Oferta

Oferta tygodnia – smartfon Xiaomi i zegarek Galaxy Watch

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
16 grudnia 2021
Oferta tygodnia – smartfon Xiaomi i zegarek Galaxy Watch

W ramach Oferty Tygodnia można nabyć Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB nawet o 360 zł taniej oraz Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM - do 243 zł taniej. Wszystko to przy wybranych ofertach dla obydwu gadżetów: z Orange Love Mini, Orange Love Standard, Orange Love Extra, Orange Love Premium, a także z Planami 50, 60, 80. W ofercie bez abonamentu obydwa urządzenie są dostępne w cenie atrakcyjniejszej o 100 zł.

 

Dlaczego warto się pospieszyć?

 

Xiaomi Redmi Note 9 Pro: Stylowy smartfon z najbardziej pożądanymi funkcjami

Dzięki Xiaomi Redmi Note 9 Pro można nagrywać niesamowite, niemalże kinowe, filmy za sprawą funkcji video 4K. A dodatkowo – zjawiskowe i bardziej ekscytujące selfie, korzystając z funkcji slow motion (w tym: świetna rozdzielczość, żywe, nasycone kolory i kontrasty). Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 720G to najwyższa gwarancja szybkiego i płynnego działania smartfona. Zachwyca on też najbardziej pożądanymi funkcjami, m.in. wielofunkcyjne NFC, wejście słuchawkowe jack 3,5 mm, uniwersalny pilot na podczerwień.

 

Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm eSIM: Praktyczne funkcje i aplikacje w zasięgu nadgarstka

Na zegarku Galaxy Watch 4 można używać komunikatorów. Urządzenie pozwala sprawdzać na bieżąco postępy w treningach, automatycznie rozpozna aż 7 aktywności, a ponad 90 można wybrać ręcznie, dodatkowo ustawić na nim codzienne cele i grupowe wyzwania, a także dokonywać płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay. Smartwatch ma dużą wytrzymałość i wodoodporność - bez obaw więc o uszkodzenie.

 

Oferta dostępna jest do 22 grudnia. Szczegóły znajdziecie na stronie oferty tygodnia.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 22:19 19-12-2021

Jak ja lubię te promocje. Uważam że najlepiej się wychodzi jak elektronikę kupuje dur ba wolnym rynku, a u operatora wybiera opcje „only sim”.

Odpowiedz

Inne

Mariaż, który wszystkim się opłacił

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 grudnia 2021
Mariaż, który wszystkim się opłacił

W grudniu ubiegłego roku spółka Craftware dołączyła do BlueSoft i w ten sposób stała się częścią Grupy Orange. Mariaż firm opłacił się wszystkim. Craftware prognozuje, że ten rok zamknie wzrostem przychodów aż o 25 proc. Grupa BlueSoft obsługuje już ponad 200 klientów biznesowych. To świetny wynik i potwierdzenie, że poszliśmy w dobrą stronę.

Zadziałał efekt biznesowej synergii. Dzięki Craftware, który jest liderem na rynku rozwiązań CRM, mogliśmy zaproponować klientom bardziej kompleksowe usługi ICT. Do kompetencji Orange Polska, Integrated Solutions, BlueSoft dołożyliśmy kolejną, ważną cegiełkę. Na naszym radarze mamy teraz następne ewentualne przejęcia, którymi mogą być firmy zajmujące się cyberbezpieczeństwem i Big Data.

Dlaczego strategia działa? Przyśpieszenie technologiczne i tym samym cyfryzacja przedsiębiorstw jest nieunikniona. Firmy, które postawiły na nowoczesne technologie i podążają za potrzebami klientów zdecydowanie lepiej przechodzą przez covidowy kryzys ostatnich 2 lat. Proces cyfryzacji będzie dalej postępował a oferta Orange Polska pozwala firmom rozwijać się i odnaleźć na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Niebagatelną rolą będę grały też efektywność i koszty, które cyfryzacja może ograniczyć. To niezwykle ważne w kontekście rosnącej inflacji i podwyżek energii.

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Pora na seniora

Monika Kulik Monika Kulik
14 grudnia 2021
Pora na seniora

Zakończyliśmy kolejny cykl warsztatów on-line dla seniorów, organizowanych na platformie ABC Senior wspólnie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej. Na webinariach pokazywaliśmy, jak internet pomaga w codziennym życiu oraz jak korzystać z niego bezpiecznie. O tym, jak włączyć internet w telefonie, wysłać maila, zainstalować aplikację czy porozmawiać z bliskimi na czacie komunikatora dowiedziało się ponad 750 seniorów. Kolejne warsztaty już w nowym roku.

Technologia na co dzień

Udało nam się spotkać z seniorami także w realu – na zaproszenie klubokawiarni „Pora na seniora” zorganizowaliśmy szkolenie stacjonarne. Nasi trenerzy pokazywali, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać ze smartfonów. Na warsztatach seniorzy uczyli się między innymi, jak skonfigurować telefon, aby móc korzystać z różnych aplikacji pomagających w codziennych czynnościach, takich jak pisanie wiadomości i notatek głosem, bez potrzeby używania klawiatury. Przydatny okazał się także tłumacz, umożliwiający płynną rozmowę z drugą osobą w wybranym języku obcym.

Bezpieczeństwo

W szkolenie seniorów zaangażował się także nasz bloger Michał Rosiak, który pod hasłem „Bądź swoim własnym antywirusem” pokazywał seniorom, jak bezpiecznie poruszać się  w sieci i rozpoznać oszustów. Na zaproszenie Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa Michał prowadził warsztaty on-line dla liderów organizacji seniorskich i samych seniorów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

W sumie w 2021 roku z naszych kursów on-line i stacjonarnych skorzystało ponad 800 seniorów. Dużym powodzeniem cieszą się też firmy edukacyjne dostępne na stronie www.orange.pl/dlaseniora. Uczą one, jak włączyć internet w telefonie, założyć konto w mediach społecznościowych czy skorzystać z aplikacji Mój Orange i opłacić e-fakturę.

Miasteczko Myśli

Podczas ostatniego Miasteczka Myśli „Włączaj. Nie wykluczaj” o społeczno – cyfrowym wykluczeniu seniorów mówili między innymi Marzena Rudnicka, prezeska Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej oraz dr Konrad Maj, psycholog społeczny, wykładowca USWPS. Technologie potrzebne są tam, gdzie mogą coś ułatwić, uprościć i pomóc w codziennym funkcjonowaniu, dlatego włączenie do cyfrowego świata osób starszych jest tak ważne.

Edukacja, pokazanie korzyści i zwiększenie kompetencji cyfrowych starszych osób to najlepszy sposób, aby to zrobić.

seniorki uczą sie korzystać ze smartfona

Komentarze

Scroll to Top