraz w nju na kartę za rozmowy z komórkowymi, SMSy/MMSy i 250 MB internetu nie zapłacisz więcej niż 1,20 zł dziennie. Po osiągnięciu tej kwoty korzystacie za darmo do końca dnia, czyli do 23:59:59 :-)  Za rozmowy ze stacjonarnymi zapłacicie tyle, ile wygadacie. Ale też nie za dużo, bo przecież minuta w nju kosztuje tylko 19gr.  A kolejnego dnia, jeżeli nie wygadacie nawet sekundy, nie zapłacicie nic.

Aktywacja usługi „Wszystko komórkowe dziennie” nie jest trudna. Wystarczy, że wyślecie SMS, a jednorazowy koszt usługi to 6 zł.  Wszystko co powinniście wiedzieć na temat oferty znajdziecie tutaj.

P.S. skoro jesteśmy już przy nju pamiętacie o NJU WINTER GAMES?


Bezpieczeństwo

Rodzicu, do nauki!

Michał Rosiak Michał Rosiak
19 listopada 2015
Rodzicu, do nauki!

3bedd6212746ceff16857a3ab5a6f1df8ddNa takie tematy najbardziej lubię pisać! Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to nasze drugie imię, więc Fundacja Orange wzięła sobie do serca to, że rodzice - o czym często wspominam, czy na łamach Bloga, czy też podczas prezentacji na konferencjach - boją się internetu, bo go nie znają. Sami dorośli też zresztą o tym wiedzą - aż 76 proc. nastolatków uważa, że ma niższe kompetencje cyfrowe od własnych dzieci! Co robić? Jak żyć?

Skorzystać z nowego, udostępnionego zaledwie kilka dni temu darmowego internetowego kursu dla rodziców Bezpiecznie Tu i Tam!

Miałem okazję przyjrzeć się temu kursowi jeszcze na etapie tworzenia, a zaręczam Wam, że podchodziłem doń wyjątkowo krytycznie, bowiem - łagodnie mówiąc - nie jestem wielkim zwolennikiem technik e-learningowych. Zostałem jednak miło zaskoczony, bo zobaczyłem kurs, który jest zwięzły, nie przegadany i nie poddaje w wątpliwość inteligencji uczestników. Co więcej, co równie ważne, jest to rozwiązanie wyjątkowo na czasie i o bardzo szerokim spektrum informacji. Rodzic może przeczytać o zagrożeniach związanych ze szkodliwymi treściami, zabezpieczaniu urządzeń, ochronie prywatności, specyfice portali społecznościowych, cyberprzemocy, zakupach online, czy nadużywaniu internetu. Wszystko zilustrowane jest krótkimi filmikami, opisującymi sytuacje, które zdarzają się w prawdziwej rodzinie, a nie na wysokim poziomie abstrakcji przewrotnego umysłu scenarzysty :)

Kurs składa się z pięciu modułów, realizacja wszystkich zajmuje ok. półtorej godziny i jeśli jesteście w grupie: "Rodziców, którzy się lękają", bądź takich znacie, mogę powiedzieć ze szczerego serca i z czystym sumieniem - zróbcie go, na pewno wiele się nauczycie i oswoicie sieciowego potwora. Oczywiście kursowi nie trzeba poświęcić 90 minut bez przerwy - naukę można przerwać w każdej chwili, by wrócić w spokojniejszym momencie dokładnie tam, gdzie skończyliśmy (również na urządzeniach mobilnych). Kawał dobrej i bardzo potrzebnej roboty.

 

Scroll to Top